contact 13 HEILOO GEMEENTE nieuws en informatie voor de inwoners van Heiloo Bouwen en wonen Het planologisch-juridisch mogelijk maken van de bouw van een woon gebouw met 4 appartementen en één vrijstaande woning. Verkiezingen Heeft u vragen? Bel meteen!! Volg ons op UITKIJKPOST 14 MAART 2 0 1 De genoemde bouw- en sloopplannen zijn niet altijd direct beschikbaar. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met een medewerker van de publieksbalie Bouwen en Wonen, telefoonnummer 072 535 66 66. Omgevingsvergunningen Ontvangen aanvragen - Kennemerstraatweg 452, bouwen tuinhuis - De Loet 6, wijzigen van de bestem ming en gevelwijziging van de woning, - Oosterzijweg 75, bouwen woning Verleende vergunning U kunt tegen een verleende vergun ning bezwaar maken. - Westerweg 270, vergroten woning Ingetrokken aanvragen - Holleweg 78, vergroten dakkapel - Termijen 59, plaatsen overkapping Vergunning niet vereist - Baetenburg 17, vergroten woning Vastgesteld bestemmingsplan Kennemerstraatweg 143 Burgemeester en wethouders van de gemeente Heiloo maken ingevolge het bepaalde in artikel 3.8 lid 3 bekend dat met ingang van donderdag 15 maart 2018 het vastgestelde bestemmings plan Kennemerstraatweg 143 te Heiloo zes weken ter inzage ligt. Dit plan is op 5 maart 2018 door de gemeenteraad ongewijzigd vastgesteld. Doel van het bestemmingsplan Inhoud van het bestemmingsplan Het bestemmingsplan maakt de bouw mogelijk van een woongebouw en een vrijstaande woning. Het plan bestaat uit een woongebouw met 4 apparte menten in drie lagen in combinatie met inpandig parkeren aan de achterzijde van het woongebouw en een vrij uit- geefbare kavel voor één grondgebon den vrijstaand woonhuis aan de zijde van de Van Catsstraat. Ter inzage Het bestemmingsplan Kennemerstraatweg 143 ligt van don derdag 15 maart tot en met 25 april 2018 ter inzage: - bij de informatiebalie in het gemeen tehuis; - in de Openbare Bibliotheek, Westerweg 250. Inzien via internet - op de website www.ruimtelijkeplan nen.nl (NL.IMRO.0399.bpkennstraat- weg1 43-0401 - als pdf-bestand op www.heiloo.nl/ bestemmingsplannen. Beroep Gedurende de periode dat het bestem mingsplan ter inzage ligt, kunnen de volgende belanghebbenden beroep instellen: - belanghebbenden die eerder tijdig een zienswijze bij de gemeenteraad hebben ingediend tegen het ont werpbestemmingsplan; - belanghebbenden, die kunnen aan tonen redelijkerwijs niet in staat te zijn geweest om een zienswijze tegen het ontwerpbestemmingsplan in te dienen. Het beroepschrift richt u aan de afde ling Bestuursrechtsspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA Den Haag. Inwerkingtreding Het besluit tot vaststelling van het bestemmingsplan treedt in werking daags na afloop van de beroepster mijn. Het instellen van beroep schort de inwerkingtreding van het bestem mingsplan niet op. Degenen die beroep hebben ingesteld kunnen een verzoek om een voorlopige voorzie ning indienen. Als binnen de termijn naast het beroepschrift een verzoek om voorlopige voorziening is inge diend bij de voorzitter van de afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State, treedt het besluit niet in werking voordat op het verzoek is beslist. Meer informatie Voor meer informatie kunt u contact op met mevrouw S. Jager van het team Plannen en Projecten, telefoonnummer 088 909 75 08. Hogere geluidswaarde Kennemerstraatweg 143 Ontwerpbesluit tot vaststel ling hogere grenswaarde geluid vanwege wegverkeerslawaai van de Kennemerstraatweg ten behoeve van het bestemmingsplan Kennemerstraatweg 143 (mogelijk maken van de bouw van een woon gebouw en een grondgebonden vrij staande woning). Burgemeester en wethouders van Heiloo zijn voornemens om op grond van artikel 83 van de Wet geluidhinder een hogere grenswaarde geluid vast te stellen ten behoeve van de reali satie van een woongebouw aan de Kennemerstraatweg 143 (61 dB) en een vrijstaande woning aan de Van Catsstraat (50 dB) op grond van het gelijknamige bestemmingsplan. Ter inzage U kunt het ontwerpbesluit vanaf don derdag 15 maart tot en met woensdag 25 april 2018 inzien tijdens de ope ningstijden bij de informatiebalie in het gemeentehuis, Raadhuisplein 1 te Heiloo en in de Openbare bibliotheek, Westerweg 250 te Heiloo. Het ont werpbesluit kunt u ook inzien op www. heiloo.nl/bestemmingsplannen. Indienen van zienswijzen Gedurende de termijn van ter inzage legging kan een ieder naar aanleiding van het ontwerpbesluit bij voorkeur schriftelijk een zienswijze naar voren brengen bij burgemeester en wet houders van Heiloo, Postbus 1, 1850 AA Heiloo. Wij verzoeken u boven aan de brief te vermelden 'ziens wijze op het ontwerpbesluit hogere grenswaarde geluid bestemmings plan 'Kennemerstraatweg 143'. Als u gebruik wilt maken van de mogelijkheid een mondelinge zienswijze naar voren te brengen, dan kunt