"Je moet dingen ervaren, dan weet je het pas echt" Winnaars actie 5-jarig bestaan The Travel Club Fashion Lifestyle Fair by Kèk Women ■hi M 19 Koninklijk bezoek bij Holland Bulb Market Gratis compost voor inwoners Wlkli IIVI ïiWlII IJ Ui? lil i Afviii; icheidtn. Som-en halwi unit r. m UITKIJKPOST 14 MAART 2 0 1 HEILOO - "Je moet het echt ervaren, dan weet je het pas echt en blijvend," vertelt Jolanda Herngreen. In sep tember 2017 verhuisde haar praktijk van de Hofdijk naar de Sluijsweijdt. Dit is ook een van de redenen waarom ze drie proeflessen geeft - het liefst niet minder. "Pas daarna krijg je een scala van wat het voor jou kan betekenen." Jolanda begon met haar 21e met yoga. Ze vond het zo interessant, dat ze besloot fysiotherapie te gaan stu deren: "Ik wilde echt weten wat ik deed". Haar passie voor yoga bleef en in 2012 besloot ze zich er fulltime op te storten. Door haar kennis van de fysiotherapie te combineren met de yoga, geeft ze de yoga nu op haar eigen manier. Mensen kunnen zelf heel veel aan hun energie, gezondheid en geluk doen. "Dit hoef je nooit uit handen te geven. Ook als je maar één een keer in de week yoga doet, steek je daar veel van op. Je leert hoe je rustiger kan worden, bijvoorbeeld door op een bepaalde manier te ademen. Verder wordt je blij van de herinnering aan de les. Je hebt veel aan de tips, die je rustiger maken en meer in balans houden. Ik wil de deelnemers leren hoe ze in elkaar zitten, en hoe ze dit kunnen beïn vloeden en gebruiken in hun dage lijks leven," zegt Jolanda. Dit is niet bij elke yoga het geval, er bestaan ook meer atletische vormen. Voor Jolanda komt het van nature dat ze makkelijk ervaart hoe het een het ander als gevolg heeft; fysiek of emotioneel. "Precies dat wil ik graag overbrengen. En mensen daar zelf vaardig in maken." Naar eigen zeggen spreekt Jolanda men sen aan die tijd voor zichzelf willen nemen, tot zichzelf willen komen en daarbij geïnteresseerd zijn in hun gezondheid. "Ik ben er authentieker van geworden," zei een van haar deelnemers. Je merkt het veel in je dagelijks leven, vooral in kleine din gen - die bij elkaar opgeteld groot zijn. "Zelf merk ik dat bijvoorbeeld bij mijn vriend. Laatst wilde hij niet mee wandelen, want hij was heel druk geweest. Na wat energietech nieken stond hij een paar minuten later naast mij en vroeg hij of ik nog mee ging wandelen". Jolanda geeft ook slaapyogales- sen en workshops over veilig en handig gebruik van essentiële oliën. Bij de slaapyogacursus worden er onder andere drie dingen ontdekt: hoe je een rustig hoofd krijgt, hoe je ontspant en een techniek om vlugger in slaap te vallen. In de olie workshops ervaren de deelnemers hoe ze met olie hun eigen geluk en gezondheid kunnen ondersteunen. Een juiste olie kan helpen om je te ontspannen, om je fysieke weer stand te verhogen en om je fijn te voelen. "Ik zoek dat met de deelne mers uit, daarbij kijk ik naar ver schillende factoren die bijdragen aan waar diegene last van heeft." Je vindt altijd wel een olie met de juis te geur die bij je past. Deze lessen worden zowel in groepslessen aangeboden als 1 op 1. Voor meer informatie over Jolanda of haar workshops, kijk op www.herngreen.com. Tekst: Ilse Bloemendaal HEILOO - Hare Koninklijke Hoogheid Prinses Margriet zal op vrijdagmiddag 20 april aanwezig zijn bij de viering van het 150-jarig jubileum van Holland Bulb Market in Heiloo. Het bloembollenbedrijf richt zich op de ontwikkeling