Roma-spektakel met Nadara Gypsy Band Spaanse klanken bij Harmonie Caecilia Geslaagd Fashion Lifestyle Event Kèk Women 17 Het programma van de maand april: QS L 'U INGEZONDEN BRIEF Aan Heiloo-2000, VVD Heiloo en CDA Heiloo UITKIJKPOST 4 APRIL 201 Echte zigeuners strijken neer in Heiloo. Aangeleverde foto HEILOO - Het komt niet zo heel vaak voor dat een Hongaars Roemeens zigeunerorkest neer strijkt in Heiloo. Het belooft dan ook een ongeëvenaard Roma-spektakel te worden met de Nadara Gypsy Band op zon dag 15 april in de Cultuurkoepel in Heiloo. Ze stonden in de finale van de 'Voice of Romania', op het Sziget- festival in Budapest, het film festival in Cannes en het Gipsy Festival in Tilburg, maar ook in het Concertgebouw. Telkens brach ten ze het waanzinnig enthousiaste publiek aan het dansen en ging het dak eraf. De Nadara Gypsy Band behoort tot de top van zigeunerorkesten uit Hongarije en Roemenië. Het reper toire omvat oorspronkelijke zigeu nermelodieën maar natuurlijk ook repertoire van naburige volkeren, onderweg opgepikt in hun Roma Drom (de levensreis van de gypsy). Zondag 15 april in de Cultuurkoepel in Heiloo. Aanvang 15:00 uur. Kaarten in de voorver koop 15 euro, aan de deur 17,50 euro. www.cultuurkoepelheiloo.nl. HEILOO - Naar aanleiding van uw persbericht van 26 maart jongtsle- den, waarin u aankondigt een zo breed mogelijk gedragen college programma op te willen stellen, nodigen D66 Heiloo, PvdA Heiloo, Gemeentebelangen Heiloo, NCPN Heiloo en Heiloo Lokaal u uit voor een gesprek onder leiding van een onafhankelijke gespreksleider. Graag zouden we spreken over het borgen van het duale stelsel, het verbeteren van de samenwer king in de gemeenteraad en het beter betrekken van inwoners van Heiloo bij de besluitvorming. Kernpunt van gesprek is wat ons betreft in elk geval de financiële positie van Heiloo. Om de komen de periode de controlerende taak van de gemeenteraad inhoud te kunnen geven, achten wij een onafhankelijke toetsing van de integrale financiële positie van de gemeente Heiloo van funda menteel belang. De gemeenteraad heeft nu onvoldoende inzicht in de risico's die de gemeente loopt, nu en in de toekomst. Wij kijken uit naar een open dia loog waarin we ons gezamenlijk inzetten voor de inwoners van Heiloo. Met vriendelijke groet, De fractievoorzitters: D66 Heiloo, Fons Hopman PvdA Heiloo, Ko Hemminga Gemeentebelangen Heiloo, Edith de Jong NCPN, Willem Gomes Heiloo Lokaal, Tijmen Valkering. HEILOO - Harmonie Caecilia neemt u mee naar Spaanse sfe ren bij haar voorjaarsconcert op zaterdag 7 april in Cultureel Centrum de Strandwal. Zowel het A-orkest, het opleidingsor kest als de jongste leerlingen treden op. Spaanse zigeunermuziek, een paso doble uit Barcelona, een concertje 'para dos trompetas'... Kortom, veel Spaanse muziek tij dens het voorjaarsconcert van har monie-orkest Caecilia onder leiding van dirigent Zoran Rosendahl. Ook zullen de leerlingen en het oplei- dingsorkest van Caecilia optreden o.l.v. dirigent Bob Kanne. In de pauze is er natuurlijk de bekende loterij met mooie prijzen. Aanvang concert om 20:00 uur, met een sfeervol welkom vanaf 19:30 uur. Locatie Cultureel Centrum de Strandwal, op het GGZ- terrein aan de Kennemerstraatweg 464 te