Ouwejan Vastgoed Advies BV Happy Sap draait weer! Dansende koeien, lammetjes en activiteiten op Landgoed Ter Coulster COLUMN BEDRIJF BELICHT 5 Al meer dan twintig jaar actief in de regio Heiloo! Dick de Scally Appen UITKIJKPOST 2 8 MAART 2 0 1 In deze rubriek wordt wekelijks een ander bedrijf in het verspreidingsgebied van de Uitkijkpost belicht. De kosten voor Bedrijf Belicht zijn 225 euro excl. btw. Online doorplaatsen is mogelijk. Voor aanmelding: Kennemerstraatweg 464, 1851 NG Heiloo. Of per e-mail: redactie@uitkijkpost.nl. In de aanmelding graag duidelijk uw gegevens vermelden. Foto: STiP Fotografie Kerkelaan 8, 1851 HE Heiloo, tel.: 072-5338717 www.ouwejanvastgoedadvies.nl;info@ouwejanvastgoedadvies.nl Ouwejan Vastgoed Advies BV is een makelaardij en adviesbu reau op het gebied van onroerend goed. Opgericht in 1995 en uitgegroeid tot een actief kantoor dat bekendstaat om zijn per soonlijke dienstverlening, betrouwbaarheid en deskundigheid. Recent heeft het bedrijf een nieuwe, frisse huisstijl laten ont wikkelen. Een nieuwe website en beeldmerk, passend bij de uitstraling van het team. Het team van Ouwejan Vastgoed Advies BV bestaat uit drie mensen: Ir. Rolf Ouwejan MRE, Charlotte de Wit (assistent-makelaar) en Cecile Ouwejan (binnendienst en administratie). Charlotte heeft een ruime ervaring in de branche, zij werkt inmiddels al achttien jaar bij Ouwejan Vastgoed Advies BV. Klanten ervaren haar als zeer betrokken, eerlijk, behulpzaam en altijd goedgehumeurd. Rolf is als gecertificeerd makelaar-taxateur aangesloten bij de NVM (Nederlandse Vereniging van Makelaars), VastgoedCert (Kwaliteitsregister voor Makelaars), NRVT (Nederlands Register Vastgoed Taxateurs) en NWWI (Nederlands Woning Waarde Instituut) en is als zodanig bevoegd binnen zijn werkgebied voor alle banken gevalideerde taxaties uit te voeren. Rolf Ouwejan ontwikkelde een nieuw, innovatief (woning-) taxatiemodel. Hij verkocht dit aan de NVM en door dit nieuwe taxatiemodel kan meer relevante informatie verstrekt worden aan de financier. In dit nieuwe taxa tiemodel wordt veel meer de kwaliteit en bijhorende (negatieve maar ook positieve) risico's van een woning en omgeving aangegeven. Ouwejan Vastgoed Advies is niet alleen betrokken bij de verkoop van een woning of bedrijfspand. Ook bij de begeleiding van een aankoop of bij des kundige taxaties van woningen of bedrijfspanden kan het bedrijf worden ingeschakeld. Rolf is ook zeer nauw betrokken geweest bij de ontwikke ling van het nieuwbouwplan "Het Oosterzand" aan de Oosterzijweg. Recent zijn daar negentien vrijstaande, optimaal geïsoleerde woningen met warm tepompen en zonnepanelen opgeleverd. De woningen hebben een EPC (Energieprestatiecoëfficiënt) lager dan 0, het zijn zogeheten 'nul-op-de- meter-woningen'. Dat is nu al veel beter dan de normstelling voor 2020. Duurzaam bouwen is iets wat de komende jaren steeds vaker voor zal komen. Ook voor huurwoningen zal dit gaan gelden. Rolf Ouwejan is nu bezig met een volgend project in de Zandzoom. In dit plangebied zullen diverse duurzame woningen gebouwd gaan worden, zowel huur als koop in diverse prijsklassen. Voor de verkoop van een aantal boskavels heeft Rolf Ouwejan een opdracht van de gemeente Heiloo binnen, de verkoop start binnen enkele weken. Natuurlijk kunt u ook voor bestaande bouw terecht bij Ouwejan Vastgoed Advies BV. Rolf Ouwejan: "Ons kantoor streeft ernaar om niet meer vijftien tot twintig woningen in portefeuille te hebben. Niet meer, want wij willen in deze markt aan elke woning die bij ons in verkoop staat voldoende aan dacht kunnen schenken. Bij te veel woningen is dat niet op een goede wijze mogelijk." Ouwejan Vastgoed Advies BV geeft ook maatwerkadvies. Indien mensen twijfelen of ze moeten verbouwen of beter kunnen verhuizen kan Rolf ook daar advies over geven. Een goede afweging van de investering ten opzichte van de te realiseren meerwaarde is vaak heel zinvol. En dan de meerwaarde in geld maar ook in functionaliteit en woongenot. Natuurlijk blijft het een keuze van de mensen zelf. Ouwejan Vastgoed Advies BV levert samengevat een hoogwaardige dienstverlening waarbij de te leveren kwaliteit vooropstaat op basis van gedegen kennis van zaken, een uitgebreid relatienetwerk en plezierige communicatie. Tekst: