Bram Imming mag een keer winnen Trampolinespringsters behalen mooie resultaten Tios-meiden in actie Judolessen voor Boswaid-leerlingen sport 25 SPORTNIEUWS UIT DE REGIO n* Golfdagen voor beginners groot succes! Bezorger worden van deze krant? <pM 28 MAART 2018 AKERSLOOT - Bram Imming nit Heiloo heeft donderdag avond in Akersloot zijn eerste zege behaald op Sportcomplex de Cloppenbnrgh om de Kids and Parents Bikeschool (KPB) mountainbikecup. Nog nooit stond strandracer Bram Imming aan de start bij deze wekelijkse wedstrijd. Nu kon Henk Verdonk junior zich verheugen op een wellicht pittige tegenstander. De eerste klap is een daalder waard, moet Verdonk junior bij zichzelf gedacht hebben toen hij als een raket van start ging en Imming direct op een kleine achter stand zette. Met assistentie van Jan Langeveld uit Bakkum wist Bram Imming de schade zoveel mogelijk te beperken. Na een kwartiertje moest Henk Verdonk junior met een loszittend stuur naar de kant, nadat hij de hulptroepen al had ingeroepen. De materiaalpost kon echter geen redding brengen, zodat Verdonk junior noodgedwongen aan de kant moest blijven. Bram Imming nam vervolgens de leiding over met Jan Langeveld op redelijke afstand volgend. Na een aanvan kelijk moeilijke start begon Bram Imming steeds meer vertrouwd te raken met het bijna twee kilome ter lange technische parcours en kon hij nog in zijn voordeel afre kenen met de sterk terugkomende Jan Langeveld. Hopelijk komt er nog een volgende keer om te zien wie er nu echt de sterkste is. Naast het gevecht om de plaatsen een en twee, was het spannend wie de laagste trede van het podium zou gaan beklimmen. Uiteindelijk gaf de jarenlange ervaring de doorslag en kon Henk Jan Verdonk senior (Egmond aan den Hoef) de jonge Wout Bakker uit Heiloo klein krij gen. Uitslag: 1. Bram Imming (Heiloo) 2. Jan Langeveld (Bakkum) 3. Henk Jan Verdonk senior (Egmond aan den Hoef) 4. Wout Bakker (Heiloo) 5. Henk Louwe (Alkmaar). HEILOO - Zaterdag werd in Soest door negen meiden van de Gymnastiek- en Turnvereniging Heiloo (GTH) de tweede plaat singswedstrijd voor het NK gesprongen. In blok één was het de beurt aan Elise, die een goede wedstrijd heeft gesprongen. Zij behaalde voor een mooie eerste keuzeoefening totaal 27.3 punten. Gelijktijdig sprong Brechtje de wedstrijd, zij ging dit keer een nieuwe sprong doen in haar keuzeoefening en deze ging super, ze scoorde hiermee de hoog ste punten in haar categorie. In de tweede wedstrijd kwamen zes meiden in actie. Pupil Yara liet een prachtige verplichte oefening zien en scoorde daarmee de hoogste punten. De tweede keuzeoefening van Nina was super en behaalde mooie punten. Jeugdspringers Khee en Rosa hebben beiden een goede wedstrijd gesprongen; Rosa liet een mooie keuzeoefening zien, Khee wist voor haar strakke keuzeoefe ning de hoogste score te behalen. Mila en Silke kwamen in actie bij de junioren. Zij begonnen beiden met een keurige verplichte oefe ning; Mila (25.2) en Silke (25.45). De meiden sprongen daarna de wed strijd prima uit. Als laatste kwam Isabelle in actie, zij kreeg 25.10 voor haar verplichte oefening. In het eindklassement was er zilver voor Yara, Khee en Silke en goud voor Brechtje. In de middag was het de beurt aan de vier synchroonparen, hier behaalden de meiden van GTH totaal vier prijzen. Voor meer informatie kijk op www.gthgymnastics.com. V.l.n.r. Brechtje, Elise, Silke, Isabelle, Yara, Khee, Rosa, Mila en Nina. Aangeleverde foto LIMMEN - Zaterdag 24 maart mochten de meiden van Tios weer in actie komen in sporthal De Walvis! Bonna Mooij (instap D2) mocht van start gaan. Bonna turnde een nette wedstrijd en mocht een mooie 12.975 als sprongcijfer mee naar huis nemen! Helaas maakte ze een klein foutje op de balk en kwam ze op een mooie 19e plek. Bonna mocht helaas net niet doorstromen naar de regiokampioenschappen. Jorieke Visser en Linde van den Bosch (pupillen 1 D2) mochten in wedstrijd 2 in actie komen. Beiden hadden een erg goede wedstrijd! Jorieke had met een 14.133 het hoogste cijfer op de brug en werd hiermee 7e. Linde werd 5e en mocht een mooie bronzen medaille mee naar huis nemen. Linde en Jorieke mogen allebei door naar de regio kampioenschappen! Als laatste was Renée Sap (Pupil 2 D2) aan de beurt. Renée draaide een prima wedstrijd! Helaas maakte ze een klein foutje op de balk maar maakte het daarna meteen weer goed op de vloer met een 13.700 als cijfer! Renée had net niet genoeg punten om door te stromen maar eindigde op een mooie 18e plek. Alle meiden hebben het goed gedaan en we gaan weer knallen op de regiokampioen schappen! V.l.n.r.: Linde, Jorieke en Renée. Aangeleverde foto HEILOO - Golfclub Heiloo organiseerde het afgelopen weekend zeer succesvolle introductiedagen voor beginnende golfers. Onder prima omstandigheden kwamen er zo'n 80 aspirant-golfers naar Golf- Debuut. Golfpro Cees Grijzenhout bracht beginners de grondbeginselen bij van het slaan, putten en pitchen om na de lunch de baan op te gaan voor een echte 9 holes par-3 toernooi. Prachtig om te zien hoe enthousiast iedereen meedeed. Het werd nog een latertje in het mooie clubhuis. Een flinke groep golfers schreef zich spontaan in voor het zeer aantrekkelijke introductiepakket, anderen denken er over na. Voor 49,95 euro per maand onbeperkt golfen tot eind 2019 inclusief tien golflessen en zelfs de mogelijkheid van een gratis golfsetje van Golfwereld Heiloo. Niet slecht! De aanbieding geldt tot 1 april aanstaande. Ook interesse? Bel 072-505 45 40 of mail naar info@golfclubheiloo.nl. Aangeleverde foto www. uitkij kpost.nl 0226 33331 1 RODI

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2018 | | pagina 23