u binnen de genoemde termijn van zes weken een afspraak maken met mevrouw S. Jager van het team Plannen en Projecten, telefoonnummer 088 909 75 08. Voor zowel de schriftelijke als monde linge zienswijze geldt, dat gemotiveerd moet worden aangegeven op welke onderdelen van het ontwerpbesluit de zienswijze betrekking heeft. Vastgesteld bestemmingsplan Noordergeestkerk Burgemeester en wethouders van de gemeente Heiloo maken inge volge het bepaalde in artikel 3.8 lid 3 bekend dat met ingang van donder dag 15 maart het bestemmingsplan Noordergeestkerk te Heiloo zes weken ter inzage ligt. Dit plan is op 5 maart 2018 door de gemeenteraad gewijzigd vastgesteld. Doel van het bestemmingsplan Het planologisch-juridisch mogelijk maken van de bouw van 10 sociale huurwoningen op het perceel van de voormalige Noordergeestkerk en 5 sociale huurwoningen aan de Vinkenbaan te Heiloo. Inhoud van het bestemmingsplan Het bestemmingsplan maakt de bouw mogelijk van 15 sociale huurwonin gen op de locatie van de voormalige Noordergeestkerk en een deel van het parkeerterrein aan de Vinkenbaan in Heiloo. Het parkeerterrein aan de Vinkenbaan wordt hierbij opnieuw ingericht. Binnen het ontwikkelingsplan wordt voorzien in zowel de bestaande als de nieuw benodigde parkeerbalans. Wijziging - Maximale bouwhoogte geplande vijf woningen aan de Vinkenbaan wordt verlaagd van 9 meter naar maximaal 7 meter; - De beoogde uitvoering van de geplande 10 woningen aan de Noordergeeststraat met een plat wordt gewijzigd in een kleine flauwe kap. De bouwhoogte komt hiermee op maximaal 7 meter, gelijk aan de vijf woningen aan de Vinkenbaan. Ter inzage Het bestemmingsplan Noordergeestkerk ligt van donderdag 15 maart tot en met 25 april 2018 ter inzage: - bij de informatiebalie in het gemeen tehuis; - in de Openbare Bibliotheek, Westerweg 250. Inzien via internet - op de website www. ruimtelijkeplannen.nl (NL. IMRO.0399.Noordergeestkerk-0401 - als pdf-bestand op www.heiloo.nl/ bestemmingsplannen. Beroep Gedurende de periode dat het bestem mingsplan ter inzage ligt, kunnen de volgende belanghebbenden beroep instellen: - belanghebbenden die eerder tijdig een zienswijze bij de gemeenteraad hebben ingediend tegen het ont werpbestemmingsplan; - belanghebbenden, die kunnen aan tonen redelijkerwijs niet in staat te zijn geweest om een zienswijze tegen het ontwerpbestemmingsplan in te dienen. Het beroepschrift richt u aan de afde ling Bestuursrechtsspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA Den Haag. Inwerkingtreding Het besluit tot vaststelling van het bestemmingsplan treedt in werking daags na afloop van de beroepster mijn. Het instellen van beroep schort de inwerkingtreding van het bestem mingsplan niet op. Degenen die beroep hebben ingesteld kunnen een verzoek om een voorlopige voorzie ning indienen. Als binnen de termijn naast het beroepschrift een verzoek om voorlopige voorziening is inge diend bij de voorzitter van de afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State, treedt het besluit niet in werking voordat op het verzoek is beslist. Meer informatie Voor meer informatie kunt u contact op met mevrouw S. Jager van het team Plannen en Projecten, telefoonnummer 088 909 75 08. Gemeenteraadsverkiezingen en referendum Stempas Stemmen op 21 maart kan bij de stem bureaus vanaf 7.30 tot 21.00 uur. Bij het stemmen moet u uw stempas en legitimatiebewijs meenemen. Vervangende stempassen De stempassen heeft u inmiddels ont vangen. Bent u uw stempassen kwijt, dan kunt u in het gemeentehuis met uw legitimatiebewijs nieuwe passen aanvragen. Dat kan tot dinsdag 20 maart 12.00 uur. Iemand machtigen Als u zelf niet kunt stemmen op 21 maart kunt u iemand in de gemeente machtigen om voor u te stemmen. U vult dan de achterkant van de stempas in en geef die aan de gemachtigde. Er moet ook een kopie van uw legitimatie bewijs bij (dat mag ook een foto zijn op en gemaakt met een mobiele telefoon). Wie mag er stemmen? U mag stemmen voor de gemeente raadsverkiezingen als u: - de Nederlandse nationaliteit of de nationaliteit van een ander land van de EU heeft of een geldige ver blijfsvergunning en minimaal 5 jaar legaal in Nederland verblijft - 18 jaar of ouder bent - op 5 februari 2018 ingeschreven staat als inwoner van de gemeente Heiloo U mag stemmen voor het referendum als u: de Nederlandse nationaliteit heeft 18 jaar of ouder bent niet uitgesloten bent van het kiesrecht Verkiezingsavond Op woensdagavond 21 maart wordt in het gemeentehuis een verkiezings avond georganiseerd. We volgen de landelijke televisieuitzendingen en wachten de voorlopige uitslag van de gemeenteraadsverkiezing van Heiloo af. U bent woensdag 21 maart vanaf 21.30 uur van harte welkom in de cen trale hal van het gemeentehuis.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2018 | | pagina 13