St Radboud loopt mee voor een leven lang fit Open Dag TC Heiloo United ongekend druk Cross Triathlon Akersloot PCC Maalwater Run en Walk: Advisor ICT Solutions nieuwe hoofdsponsor voor Foresters SPORT 25 UITKIJKPOST 14 MAART 2 0 1 Meester Rob (l) en meester Dick. Foto: Jack Groot HEILOO - Na het thema 'Een leven lang fit', dat in de afgelo pen weken de aandacht vroeg van de leerlingen van de St Radboudschool in Heiloo, kan het niet anders of het loopt storm voor de inschrijving voor de PCC Maalwater Run en Walk. Het evenement wordt voor de tiende maal georganiseerd op zondag 15 april. Startpunt is weer het Stationsplein in Heiloo. De leraren Rob Buur (groep 6/7) en Dick Bulthuis (groep 7) gaan zich daar in ieder geval al voor warmlo pen. "Natuurlijk loop ik mee," zegt Dick. "Als enthousiaste loper ben ik blij met elke mogelijkheid om aan zoiets gezelligs mee te doen. En nu ga ik natuurlijk ook als aanmoedi ging met mijn klas meelopen." Ook Rob gaat met zijn leerlingen mee doen en daarmee gaat de Radboud proberen om het recordaantal deel nemers dat de buren (basisschool De Springschans) hebben gevestigd, te overtreffen. Een bijkomend voordeel is dat de school door deelname sport lessen verdient voor het sport programma 'Sport@School'. De sportverenigingen worden via de buurtsportcoach, Pascale de Hoogh, gekoppeld aan de basis scholen om gymlessen in te vullen door de trainer van de vereniging. Zo genoten de Radboudleerlingen al van schermlessen tot breakdance. Prettig is dat dit soort activiteiten in de gymzaal naast de school kun nen plaatsvinden. Voor het verplaat sen naar andere accommodaties is altijd extra hulp van ouders nodig. Nu alle ouders via de school een deelnameformulier hebben ontvan gen om hun kinderen en zichzelf op te geven voor de tiende PCC Maalwater Run of Walk is men in ieder geval al bekend met de moge lijkheden van Sport@School en krijgt een verzoek om hulp meer aandacht. Ga voor alle informatie naar www.pccmaalwaterrunenwalk.nl. HEILOO - De open dag bij ten nisvereniging TC Heiloo United is een ongekend succes gewor den. 70 mensen deden actief mee en vele anderen kwamen langs om te kijken of voor infor matie. Deelnemers en bezoekers wer den door Laura en Chantal, de vaste kantinebemanning, warm onthaald met vers gebakken muffins. Na een kort welkomstwoord gingen de deelnemers snel naar buiten waar de acht trainers en hulptrainers al klaar stonden. Gestart werd met een warming-up waarna de deel nemers zich konden uitleven op de banen. Een fikse regenbui bood de gele genheid om onder het genot van een kop soep in de kantine meer te vertellen over de vereniging en alle mogelijkheden voor jeugd en volwassenen. Eenmaal droog stond jong en oud echter weer te trappe len om de clinics te vervolgen. Dat de beloofde tenniservaring is waargemaakt, blijkt wel uit het grote aantal aanmeldingen dat nog dezelfde dag binnen kwam bij TC Heiloo United. Vooral voor het lid maatschap met tien lessen tot de zomervakantie is erg veel belang stelling. Dat is prettig, want dan kunnen we iedereen indelen in een groep van eigen leeftijd en tenniser- varing. Kon je er zondag niet bij zijn, maar ben je wel nieuwsgierig naar tennis bij TC Heiloo United? Kom dan deze week een keer langs. Park en kantine zijn alle dagen open van 's ochtends vroeg tot 's avonds laat. Het belooft opnieuw een hele drukke maar gezellige week te worden met vanaf donderdag het Boerenkooltoernooi en op zondag de competitiestart voor de jeugd. Alle informatie is ook op de website www.tcheiloounited.nl terug te vin den. AKERSLOOT - Dit jaar zal alweer voor de vierde keer de OIT-Cross Triathlon Akersloot georganiseerd worden onder auspiciën van de Nederlandse Triathlon Bond. Dit grootse sportevenement zal op zondag 24 juni 2018 plaatsvinden op en om het recreatieoeverpark De Hoorne in Akersloot. Ook dit jaar is het streven om zoveel mogelijk deelnemers uit onze gemeente en directe omgeving aan de start te zien. Want Akersloot brengt mensen in beweging! Deelname is mogelijk voor iedereen vanaf 16 jaar. Men kan individu eel inschrijven maar ook in teams, zodat elke persoon zich kan rich ten op één onderdeel! Het parcours begint met 500 meter zwemmen in het mooie Alkmaardermeer, waarna wordt vervolgd met mountainbiken door Akersloot. Dit fietsparcours is zeer spec taculair en technisch. Voor het laatste gedeelte moeten de lopers ruim vijf kilometer hardlopen om en door weilanden, zoals het hoort bij een echte cross triathlon! Heb je geen mountainbike? Geen pro bleem, deze kun je huren op deze dag. Informatie hierover en ook de regels van een cross triathlon vind je op onze website www.triathlo- nakersloot.nl. De voorbereidingen voor deze dag zijn in volle gang. Nu is het ook aan de sporters om zich voor te bereiden! De inschrijving is geopend en verloopt via de NTB site: www.ntbinschrijvingen.nl. Let op: er is een beperkt aantal plaat sen! HEILOO - Advisor ICT Solutions uit Mijdrecht is sinds kort als hoofdsponsor verbonden aan de Foresters. Eric van 't Boveneind, algemeen directeur en vader van Koen (selec tie heren): "We gaan het grootste gedeelte van de ICT-infrastructuur van de Foresters leveren en onder houden. Aan het systeem 'hangen' de bewakingscamera's, de com puters, beeldschermen en een Microsoft Office 365 omgeving. In het nieuwe systeem kunnen het bestuur van de Foresters en de medewerkers makkelijker digi taal (samen)werken en bestanden opslaan." De Foresters is blij met de komst van Advisor. Door hun inzet Foto: aangeleverd maken we een grote stap richting het centraal opslaan en gebruiken van gegevens, waardoor de com municatie binnen de vereniging een voudiger en zorgvuldiger kan. Over Advisor Van 't Boveneind: "Ons bedrijf heeft 50 medewerkers en we wer ken voor organisaties tot 500 werk plekken met tijdkritische processen en/of een vestigingenstructuur. We leveren en beheren praktische ICT- oplossingen en adviseren op het gebied van netwerkinfrastructuur, communicatie en hosting. Geïnteresseerd in de dienstverle ning van Advisor ICT Solutions? Ga dan naar https://www.advisor.nl/. Foto: aangeleverd Foto: aangeleverd

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2018 | | pagina 25