Open middag bij Forte BSO Boekenstein Buiten spelen bij Kits Oonlie Feest bij Aalsmeerse Plantenhal Vijf jaar op De Hoefsmid Heeft u nog wat kleingeld over? Eten voor het goede doel 15 UITKIJKPOST 14 MAART 2 0 1 HEILOO - Op woensdag 4 april tussen 14.30-16.30 uur kunnen kinderen en hun ouders tijdens een open middag kennismaken met Forte BSO (buitenschoolse opvang) Boekenstein. Tijdens deze middag horen ouders en kinderen van 4-12 jaar hoe kin deren voor en na schooltijd wor den opgevangen met een keur aan activiteiten, uitstapjes en workshops, of zich gewoon lek ker kunnen ontspannen bij de Forte BSO. Tijdens de open middag is er natuurlijk ook iets leuks te doen: kinderen kunnen meedoen aan de gratis workshop bloembollen plan ten, zich laten schminken, of hun dorst lessen aan de limonadefon tein. Ouders en kinderen kunnen daarnaast kennismaken met de pedagogisch medewerkers van BSO Boekenstein en horen hoe Forte Kinderopvang, onder andere in de vorm van allerlei leuke activiteiten, bijdraagt aan de ontwikkeling van kinderen van 4-12 jaar. Bij BSO Boekenstein worden kin deren opgevangen van de basisscho len Elckerlyc en De Zuidwester. Hier is voor de kinderen altijd iets leuks te doen: uitjes, workshops en een actief sport- en spelprogramma. Ook is de BSO tijdens schoolvakan ties open met een speciaal op de vakantie afgestemd activiteitenpro gramma, zodat de kinderen een echt vakantiegevoel hebben. Daarnaast biedt de Forte BSO zwemlessen via Zwemschool Loos en gezonde, biologische warme maaltijden. Bovendien is er door intensieve samenwerking met de basisscholen een doorgaande ontwikkellijn tus sen basisschool, opvang en ouders. Kinderen van 7 jaar en ouder kun nen daarnaast ook nog eens terecht bij de BSO 7+ bij de Foresters, waar ze zich uit kunnen leven in een spe ciaal op deze leeftijdscategorie afge stemd programma. De open middag is op woensdag 4 april tussen 14.30-16.30 uur bij Forte BSO Boekenstein, Boekenstein 43a. Ouders die niet op deze datum kunnen zijn natuurlijk ook wel kom op een ander tijdstip: via www.fortekinderopvang.nl is een afspraak te maken voor een rond leiding. Er zijn nog plaatsen vrij bij BSO Boekenstein, meer informatie vindt u op www.fortekinderopvang. nl, of bel naar 0251-658058. Foto: aangeleverd HEILOO - Een van de speerpun ten van Kits Oonlie is buiten spelen. Kits Oonlie vindt het belangrijk dat alle kinderen dagelijks naar bui ten gaan. Buiten spelen is namelijk goed voor de ontwikkeling. Een uit dagende omgeving nodigt de kinde ren uit om op onderzoek uit te gaan en dingen uit te proberen. Buiten zijn er weer andere mogelijkheden dan binnen en is er meer ruimte om vrij te bewegen. Door te bewegen kunnen de kinderen beter risico's inschatten en worden ze motorisch sterker. Ook kunnen zij bijvoor beeld zien wat er gebeurt met een blaadje in de wind of leren zij hun evenwicht te bewaren door over een randje stenen te lopen. Op alle locaties van Kits Oonlie zijn verschillende buitenspeelmate rialen te vinden zoals fietsjes, ballen en hoepels. Ook kunnen de kinde ren in de zandbak hun fantasie de vrije loop laten. Wilt u meer informatie ontvan gen? Neem gerust contact op via 072-5323576 of info@kits-oonlie.nl. HEILOO - In Heiloo en omstre ken is de Aalsmeerse Plantenhal na 44 jaar inmiddels een begrip geworden. Sinds vijf jaar in een prachtige nieuwe winkel op een ruime loca tie met