De Kapberg en Egmond: een goede combinatie EasySlim.nu helpt je snel strak in het vel! Kammen in museumhoeve Overslot JM Big Band met Laura Schoegje Koningsdag in Limmen Duin- en ruiter- kaarten voortaan online te koop regio 22 Dirigent Jan Molenaar. Aangeleverde foto ■een USSxfjpBSS' ontvangen? Bel donderdag tot 12.00 uur: 0229 745666 (Rodi verspreiding bv) De Burn Brigade Bigband Aangeleverde foto REGIO - Alle typen duinkaarten en de ruiterkaart zijn nu ook verkrijgbaar via de website van PWN. De dag- en weekkaarten worden toegestuurd via de mail die geldt als (digitaal) bewijs van toegang. Uitprinten is dus niet nodig. De kaarten voor één of drie jaar worden per post toegestuurd. De dag- en weekkaarten zijn ook nog steeds verkrijgbaar bij de kaartau- tomaat en de wederverkooppun- ten. De jaarduinkaart en jaarrui- terkaart zijn zowel online te koop als bij wederverkooppunten. De driejarige duinkaart is alleen nog online te koop. Voor het bestellen van de duin- en ruiterkaarten: www.pwn.nl/duinkaart. Karin van Twuyver Aangeleverde foto LIMMEN - Het klinkt bijna te mooi om waar te zijn. Cellulite, slappe huid, striae en overtollig vet en vocht wegwerken zon der je daarvoor in het zweet te werken. Het enige wat je hoeft te doen is een aantal keer, de een meer dan de ander, met pads aangeslo ten te worden op een geavanceerd apparaat dat door de unieke com binatie van ultrasound en elektro- stimulatie ervoor zorgt dat je plaat selijk afslankt. Je verliest gelijk na de proefbehandeling tussen de 4 en 28 centimeter. "Dat is onze garantie," aldus een lachende Karin. "Want als je niet minimaal 4 cm ver liest, betaal je ook niet!" De kracht van het apparaat is dat het vetcellen leegt en tegelij- kertijd spieren opbouwt. Het appa raat belast de spieren tot wel 94% terwijl je met gewoon sporten een maximale belasting van 28% hebt. Je kunt het dus niet eens vergelij ken met sporten! Sinds de intro ductie van Easyslim.nu, een kleine drie jaar geleden, zijn er al meer dan 40 vestigingen in Nederland en straks ook in Duitsland en België. Sinds november 2017 is Karin van Twuyver de trotse eigenaar van een eigen vestiging in Limmen. Nieuwsgierig? Meld je aan voor een proefbehandeling nu voor 39 euro (normaal 69 euro)*. Aanmelden kan via 06-85852603, limmen@easyslim.nu of online via www.easyslim.nu. *Geldig tot 30-04 2018! EGMOND AAN DEN HOEF - Bergen staat overal bekend als de plaats waar de kunst volop aanwezig is. We vergeten vaak dat ook in Egmond veel te zien is. Er wonen veel kunstenaars en galerie De Kapberg laat ons al vijfenveertig jaar kunst van hoog niveau zien. Om dat te onder strepen opent de directeur van Kranenburgh, Mariëtte Dolle, de komende tentoonstelling op zondag 8 april. Grote schilderijen, wandob- jecten, tekeningen en spannende ruimtelijke objecten met draad. Maartje Blans studeerde in Amsterdam en New York, alwaar zij haar Master of Fine Arts behaal de. Haar werk bestaat uit gelaagde (materie) schilderijen en installa ties, die zich kenmerken door een dynamische interactie van mate riaal, schaduwwerking, ruimte en een verfijnd lijnenspel. Zij probeert hierbij een sfeer te creëren die de beschouwer prikkelt en aanspoort om de meerdere lagen in haar werk te ontdekken; lagen in het werk, de ruimte en bij zichzelf. Dat hij zich verliest in sfeer, stilte en zoekt naar betekenis. Paul Dikker is een onafhankelijk, internationaal werkend beeldend kunstenaar. In 1984 voltooit hij zijn opleiding aan de Rijksakademie van beeldende kunsten en een jaar later studeert hij af in de poli ticologie aan de Universiteit van Amsterdam. Na werkperiodes in Spanje en Portugal, schildert hij tussen 2006 en 2013 jaarlijks drie maanden in Noorwegen. Het Oslo Museum organiseerde in 2007 een solotentoonstelling van zijn werk. Dikker behoort tot de kleine groep kunstenaars in Nederland die van zijn verkopen kan leven. Zijn recen te, non-figuratieve schilderijen zijn te beschouwen als innerlijke land schappen waarvan de betekenis binnen in de schilderijen zelf beslo ten ligt. Zijn werk is in het bezit van musea, instellingen, bedrijven en particulieren in binnen- en buiten land en is op dit moment ook te zien in Amstelveen. LIMMEN - Pop- én jazzzangeres Laura Schoegje treedt zondag 8 april op met de 19 man sterke JM Big Band onder leiding van Jan Molenaar (81) uit Limmen. Zij zijn samen te zien en te horen in het programma 'Cotton Club'. 