World Mode en World Kids Carin's voetverzorging Schoonheidsstudio UPDATE Steeds specialistischer, nu ook in Egmond-Binnen We zijn enorm gegroeid Wilt u met uw bedrijf ook verschijnen op de Bedrijf Belicht Update pagina, mail dan naar: verkoop@uitkijkpost.nl. Altijd vernieuwen: profiteer van kennis, ervaring, tijd en aandacht Goede verkoop, een mooie toekomst Geesterdum 26-28 Castncum Telefoon: 0251-659933 www.blueworld.nl info@blueworld.nl Breedelaan 17, 1851 MA Heiloo. Tel 06-20236681 www.massageinheiloo.nl irma@massageinheiloo.nl Irma blikt tevreden terug. "Het gaat goed met BE FIT sportmassage. Na onze publi catie in Bedrijf Belicht kreeg ik een grotere bekendheid en dus ook meer klanten. Verder weten de mensen nu beter mijn web site te vinden (www.massage- inheiloo.nl). Veel van de men sen die geweest zijn, komen vaak bij nieuwe blessures of andere klachten bij mij terug. Ik vind het belangrijk om men sen met sportblessures of ande re lichamelijke problemen snel en op een verantwoorde manier van hun klachten af te helpen. Daarom is het belangrijk ieder een voldoende tijd en aandacht te geven. Ik gebruik nog steeds als basis de sportmassage, even tueel en in goed overleg aange vuld met kinesiotape, dry need ling of acupunctuur. Om bij te blijven en te vernieuwen lees ik veel vakliteratuur en praat ik regelmatig met fysiotherapeu ten en andere masseurs. Je bent nooit te oud om te leren. Tevens luister ik goed naar de patiënt om de klachten zo goed mogelijk te kunnen behandelen. En deze ervaring gebruik ik dan weer bij andere patiënten. Bij twijfel of behandelingen die niet binnen mijn bevoegdheid vallen, ver wijs ik mensen altijd door naar de huisarts of fysiotherapeut. Samenwerken met de fysio is altijd mogelijk. HEILOO - Sportmasseur Irma Palfenier behandelt in haar praktijk aan de Breedelaan in Heiloo blessures van sporters en niet sporters, zoals mensen met belastende of zware beroepen. Voorbeelden zijn schouderklachten, rugklachten of bepaalde beroepsgerelateerde klachten. Irma: "Sportmassage is een massage die diep op de spie ren inwerkt. De basisbehandeling is altijd sportmassage en wordt waar nodig, in overleg met de cliënt, aangevuld met acupunctuur, kinesio-tape of een andere vorm van ondersteuning". Irma kan dankzij haar kennis en ervaring een deskundige en duidelijke diagnose stellen en ver wijst waar nodig door naar de huisarts of fysiotherapeut. Mensen krijgen na binnenkomst een advies. Daarnaast laat ze weten wat de verwachtte behandelingsduur is. Hierbij streeft Irma naar een zo laag mogelijk aantal behandelingen. Soms geeft ze ondersteunende oefenin gen voor thuis mee. Volgens Irma wordt het belang van preventieve massages nog wel eens onderschat. "Een massage is goed voor de doorbloeding en de afvoer van afvalstoffen uit het bloed. Het voorkomt veel klachten bij sporters en eigenlijk kan het bij iedereen blessures voorkomen. Verder bevordert een massage het herstel na zware training en/of blessures." Irma werkte voorheen in de gezondheidszorg en heeft ruim zestien jaar ervaring als sportmasseur. Na een loop baan in de gezondheidszorg, volgde ze een opleiding tot sportmasseur. Daarna deed ze de nodige vervolgcursus sen, waaronder acupunctuur, dry needling, kinesio-tape, bindweefselmassage, revalidatiebegeleiding en blessure preventie. Verder was Irma jarenlang medisch begeleider bij de selectieteams van FC Castricum, de Foresters en dames 1 van hockeyvereniging De Terriërs. Carin's voetverzorging bestaat nu bijna 2 jaar en veel mensen hebben de weg naar haar praktijk weten te vinden. Carin: "'Uw voeten, mijn zorg' is nog steeds mijn motto. Prachtig om te zien hoe blij mensen bij mij weggaan na het verwij deren van een vervelende likdoorn of een ingroeien- de nagel. Anderen kijken tevreden terug op een voet verzorging of voetreflex massage." Carin behaalde in maart 2017 haar diploma voor Medisch Pedicure waardoor ze nu ook mensen uit de risicogroep kan behandelen zoals klanten met diabetes of reuma en mensen die onder behandeling zijn van een oncoloog. Tevens kan Carin complexere voet- en nagel problemen behandelen door toepassing van specialisti sche technieken. Als