parkeergelegenheid op De Hoefsmid 25 in Heiloo. Sinds vorig jaar d.m.v. zonnepanelen en een warmtepomp ook nog eens gebruikmakend van duurzame en milieuvriendelijke energie! Gespecialiseerd in de meest uit eenlopende trendy kamerplanten en een ruime keuze in diverse pot- terie. Het buitenterrein achter is klaar voor het heerlijke seizoen dat er weer aankomt. Volop heesters, struiken, bomen et cetera. Nieuw in het assortiment zijn diverse beuken in alle maten en uiteraard tegen messcherpe prijzen! Wilt u een groot aanbod, maar met een persoonlijk tintje? Dan moet u zijn bij de Aalsmeerse Plantenhal. Het vijfjarig bestaan wordt gevierd zoals het hoort. Deze hele maand specta culaire acties, zie ook de achterzijde van de krant. Graag tot ziens bij de Aalsmeerse Plantenhal! HEILOO - Ze schieten als pad denstoelen uit... de toonbank! De donatieboxen van team 130 Keep on Running voor Stichting Roparun staan inmiddels bij veel bedrijven in Heiloo, Castricum, Limmen, Uitgeest en Akersloot. Het team hoopt dat inwoners wat kleingeld in de donatieboxen willen storten. Allemaal voor het goede doel: samen voor ondersteunende zorg voor mensen met kanker. Wilt u ook weten waar de boxen staan? Op Facebook bij @keeponrun- ning130 staan alle bedrijven. Wilt u ook een Keep on Running box op uw balie om zo aandacht te geven aan Roparun - een avontuur voor het leven - dan kunt u op Facebook een bericht achterlaten of kijken op www.keeponrunning.info. Het logo van team Keep on Running - de Eiffeltoren en Eras- musbrug die symbool staan voor de estafetteloop van Parijs naar Rotterdam - komt u de komende maanden vast vaker tegen in uw woonplaats. Er staan namelijk een aantal evenementen om donaties te werven op het programma: op 30 maart een verrassend driegan genmenu bij Brasserie in 't Groen in Heiloo (waarbij er 10 euro per cou vert naar het goede doel gaat) en op 7 april bij atletiekvereniging Trias in Heiloo een estafetterun voor bedrij ven. HEILOO - Op vrijdag 30 maart wordt er bij Brasserie in 't Groen in Heiloo een verrassend sponsordiner georganiseerd. De avond staat in het teken van de Roparun en per couvert wordt er 10 euro aan dit goede doel geschon ken. De Roparun is een estafette loop waaraan meer dan 300 teams meedoen en er in twee dagen van Parijs naar Rotterdam wordt gelo pen. Eén van die 300 teams is het Heilooër/Castricumse Keep on Running. Dit team organiseert in de regio diverse evenementen waar bij er zoveel mogelijk geld voor Stichting Roparun wordt ingeza meld. Doel van deze estafetteloop is om zoveel mogelijk geld op te halen om mensen met kanker een menswaar diger bestaan te geven. "Leven toevoegen aan de dagen, waar vaak geen dagen meer kunnen worden toegevoegd aan het leven." Ons team 130 Keep on Running wil met het sponsordiner bij Brasserie in 't Groen extra aan dacht vragen voor het goede doel én geld ophalen voor Roparun. Huub en zijn team hebben een prachtig driegangenmenu samen gesteld en wij hopen dat u dit niet wilt missen. Voor 27,50 euro krijgt u een zalig gerecht en gaat er 10 euro naar het goede doel. Reserveren voor dit event op vrij dag 30 maart om 18.00 uur gaat via www.brasserie-intgroen.nl. Keep on Running hoopt u te mogen verwelkomen op deze bij zondere avond. Foto: aangeleverd Team Keep on Running. Foto: Iwan Bronkhorst

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2018 | | pagina 15