Koningsdag in Limmen Kamt u nat f dé dqrpsderby t@nda§ april 14:00 uur Hat Maalwater A KOPS Eerste inzamelactie rommelmarkt Eensgezindheid Bezorger worden van deze krant? REGIO Website 22 MEMORIAL Met-de-band-in-de-tent, fietstocht en nog veel meer Pasen? Wat betekent dat? www.uitkijkpost.nl 0226 333311 1 Rabobank VS49 otf W* AANNEMERS Na afloop Rub muziek met DJ Bodht Olivio NETCO EKW&SFOltt SPECIALIST RMfiZONfl^ UITKIJKPOST 4 APRIL 201 Met-de-band-in-de-tent Aangeleverde foto LIMMEN - Op 8 april is het 'Beloken Pasen'. De paastijd wordt dan afgesloten. Een goed moment om elkaar weer te ontmoeten en stil te staan bij de vraag: wat betekent Pasen eigenlijk voor mij, voor jou, voor ons? We gaan zingend, biddend en met verschillende werkvormen aan de gang om antwoorden te vinden en/of misschien nog veel meer nieu we vragen te krijgen. We sluiten het Duifje af met een gemeenschap pelijke maaltijd. U bent van harte uitgenodigd dit Duifje bij te komen wonen! Duifje, zondag 8 april om 16:00 uur in 'Ons Huis' naast de pro testantse kerk in Limmen. Wilt u meedoen aan de maaltijd, dan graag even doorgeven aan Anouk Schagen van De Witte Duif, e-mail: anouk- schagen4@hotmail.com. LIMMEN - Koningsdag wordt in 2018 weer echt een feest om met zoveel mogelijk men sen samen te vieren. De Oranjefeestcommissie heeft weer een gevarieerd programma samengesteld waarbij er voor iedereen iets te doen is en van alles valt te zien. Met-de-band-in-de-tent Nieuw dit jaar is een grote tent zodat we kunnen genieten van het evenement Met-de-band-in-de tent. De tent biedt een dak voor de beschutting en een open karakter voor als je liever in het zonnetje de muziek luistert. Met-de-band-in de-tent is het motto van het feest dat we op Koningsdag vieren. Na twee jaren de loodsen van Mooij Tulips te hebben gebruikt, is er dit jaar een open tent op het veld aan de Vuurbaak. In de tent staat een podium waarop de Oranjefeestband en een groot aantal Limmer muzi kanten en zangers en zangeressen lekkere muziek zullen gaan spelen. Met-de band-in-de-tent betekent dat iedereen die kan zingen of een instrument bespeelt met de band kan meespelen. Zangers, zangeres sen, gitaristen, basgitaristen, saxo fonisten, accordeonisten en noem maar op kunnen met de band één of meer nummers meedoen. Sommige talenten doen individueel mee in de band, anderen met meer, tot een complete band aan toe. Ook voor de vrijmarkt in de och tend zal de tent als afdak dienen, zodat de kinderen lekker droog zit ten. Fietstocht Op de zaterdag beginnen we met de fietspuzzeltocht. Deze tocht van ongeveer 10 kilometer brengt groot en klein langs die straatjes waar je eigenlijk zelden komt en waar door je weer met hele andere ogen naar het dorp en de omgeving kijkt. Er zullen pauzes zijn waar lokale ondernemers zullen zorgen voor een versnapering en de mogelijk heid om een indruk te krijgen van het bedrijf. Ook voor de vrijmarkt in de ochtend zal de tent als afdak die nen, zodat de kinderen lekker droog zitten. Feest in het park 's Middags wordt het feest gevierd in het park aan de Vuurbaak. De Stichting Oranjefeest Limmen bouwt het park om tot een waar fes tivalterrein waar alle mensen samen van Koningsdag kunnen genieten. We hopen altijd op het lentezonne tje maar omdat je nooit helemaal zeker bent van de koperen ploert, is er dit jaar een open tent! Er zul len ook opblaaskastelen zijn en een heuse oranje limonadekoe. Lekker eten en drinken Als je terugkomt van het fietsen zal de geur van verse pannenkoe ken je begroeten. Op een feestdag als Koningsdag heb je natuurlijk al gauw zin in een hapje en een borrel. De leden van de Limmer harmo nie Excelsior zorgen er graag weer voor dat je niets tekort komt. Er zul len ook een aantal kraampjes zijn met warme gerechten zoals loem pia, pizza en gerookte vis! Nieuws en het programma kun je vinden op de Facebookpagina en de website www.oranjefeestlimmen.nl. EGMOND-BINNEN - De voorbe reidingen voor de 48e grote rom melmarkt van Muziekvereniging Eensgezindheid op 2 juni in Egmond-Binnen zijn in volle gang. De eerste grote inzamelactie is op zaterdag 7 april, de andere vol gen op 28 april en 19 mei. Die dagen kunnen inwoners van de gemeente Bergen en Heiloo spullen die bij ons een tweede kans kunnen krij gen, beschikbaar stellen aan de ophaaldienst van de vereniging. Alles wat nog bruikbaar is, is wel kom. Meubilair, potten en pannen, fietsen, glas en aardewerk, boeken, speelgoed, gereedschap, ijzerwaren, lampen, koel- vrieskasten, compu terapparatuur, radio's, tv's, kunst en antiek, tuingereedschap, fotoap- paratuur enzovoort. Ook draagbare (gebruikte) kleding en schoenen zijn welkom. Een telefoontje of e-mail naar een van de adressen die hieronder ver meld staan, is genoeg om ervoor te zorgen dat de spullen worden opge haald. Tillen en sjouwen doen de medewerkers van de rommelmarkt. De rommelmarkt is bestemd om de kosten van de muziekopleiding te kunnen bekostigen, de instrumen ten te kunnen vernieuwen en uni formen te kunnen aanschaffen. Het aanbieden van spullen kan bij Piet Apeldoorn 072-5061324, Vincent Pepping 072-5065601 of Piet Zonneveld - 072-5065517. U kunt tevens een e-mail sturen naar info@ eensgezindheidegmond.nl. r PRODUCT F HARSVELO vn:t«cr«iKcrH V4f\k* «tcvn 4»«4oo ri

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2018 | | pagina 22