van nieuwe rassen (tulp, iris en ama ryllis) en het kweken en exporte ren van bloembollen, snijbloemen en planten. Holland Bulb Market exporteert meer dan 5.000 soorten bloembollen en meerjarige planten naar ruim 50 landen wereldwijd. Tijdens de jubileumviering is aan dacht voor de geschiedenis van het familiebedrijf. Prinses Margriet doopt een nieuwe amaryllis en bezoekt onder andere de bloemen- show. Bron: www.koninklijkhuis.nl HEILOO - Kèk Women orga niseert zondag 25 maart a.s. een Fashion Lifestyle Fair bij Pakhuis Dekker. Als u van Fashion Lifestyle houdt, is dit zeker iets voor u. Het programma ziet er als volgt uit: - Bijzondere gast Leontien van Moorsel vertelt haar levensver haal. Hoe zij met horten en stoten de top heeft bereikt; 'van anorexia tot goud'. Haar doorzettingsver mogen en haar vrouwelijkheid zal veel vrouwen inspireren. - Tessa de Graaf is een freelance Fashion illustrator voor o.a. Viva, AvantGarde, Libelle en Elegance. Zij illustreert u live en het portret krijgt u! - Puur by Mariane: Lotte en Mariane geven make-up adviezen en brow- treatments van het merk Lookx. - Tessa Koops presenteert haar eigen collectie. Tessa Koops, voor al gezien in het magazine Vrouw. - Robert van Haeften presenteert zijn merk EST'Y&RO, hippe kraag jes, leren broeken, sneakers, par fum etc. - Mary van Hulst showt haar siera- denmerk ClaudiaV. - Kim van Bloemen by Kim laat u prachtige boeketten en mooie accessoires zien. Natuurlijk is er ook een fashion show, waarin modellen u de nieuwe Spring-Summercollection showen. Dit alles onder het genot van Bubbles Bites en muziek van live DJ Dick van der Kolk! Het belooft een mooie middag vol fashion te worden. U komt toch ook? Reserveer uw kaarten via info@kekwomen.nl HEILOO - In verband met het 5-jarig bestaan van The Travel Club in Heiloo is er een winnaar geloot uit alle geboekte reizen in januari en februari. De heer en mevrouw Van der Steen zijn de gelukkige winnaars van een kofferset. Maar niet getreurd, alle reizigers die in januari en februari geboekt hebben bij The Travel Club Heiloo mogen een 10-persoons slagroomtaart bij Bakkerij Hoetjes bestellen. Op 9 maart hebben de prijswin naars hun kofferset opgehaald bij Trend Leder. Links: Gerrit Jan Rookhuijzen van Trend Leder Midden: De heer en mevrouw Van der Steen, prijswinnaars Rechts: Esra Berger-van Hemert van The Travel Club Heiloo Bollenveld achter Holland Bulb Market. Foto: aangeleverd HEILOO - Gft scheiden loont: de huisvuilcentrale (HVC) en de gemeenten leveren gratis com post aan de inwoners, gemaakt van het ingezamelde groente-, fruit- en tuinafval. De actie gaat zaterdag 17 maart van start, per gemeente zijn er verschillende afhaaltijden. In Heiloo kunnen inwoners com post scheppen op zaterdag 17 maart (9:15 -12:45 uur) en maandag 19 tot en met donderdag 22 maart (9:00 uur en 15:30 uur) bij de afvalbreng- plaats aan de Rosendaal. Let op: zelf een schep meebren gen en ook zakken of een aanhan ger. Dek de aanhanger wel af met een net of zeil, dat voorkomt een boete. De compost komt van het ingeza melde gft- en groenafval. Van iedere volle container van 140 liter kan 15 tot 20 kilo compost gemaakt wor den. Naast compost maakt HVC er ook biogas van. Afval is dus geen afval, maar een waardevol product als het goed gescheiden wordt. Op www.compostdag.nl is meer informatie te vinden over de Compostdag.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2018 | | pagina 19