PCC Maalwater Run en Walk kiest voor Zomerkamp Heiloo Voorjaar in 't Loo Tien vragen aan... Marcel Nieuwland Elite week verschijnt de rubriek 'De tien vragen aan' in de Uitkijkpost. Elk mens heeft onvermoede kanten, stukjes van zichzelf die niet altijd zicht baar zijn. Op deze manier proberen wij net iets meer te weten te komen van een bekende of onbekende dorpsgenoot. Na het beantwoorden van de tien vragen, krijgt hij/zij de vrijheid om de vragen door te geven aan een volgend 'slachtoffer'! UITKIJKPOST 2 8 MAART 2 0 18 Uitkijkpost verschijnt op woensdag huis-aan-huis in een oplage van 18.500 exemplaren in Heiloo, Limmen, Akersloot, Egmond-Binnen en Egmond aan den Hoef. Op de teksten, de foto's en het ontwerp van Uitkijkpost rust copyright. Niets mag op welke wijze dan ook worden overge nomen, verveelvoudigd en/of openbaar gemaakt worden zonder toestemming van de uitgever. JH Het weekblad Uitkijkpost wordt geproduceerd op een waterloos "5^. offset rotatiepers, de milieu vriendelijke druktechniek Openingstijden ma. 08.30 - 12.00 13.00 - 17.30 uur di. 08.30 - 12.00 13.00 - 17.30 uur wo. GESLOTEN do. 09.00 - 12.00 vr. 09.00 - 12.00 13.00 - 14.30 uur Verkoop De verkoopafdeling is bereikbaar op maandag, dinsdag en donderdag, tel. 072-5351072 of via verkoop@uitkijkpost.nl. Redactie De redactie is bereikbaar op maandag, dinsdag en vrijdag, op tel. 072-5351071 of via redactie@uitkijkpost.nl. Administratie De administratie is bereikbaar op maandag, dinsdag en donderdag, op tel. 072-5330175 of via administratie@uitkijkpost.nl. Adres Bezoekadres: Willibrordus Business Centrum, Kennemerstraatweg 464, Heiloo Uitkijkpost Media is nimmer aansprakelijk voor schade, door wie dan ook geleden, welke veroorzaakt is door niet, niet tijdig of onjuiste plaatsingen van uitkijkertjes. In geval van twijfel beslist de uitgever. Volg de Uitkijkpost ook op HEILOO - Het zomerkamp in Heiloo zal worden geor ganiseerd van 23 juli tot en met 27 juli. Rotary Club Heiloo, de Buurtsportcoach en Jongerenwerk Heiloo hebben de handen ineengeslagen om dit kamp te organiseren voor basisschoolleerlingen van groep 3 t/m 8. Er is plaats voor 60 kinderen die niet op vakantie kunnen. Met vrij willigers als kampleiding zal een leuke week met sport en spel en cre atieve activiteiten worden georgani seerd. Gezinnen waarvan de kinde ren in aanmerking komen voor het zomerkamp ontvangen binnenkort een uitnodiging via de gemeente Heiloo. Het zomerkamp wordt over dag gehouden van maandag 23 t/m vrijdag 27 juli. De kinderen slapen gewoon thuis. De deelnemers aan de wandeling en aan de run en de sponsoren maken het mogelijk dat, naast Sport@School, deze activiteit voor kinderen wordt georganiseerd in Heiloo. Met de hoofdsponsor, het PCC, heeft de Rotary Club Heiloo een langjarige sponsorovereenkomst. Het is eigenlijk heel logisch dat het PCC hoofdsponsor is van de jaarlijkse Maalwater Run Walk. "Want," zegt Liesbeth van Gool, voorlichter van het PCC, "het motto van het PCC is 'Stap in jouw toekomst'. Sport en bewegen, gezon de voeding, aandacht voor elkaar en voor de omgeving heeft een belangrijke plek in ons onderwijs gekregen. Vestigingen van de school dragen niet alleen het certificaat 'Sport Accent School' maar zijn ook een 'Gezonde School. Het PCC heeft sportklassen in Heiloo, Bergen, op Het Lyceum en op Oosterhout. Sportklasleerlingen volgen clinics waarin ze verschillende sporten leren kennen. Op PCC Fabritius in Alkmaar is Lichamelijke Opvoeding zelfs een eindexamenvak. Veel PCC'ers houden van sport en dus doen leerlingen en medewer kers weer massaal mee om ook dit jaar weer van deze 10e Maalwater Run Walk een succes te maken!" Harold Ansink, directeur van PCC Het Lyceum zegt het zo: "Hoewel het natuurlijk helemaal niet leuk is om aan alle kanten voorbijgerend te worden door je eigen leerlingen, is meedoen aan het evenement ook een uurtje genieten van de sportivi teit en goede sfeer in Heiloo." Doe mee aan de wandeling of de run. Schrijf in via www. pccmaalwaterrunenwalk.nl. Zomerkamp Heiloo zoekt nog enthousiaste kampleiding. Lijkt het je leuk om een bijdrage te leve ren aan dit eerste Zomerkamp? Meld je aan vóór 4 april op www. jongerenwerkheiloo.nl en ontvang een uitnodiging voor de informatie avond op 10 april in het Trefpunt. Een gezellige drukte voor de start. Aangeleverde foto Mops Totem. Aangeleverde foto Bijzondere gasten Van 11.30 tot 16.00 zijn er twee wel heel bijzondere gasten aanwe zig in 't Loo. Mops Totem zijn twee kabouters uit Diamantia. Zij hebben een lange en verre reis gemaakt om in Heiloo te komen. Wat komen ze daar doen? Wie weet kunnen de kinderen