Heiloo. Toegangsprijs bedraagt 10 euro inclusief consump tie. Voor donateurs 5 euro inclusief consumptie. Kinderen tot 12 jaar gratis toegang. Meer info via www.caecilia- heiloo.nl. De trompet vertolkt een belangrijke rol bij het voorjaarsconcert van Harmonie Caecilia. Aangeleverde foto Kleding, make-up, hapjes en drankjes in Pakhuis Dekker. Foto's: Wendy Boereboom - Tervoort 4 april t/m 23 mei: Expositie 'Opstaan en leven in vrijheid' van Marga Jelles in de protestantse kerk van Limmen Donderdag 12 april: Iona en Keltisch-Christelijke spiritualiteit; lezing door ds. Hanneke Ruitenbeek; 20:00 uur Ter Coulsterkerk, Holleweg 111 Heiloo i Zondag 15 april: de Waterputlezing door dr. Jurjen Vis over religie in Noord- C/ _j Kennemerland van 600 tot 1600; 16:00 uur Witte Kerk, Heerenweg 32 Heiloo -"j t"*(collecte na afloop) s Zondag 29 april: Ik huil mijn vaders tranen' door Marianne Rutgers en Lettie 'd Oosterhof, geschreven en geregisseerd door Martine Faber; nagesprek met ds. Dick van Arkel; 16.00 uur Willibrordushuis, Westerweg 267, Heiloo (collecte na afloop) SpirituaRteit en Qefoojsverdieping Nadere informatie op www.ronddewaterput.nl HEILOO - Het Fashion Lifestyle Event dat Kèk Women op zondag 25 maart organiseer de in Pakhuis Dekker is enorm goed bezocht. Het event werd geopend door nie mand minder dan Leontine Zijlaard van Moorsel, begeleid door haar man Michael. Leontien deelde haar levensverhaal met de belangstellen de aanwezigen. Ze vertelde onder andere over haar droom een keer de Tour de France te winnen. Deze meisjesdroom kwam uit in 1992, maar hieraan voorafgaand en in de periode die daarop volgde kende zij diepe dalen... Leontine vocht acht jaar tegen de slopende ziekte ano rexia. Met steun van haar ouders en zus Wilma, wist ze de ziekte met veel wilskracht te overwinnen. Na haar wielercarrière wilde Leontine ook graag andere mensen in beweging brengen. Zo organiseert zij bijvoorbeeld een Ladies Run en brengt ze een betaalbare sportkle- dinglijn op de markt. Sinds 2,5 jaar hebben Leontine en Michael het Leontine Huis, waar ze een veilig tweede huis willen creëren voor meisjes en jongens die kampen met eetproblemen. Na de opening door Leontine ver telt Liesbeth Stut - eigenares van Kèk Women - wat er in de verschil lende ruimtes allemaal te doen en te beleven is. Uiteraard is er volop aan dacht voor de nieuwste zomermode, met daarin veel rood en kobalt blauw. Er was een fashion illustra tor, je kon je wenkbrauwen 'laten doen' of je laten opmaken. Onder het genot van een hapje en drankje beleefden de aanwezi gen een heerlijke middag. De reden waarom Liesbeth Leontine uitno digde is omdat Liesbeth bij de pas hokjes haar klanten vaak hoort kla gen over hun figuur. Leontine drukt alle aanwezige vrouwen op het hart: "Je moet naar jezelf kijken in de spiegel en zeggen: "Ik ben gewoon een lekker wijl". En mooie kleding geeft daarbij vaak net nog even dat beetje extra zelfvertrouwen", voegt Liesbeth hieraan toe. Donderdag 5 en 19 april: Heisenberg en Heidegger, wetenschappers in oorlogstijd; lezingen door dr. Allan R. de Monchy en dr. Jan Bruin; 20:00 uur Ter Coulsterkerk, Holleweg 111 Heiloo (3 euro per avond)

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2018 | | pagina 17