Yvonne van Stiphout HEILOO - Goed nieuws voor alle detoxers en sapliefhebbers in Heiloo en omgeving: Happy Sap maakt een doorstart! Op 27 februari jongstleden droeg Rowena van Eck Happy Sap over aan Esther Schoutsen en vanaf van daag is de vernieuwde website live. "Ik sta te trappelen om te beginnen," vertelt Esther stralend. "De laat ste weken ben ik alleen maar bezig geweest met de voorbereidingen en nu is het eindelijk zo ver. Happy Sap is weer in de lucht. Deze keer met mij aan de pers!" Esther volgt Happy Sap al sinds het bedrijf in 2016 werd opgericht. Esther: "Het idee sprak me direct aan. Biologische ingrediënten van lokale leveranciers, vers geslow- juiced door iemand met net zo veel passie voor gezond leven als ik. We hadden al regelmatig contact gehad met elkaar. Toen Rowena's collega ermee stopte heb ik haar mijn hulp aangeboden en ik heb natuurlijk ook weleens een kuur van Happy Sap gevolgd." Esther hoorde via-via dat Rowena ermee wilde stoppen. Ze aarzelde geen moment en nam HEILOO - Het is weer tijd voor de koeiendans en dit jaar hou den we ook een open dag op Tweede Paasdag 2 april. Van 10.00 - 16.00 uur is iedereen welkom op de boerderij van de familie Brouwer de Koning. Je kunt zuivel proeven, bij de dieren kijken en er zijn leuke acti viteiten voor de kinderen. Bij mooi weer worden om klokslag 13.00 uur de koeien door een mystery guest naar buiten gelaten. Als tegemoet koming in de kosten wordt dit jaar een bijdrage van 0,50 euro per per soon gevraagd. Je bent van harte welkom op Landgoed Ter Coulster, Kennemerstraatweg 432 in Heiloo. Er is geen parkeergelegenheid op de baar vervoer of fiets. Tot Tweede boerderij, kom daarom met open- Paasdag! In Amsterdam zijn sinds 2016 alle reclameschermen digitaal. Ook die in bushokjes. Met één druk op een centrale knop wisselen alle schermen hun beeld. JCDecaux (kent u die zaak?) bepaalt het aanzicht van de stad, meer dan het toerisme. Want hoe meneer Decaux ook zijn plannen in de smeerolie zet door te zeggen dat ook vermissingszaken of waar schuwingen of plattegronden de schermen kunnen vullen, het is en blijft een verdienmodel van een verdienmachine. Gelukkig telt Heiloo een schamel aantal bushokjes (door het schrap pen van broodnodige buslijnen), maar je kunt er donder op zeggen dat het verdienmodel niet tot de grote stad beperkt blijft. Wat dat betreft steekt Heiloo tot nu toe primitief af tegen die gelikte digi tale schermen. Hier vouwt men een karton om een lantaarnpaal of zuil of ander omhoogstekend stuk straatmeubilair en als het materiaal niet heel regen- en van- daalbestendig is, hangen de vellen er binnen de kortste keren bij. Dat is nog niet het ergste. Dat is de onleesbaarheid van de teksten en dat lijkt me niet de opzet. De bedoeling (even advo caat van de duivel spelen) is dat de passerende automobilist zijn blik op de weg even verlaat om de tekst te lezen. Dus wat ziet hij/ zij? 'WWW. Nog wat' en voorbij is 'ie alweer. Of 'Cultuurkoepel iets met muziek' of 'PCC Open ik denk 'dag', maar waar en wanneer is onleesbaar, want het kenmerk van autorijden is dat je dingen voorbijrijdt, behalve je huis. Wat stond er ook alweer op dat bord? Stopt u en stapt u uit? Alleen de tekst op dat ene, felgele bord, dat ons wil herinneren aan iets met het geloof, die kan ik in het voorbijgaan ontcijferen. De plakkers hebben een slimme plek bedacht, bij een bocht, dus afremmen voor het geloof moet sowieso. Dagelijks wordt de blik van hon derden automobilisten (ik tel alleen Heiloo even mee) een paar seconden gestuurd naar die recla- meschermen. Tel al die seconden en minuten bij elkaar op, en dat is de tijd dat chauffeurs in Heiloo niet op de weg letten. En ik mag niet appen in de auto. contact met haar op. En nu is Esther eigenaresse van Happy Sap. "Ik ga gewoon op dezelfde voet verder," vertelt ze enthousiast. "Het concept staat als een huis. Natuurlijk zullen er wat kleine dingen veranderen, maar de basis blijft hetzelfde." Voor iedereen die dit artikel leest heeft Esther een mooi aanbod: Schrijf je voor 7 april aanstaande in voor een sapkuur van drie dagen en betaal 85,- per kuur in plaats van 97,-. Esther staat te trappelen om te beginnen. Aangeleverde foto

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2018 | | pagina 5