Mops Totem wel ergens mee helpen. En wie wil (en durft) mag met hen op de foto! De lente is begonnen en met al deze activiteiten belooft het een gezellige dag te worden in 't Loo. U komt toch ook? HEILOO - Het voorjaar komt je tegemoet in winkelcentrum 't Loo op zaterdag 31 maart. In het winkelcentrum wordt op deze dag een tulpenpluktuin gecre- eerd met daarin maar liefst 4.500 tulpen in verschillende kleuren. Op vertoon van uw kassabon van zater dag 31 maart bij een van de winkels uit 't Loo, mag u onder toeziend oog van de bloemenmeisjes zelf een vro lijk bosje tulpen plukken. Zo neemt u het voorjaar mee naar huis! De tulpentuin is geopend van 12.00 tot 16.00 uur. 1. Waar ben je geboren en getogen? Ik ben geboren in Alkmaar en woonde vanaf mijn 2e jaar op industrie terrein Oosterzij, waar mijn vader zijn bedrijf Nidrac voortzette. Wij waren een van de eerste gezinnen die er kwamen wonen. Mijn moeder heeft daar tot haar overlijden zeven jaar terug nog gewoond. Ik woon inmiddels al 33 jaar in Limmen met mijn vrouw Solange. We hebben samen een zoon, Luc, en twee dochters, Chaira en Caro, waarvan de laatste nog thuis woont. 2. Als je hobby je werk was, welk beroep zou je dan nu hebben? Ik hou van mijn werk. Van kleins af aan loop ik al rond in het bedrijf. Het hele proces om samen iets te maken, van het ontwikkelen tot het later terugzien in de winkels, vind ik nog steeds machtig mooi. Soms is het een hele uitdaging, maar als het dan uiteindelijk lukt ben ik een meer dan tevreden mens. 3. Wie zou je graag eens ontmoeten? Ik ben vrij nuchter ingesteld, ik hou van mensen in het algemeen. Iedereen die een mooi verhaal heeft vind ik leuk om te ontmoeten. 4. Wat is jouw mooiste jeugdherinnering? Teveel om op te noemen, zoals scheuren met de brommer op en rond het industrieterrein en elke maandagavond in de schuur bij de familie Van Diepen het weekend doorpraten. Maar als ik er toch een moet noemen is het mijn eerste motorvakantie met vijf vrienden. Tentje mee en door Europa toeren. Ik weet nog goed dat we bij de grensovergang Frankrijk/Spanje van de douaniers een-voor-een zo hard mogelijk moesten optrekken en wegrijden, geweldig! Naar het paspoort werd niet eens gevraagd. We hebben die vakantie veel lol gehad en ik kan er met die jongens nog steeds over praten alsof het gisteren was. 5. Wat vind je de mooiste plek van Heiloo? De grenspaal tussen Limmen en Heiloo, bijna symbolisch voor mijzelf. Ik geniet elke ochtend weer als ik langs de bollenvelden Heiloo bin nenrijd, zeker in het voorjaar. Ik vraag me weleens af hoe lang dit nog zo zal zijn. 6. Waar kunnen ze je 's nachts voor wakker maken? Mijn vrouw moest lachen om deze vraag, maar ik hou het verder correct. Familie en vrienden in nood mogen mij altijd wekken. 7. Wat is het beste advies dat je ooit kreeg? Mijn moeder zei altijd: "Geen oude koeien uit de sloot halen." Ik heb er voor mijzelf "Kijk altijd vooruit" van gemaakt. Mijn vader adviseerde ons om niet te groot te willen worden met het bedrijf en dat heb ik ook altijd ter harte genomen. We zijn nog steeds een 'overzichtelijk' familiebedrijf. 8. Wat weten de meeste mensen niet van je? Ik schreeuw het nooit van de daken, maar ik ben ongelooflijk trots op alle drie mijn kinderen. Het zijn prachtmensen die goed in het leven staan en dat is gewoon rijkdom! 9. Wat zou je veranderen als je burgemeester was? De burgemeester van Heiloo is boven alles een fijne man. Maar in zijn functie zou ik mij er hard voor maken om Heiloöer bedrijven in Heiloo te houden. Het doet mij nog steeds zeer dat we met Nidrac naar Alk maar moesten verhuizen; het blijft jammer dat we er met de gemeente niet uitgekomen zijn. 10. De persoonlijke vraag van Ruud Bruin: 'Jullie bedrijf, Nidrac, is na 60 jaar verhuisd van Heiloo naar Alkmaar. Wat zijn de voordelen, maar vooral: mis je Heiloo en zo ja, waarom?' Het voordeel is ons mooie nieuwe pand dat voor het vrachtverkeer goed bereikbaar is. Voor ons zou het wel fijn zijn als de aansluiting van de Zuidbrug/Middenweg in de Boekelermeer open zou gaan, dat scheelt elke dag 5 kilometer heen en 5 kilometer terug omrijden. Natuurlijk mis ik Heiloo, daar liggen toch al 58 jaar onze roots. De kleinschaligheid en gemoedelijkheid van Industrieterrein Oosterzij in Heiloo zijn we kwijt. We gaan dat weer opbouwen in Alkmaar, maar dat zal wat tijd kosten. Ik geef de vragen door aan Jan Dekker (de 'lachende boer'). Mijn vraag aan hem is: 'Jan, is het nog steeds leuk om boer te zijn met al die regel- en wetge ving en de verstedelijking van Heiloo?'

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2018 | | pagina 3