Medisch Pedicure volgt Carin trainingen en cursussen, zoals bijscholingsavonden voor de voetreflexmassage en het afgelopen jaar een cursus over het verhelpen van ingroeiende nagels en nagelreparatie voor mycosenagels. Bijscholing is volgens Carin nuttig om te doen en nood zakelijk om in het kwaliteitsregister van de branchever eniging te mogen blijven staan. Verder overlegt Carin met pedicures, verenigd in de Samenwerkende Pedicures Heiloo. "Hier delen we informatie en ondersteunen wij elkaar." Nieuw is de start van haar praktijkruimte aan Duinweg 4 in Egmond Binnen in maart 2017. "Hier werk ik op maandagen en net zoals in Heiloo op afspraak. Op de begane grond, dus ook mensen die slecht ter been zijn, kunnen hier terecht." Verder ging haar website www. carinsvoetverzorging.nl online. Carin hoopt dat meer mannen haar praktijkruimte voor voetverzorging gaan bezoeken. "Voor de meeste mannen is een bezoek aan een pedicure nog steeds 'een vrouwen- ding', maar als ze hier eenmaal een keer geweest zijn, dan zijn ze zeer blij." De Boog 34, Heiloo (Ypestein) Tel 06-21265477 www.carinsvoetverzorging.nl info@carinsvoetverzorging.nl HEILOO - Carin Sprenkeling behandelt klanten met voet problemen en mensen die uit voorzorg of ter ontspanning willen genieten van een voetbe handeling of voetreflexmassa ge. Dat doet ze sinds mei 2016 met succes in haar eigen prak tijkruimte voor voetverzorging aan de Boog 34. Ze geeft hier pedicurebehandelingen tegen lichamelijke ongemakken en voetreflexmassage om emoties en geestelijke spanningen los te kunnen laten. Daarnaast kun nen liefhebbers genieten van een echte Spa pedicure - met onder meer een voetbad, scrub en een massage - en Spa manicure-be handelingen. Ook een deelbe- handeling, zoals het verwijderen van een likdoorn, het verzorgen van een ingroeiende nagel of het lakken van nagels, behoort tot de mogelijkheden. Carin werk te 22 jaar lang in de bouw en stapte over naar dit verzorgen de beroep omdat ze meer met mensen wilde werken. "Ik neem ruim de tijd voor de klant en maak er geen lopendebandwerk van." Carin is aangesloten bij ProVoet - de brancheorganisatie voor pedicure - en leert aanvul lend voor medisch pedicure. Wie meer wil weten kan bellen of een afspraak maken. CASTRICUM - Kledingwinkel Blue World in Castricum zit in een positieve flow, vertelt eigenaar Bert van Berkum. "De economie trekt aan en de samenwerking met de merken verbeterde de afgelopen jaren. De leuke mix van vooraanstaande merken en de sfeer in de winkel dragen bij aan het grote succes. Mede hierdoor groeit het aan tal klanten, zelfs inwoners van Amsterdam en Alkmaar doen regelmatig bij Blue World hun inkopen. Helaas is het filiaal in Heiloo gesloten, dat is een groot gemis voor Heilooers. Gelukkig werkt 'rots in de branding' Willeke, bekend van de winkel in Heiloo, nu in BlueWorld in Castricum. Wat het geheim is van het succes? Vaak gaan personeelsleden mee op inkoop omdat zij goed kunnen inspelen op de behoeften van onze klanten. Hierdoor ont staat er al een goede voorselectie en hangen de leukste artikelen van een merk bij ons in de winkel, al blijft smaak persoonlijk. Vanuit de branche weten we dat steeds meer consumenten de fysieke winkels bezoeken en dus niet voor internet kiezen: teveel mensen zijn teleurgesteld als zij hun online bestelde artikelen thuisbezorgd krijgen. Daarom zijn wij er heilig van overtuigd dat onze omzet de aankomende jaren gaat groeien. Wij blijven sowieso ons best doen om attractief te blijven voor de consument. Op dit moment hangt de voorjaarscollectie voor de dames, heren en kinderen weer volop in onze winkels. De verkoop hiervan is dit jaar eerder begonnen en gaat harder dan het jaar ervoor. Mooi is ook dat de renovatieplannen van het overdekte winkelcentrum Geesterduin in Castricum al in een verge vorderd stadium zijn; hier zijn Blue World en Blue World Kids gevestigd. Hopelijk gaat het zonnetje deze zomer ook zijn best doen. Dus al met al zien we de toekomst zeer positief in." Kennemerstraatweg 125a, Heiloo Tel. 072-7370027/ 06-17738524 info@schoonheidsstudio072.nl http://schoonheidsstudio-072.nl Openingstijden: ma 15.00-21.00 u wo 