21 maart - lijstl - HEIL00-2000 www.heiloo-2000.nl 8 ...dat we na pakweg 1000 jaar met vele namen van Heligelo, Heyloe, Hijloo, Heilo tot Heiloo plotseling BUCH zouden gaan heten..., nee hoor, een naamswijziging is wat ons betreft ondenkbaar... ...dat onze ouders - zelfstandig, maar niet alleen - kunnen blijven wonen., desgewenst in een kangoeroe-woning dichtbij hun kinderen...en dat tegelijkertijd onze kinderen - lekker op zichzelf - 'tiny' kunnen gaan wonen. .dat we nog steeds kunnen blijven sporten en kijken naar die sporten., naar het theater kunnen gaan en kunnen genieten van al die evenementen in het dorp. .dat we eindelijk van die lelijke gele zakken af zijn., omdat we daar een betere oplossing voor hebben gevonden., en dat een paar vliegtuigen geen onoverkomelijk probleem zijn, maar dat Schiphol wel begrijpt dat er grenzen zijn die gerespecteerd moeten worden. .dat zorg geen probleem hoort te zijn, maar een oplossing voor wie het nodig heeft., dat we met vragen over zorg makkelijker terecht kunnen..., dat wijkteams makkelijk aanspreekbaar zijn.., dat er geen oudere meer is die zich eenzaam hoeft te voelen., dat die zo lang als mogelijk zelfstandig kan blijven...en zich geen zorgen hoeft te maken over de zorg wanneer die nodig is. omdat er echt maatwerk in de zorg wordt geleverd. .dat het Stationscentrum en het Loo weer bruisen., dat overlast minder wordt omdat de winkelcentra met elektrische wagens bevoorraad worden. dat we er graag komen en onze kinderen zien spelen bij een mooie fontein midden op het Looplein. .dat we met de auto óm het dorp rijden en we daarom vaker met de fiets dóór het dorp gaan om boodschappen te doen., gewoon omdat het makkelijker is...en je met de fiets het nieuwe fietstunneltje in het centrum even pakt. .dat we de komende jaren wél de voordelen gaan krijgen van een effectief en efficiënt werkend BUCH gemeenteapparaat gaan krijgen., maar dat we als dorp nog wel zélf kunnen bepalen wat we willen. .dat we de pijn van een moeizaam verkregen verkeersplan om kunnen zetten in faire en aanvaardbare oplossingen voor de mensen die er last van hebben., voor anderen die er gebruik van moeten maken. en voor de ondernemers die hun brood moeten verdienen. ..dat bovenstaande slechts een kleine greep is uit ons programma., dat we veel meer van plan zijn., overigens, dat hoef je je niet voor te stellen, want ons volledige verkiezingsprogramma vind je op www.heiloo-2000.nl .en stel je nu eens voor dat je bij minstens de helft van bovenstaande punten een kruisje wilt zetten., dat we samen deze stappen willen zetten., dan kan je je ook voorstellen waar je de 21e het kruisje gaat zetten., toch? UITKIJKPOST 14 MAART 2 0 1 Stel je eens voor

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2018 | | pagina 8