'Cotton Club' is een verwijzing naar de befaamde nachtclub in New York waar ten tijde van de droogleg ging topmusici optraden als Duke Ellington, Cab Calloway en Louis Armstrong. Het publiek wordt ont haald op een swingende avond met bekende en nieuwe arrangementen van jazzhelden, onder wie Gordon Goodwin. JM Big Band is een grote naam in de binnen- en buitenlandse jazzwe- reld. Jan Molenaar staat al bijna vijf tig jaar als dirigent voor zijn orkest. In een halve eeuw heeft het ensem ble over de hele wereld opgetreden, zoals met de Amerikaanse saxofo nist Johnny Griffin. In eigen land op het North Sea Jazzfestival en in een theatertournee met het Rosenberg Trio. Het oeuvre van Limmer jazzvete- raan Jan Molenaar - in Wormerveer dreef hij tientallen jaren een eigen muziekuitgeverij die nog steeds bestaat - omvat zo'n 650 titels. Met zijn orkest werden jazzvoca- listen begeleid, onder wie Eddy Doorenbos en Rita Reys en ook zangers uit hele andere disciplines, zoals operazanger Marco Bakker en Josee Koning. De samenwer king met Laura Schoegje gaat terug tot 2009. De zangeres heeft inmid dels een eigen formatie, Dutch. In december is ze teruggekeerd van een tour door Italië. Zondag 8 april van 16:00 tot 18:30 in Heeren van Limmen (Dusseldorperweg 103). Toegang is gratis. U kunt een hapje en drankje bestellen aan de bar. Voor meer informatie 072-5055220 of contact@ heerenvanlimmen.nl. De Amsterdamse beeldhou wer Joop Haring studeerde aan de Hogeschool voor de Kunsten in Arnhem. Haring maakt ruimte lijke beelden in metaal, brons en keramiek, maar ook voor de wand weet hij zijn ideeën te vertalen naar reliëfs en tekeningen. Zijn ontwik keling heeft door de jaren heen een grote invloed ondergaan door zijn reizen naar India (4x) en vanaf 2005 naar China (6x). Recentelijk is een nieuw project gestart in Argentinië: The Argentina Sculpture Project, B. A. La Plata. Hierin wordt 'het grid' van de Argentijnse stedenbouw vergeleken met organische structu ren. Op deze tentoonstelling vindt u hiervan een voorbeeld als ruimte lijke tekening. De tentoonstelling is te zien van 6 april tot en met 13 mei op vrij dag-, zaterdag- en zondagmiddag van 13:00 tot 17:00 uur. Het adres is: Slotweg 17 in Egmond aan den Hoef. De opening van de tentoon stelling vindt plaats op zondag 8 april om 15:00 uur. Wie meer wil zien van de galerie: www.galeriedekapberg.nl. EGMOND AAN DEN HOEF - Kammen! Uit alle tijden en over al vandaan. Kammen behoren tot de eerste gebruiksvoorwer pen die de mens heeft bedacht. Vele volkeren hechten een groot belang aan deze vorm van opsmuk, die tegelijk een symbool kan zijn van rijkdom en macht. De ordinai re luizenkam was een zegen voor iedereen want de lastige beestjes kwamen in elk huishouden voor. Waar de handen op den duur tekort schoten werd gezocht naar andere oplossingen om de haardos te ont- klitten en te ontluizen. De kam was geboren! Op deze tentoonstelling is een grote verscheidenheid van kam men te zien die een puur hygiëni sche functie vervullen, maar vooral ook een waardevol statussymbool zijn geworden. Op deze tentoonstel ling is werk te zien van een aantal kunstenaars die in deze twintig- jarige periode in Overslot hebben geëxposeerd. Deze bijzondere expo sitie is ieder weekend tot en met 22 april van 14:00 tot 18:00 uur vrij te bezoeken. En als klap op de vuur pijl speelt op zondag 8 april vanaf 16:00 uur de voltallige Burn Brigade Bigband in de museumhoeve aan de Slotweg 42 te Egmond aan den Hoef. Kom op tijd, want vol=vol! Een werk van Paul Dikker. Aangeleverde foto

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2018 | | pagina 21