10.00 -21.00 u do 10.00-15.00 u/ 18.00-21.00 u vr 10.00-17.00 u, za 09.00-17.00 u Jong en oud slaagt zeker bij Blue World Mode in Winkelcentrum Geesterduin in Castricum. Blue World verkoopt een breed assortiment aan man nenmode, damesmode, kinder mode en jeans casuals. De win kel is officieel verkooppunt voor mode van gerenommeerde mer ken waaronder Studio Anneloes, Maison Scotch, Nikkie, Object, G Star, PME Legend, Scotch Soda, Minimum, Jack and Jones en nog veel meer. Daarnaast verkoopt Blue World tassen en accessoires van Cowboysbag, Elvy, Gooische Frutsels en heren ondergoed van Muchachomalo. Ook hangt de nieuwe dames-, heren- en kindercollectie slip pers van Havaianas en Reef alweer in de winkel. Natuurlijk krijgen kinderen voldoende aan dacht: bij Blue World Kids kin dermode komt u een uitgebreide mix tegen van kinderkleding en tienerkleding voor jongens en meiden in de maten 92 t/m 176. Hier zijn uiteraard ook de bete re merken te vinden. Blue World geeft weloverwogen adviezen en noemt service zeer belangrijk. Zo kunnen klanten die geen tijd hebben om de winkel te bezoeken hun kleding door hun partner laten uitzoeken, dat kan door het gebruik van een klantenkaart. Passen kan 's avonds zonder enige verplichting. Iedereen is op z'n plek in de winkel van Blue World. Wat te denken van gezellig met zijn tweeën shoppen onder het genot van een kopje koffie van Lavazza? Miloe van Hove runt met suc ces aan de Kennemerstaatweg in Heiloo haar luxe en moder ne schoonheidsinstituut met daarin Schoonheidsstudio 072. Miloe is schoonheidsspecialist en pedicure en biedt in alle rust en aandacht effectieve behande lingen aan voor iedere huid en elke soort klacht. Dit omdat iede re huid uniek is en de behoef te van de huid van tijd tot tijd verschilt. Miloe biedt gezichtsbe handelingen, waaronder huid- verbeteringsbehandelingen bij pigmentverstoringen en acné. Ook doet ze aan visagie, geeft ze pedicurebehandelingen en nagelstyling en behoren wax- behandelingen en bindweefsel massage voor het gezicht tot de mogelijkheden. Het schoon heidsinstituut organiseert even eens workshops visagie. Miloe werkte tien jaar bij verschil lende salons en startte in 2014 Schoonheidsstudio 072. Ze ver huisde begin vorig jaar vanuit het voormalige pand van fysio therapeut Van Waal naar haar nieuwe onderkomen. Schoonheidsstudio 072 is na de verhuizing naar het pand aan de Kennemerstraatweg enorm gegroeid, vertelt Miloe. "Onze klanten kunnen nu in 1 pand alle behandelingen ondergaan, namelijk facials, pedicurebehandelingen, nagelstyling, massage, visagie en huidtherapie. Op deze manier blijven onze diensten zeer toegankelijk voor allerlei soorten klanten variërend van heel jong tot ouder. En dat merken we: de naamsbekendheid is de afgelopen 3,5 jaar enorm toegenomen. Wat het geheim is? Door te blijven praten met klanten blijf ik goed op de hoogte van hun wensen en de laatste nieuwtjes in mijn vakgebied. Ook ben ik aangesloten bij Facebook en Instagram, hier worden mijn posts goed gelezen. Verder blijf ik als lerares op een school voor uiterlijke verzorging op de hoogte van alle actualiteiten. Uiteraard bezoek ik zo nu en dan een vakbeurs en volg ik cursussen over nieuwe behande lingen. Inmiddels zijn wij drie avonden geopend en elke zaterdag. Klanten vinden het overigens fijn om zelf behan delingen te kunnen inboeken." Miloe werkte in het verleden een korte periode samen met een ondernemer van een andere biologische schoonheids salon. Deze collega ging uiteindelijk een andere richting op. Verder is er na de verhuizing een personeelslid bijge komen en werken er 2 stagiaires in dit erkende stagebe- drijf. Miloe werkt verder samen met een huidtherapeute op het gebied van diepgaande huidproblematiek. Ze kijkt vol vertrouwen naar de toekomst. "Schoonheidsstudio 072 blijft zich continue aanpassen aan de wensen van de klanten. Dit betekent dat wij gaan investeren in bijvoor beeld huidanalyse apparatuur. Dit om te kunnen meten of ons werk echt zijn vruchten afwerpt. O ja, de website is vernieuwd. Hierop updaten we zo vaak mogelijk onze informatie."

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2018 | | pagina 9