Tien vragen aan... René Mossel Peuterkoningsspelen op de Paulusschool Speel jij volgendjaar ook mee met Theaterbende Heiloo? 3 I Alle peuters uit Heiloo en omstreken zijn welkom op de boerderij! Stichting Gehandicapten Sport Heiloo al 40 jaar een begrip Klaverjasdrive bij de Strandwal Elite week verschijnt de rubriek 'De tien vragen aan' in de Uitkijkpost. Elk mens heeft onvermoede kanten, stukjes van zichzelf die niet altijd zicht baar zijn. Op deze manier proberen wij net iets meer te weten te komen van een bekende of onbekende dorpsgenoot. Na het beantwoorden van de tien vragen, krijgt hij/zij de vrijheid om de vragen door te geven aan een volgend 'slachtoffer'! UITKIJKPOST 11 APRIL 201 HEILOO - De Jongerenbende van Theaterbende Heiloo staat op 14 en 15 april in Theater de Beun met de voor stelling 'Niemand, Iemand en Dirk'. De Jongerenbende bestaat uit zo'n 30 spelers uit Heiloo en omstreken van 12 tot en met 18 jaar. Lijkt het jou ook leuk om toneel te spelen? Na de voorstellingen is het weer mogelijk om auditie te doen voor onze Jongerenbende. Ter voorbereiding op de auditie krijg je een korte monoloog en een nummer toegestuurd om te oefenen, maar tijdens de auditie doe je ook speloefeningen met de groep en gaat het om plezier hebben. Leer ons kennen tijdens onze voorstellingen op 14 en 15 april 2018. Kaarten zijn beschik baar via de webshop: theaterben- de-webshop.nl. Meer informatie is te vinden op www.theaterben- de-heiloo.nl. Volg ons ook op Instagram (theaterbendeheiloo) en Face- book (@theaterbendeheiloo). Uitkijkpost verschijnt op woensdag huis-aan-huis in een oplage van 18.500 exemplaren in Heiloo, Limmen, Egmond- Binnen en Egmond aan den Hoef. Op de teksten, de foto's en het ontwerp van Uitkijkpost rust copyright. Niets mag op welke wijze dan ook worden overge nomen, verveelvoudigd en/of openbaar gemaakt worden zonder toestemming van de uitgever. Het weekblad Uitkijkpost wordt geproduceerd op een waterloos offset rotatiepers, de milieu vriendelijke druktechniek Openingstijden ma. 08.30 - 12.00 13.00 - 17.30 uur di. 08.30 - 12.00 13.00 - 17.30 uur wo. GESLOTEN do. 09.00 - 12.00 vr. 09.00 - 12.00 13.00 - 14.30 uur Verkoop De verkoopafdeling is bereikbaar op maandag, dinsdag en donderdag, tel. 072-5351072 of via verkoop@uitkijkpost.nl. Redactie De redactie is bereikbaar op maandag, dinsdag en vrijdag, op tel. 072-5351071 of via redactie@uitkijkpost.nl. Administratie De administratie is bereikbaar op maandag, dinsdag en donderdag, op tel. 072-5330175 of via administratie@uitkijkpost.nl. Adres Bezoekadres: Willibrordus Business Centrum, Kennemerstraatweg 464, Heiloo Uitkijkpost Media is nimmer aansprakelijk voor schade, door wie dan ook geleden, welke veroorzaakt is door niet, niet tijdig of onjuiste plaatsingen van uitkijkertjes. In geval van twijfel beslist de uitgever. Volg de Uitkijkpost ook op tr 1. Waar ben je geboren en getogen? Ik ben geboren in Alkmaar en woon al mijn hele leven in Heiloo. Sinds vijf jaar woon ik op de Westerweg met mijn vriendin Roos en onze zoon Mick (1,5 jaar). 2. Als je hobby je werk was, welk beroep zou je dan nu heb ben? Mijn droom was altijd om profvoetballer te worden. Daar had ik helaas te weinig talent voor. Inmiddels werk ik alweer tien jaar samen met mijn broer en hebben wij samen een fantastisch bedrijf opgebouwd. 3. Wie zou je graag eens ontmoeten? Opa Mossel, helaas nooit gekend maar volgens mijn vader een fantastische man. 4. Wat is jouw mooiste jeugdherinnering? De voetbaluitjes. Met name de trip met de HSV-jeugd naar Polen zit nog vers in mijn geheugen. En natuurlijk kamp Texel. 5. Wat vind je de mooiste plek van Heiloo? Er zijn heel wat mooie plekken in Heiloo zoals de sportvelden en het Heilooërbos. Maar ik heb toch wel de mooiste herinneringen aan de speeltuin bij mijn ouders achter. Daar hebben we heel wat uren gevoetbald. 6. Waar kunnen ze je 's nachts voor wakker maken? Het liefst niet, maar als de nood aan de man is kunnen familieleden en vrienden mij altijd bellen. 7. Wat is het beste advies dat je ooit kreeg? Doe wat je leuk vindt en vooral elke dag genieten. 8. Wat weten de meeste mensen niet van je? Dat wij in september ons tweede kindje verwachten. 9. Wat zou je veranderen als je burgemeester was? Eigenlijk zou ik niet zo heel veel veranderen. De burgemeester doet het volgens mij wel goed. HEILOO - Woensdag 25 april is het weer zover: de jaarlijk se Peuterkoningsspelen op de Paulusschool! Met dit jaar als thema: 'Ontdek de boerderij'. De kinderen van de Paulusschool organiseren regelmatig activiteiten die passen bij de thema's waaraan op school wordt gewerkt. Zij leren zo probleemoplossend te denken, plannen te maken en samen te wer ken. Voor de peuters van Heiloo hebben zij dit jaar weer uitdagende Peuterkoningsspelen georganiseerd. De kinderen uit groep 5 en 6 hebben van alles geleerd over de boerderij, boerderijdieren en de land- en tuin bouw en willen de peuters hiervan mee laten genieten. Op woensdag 25 april nodigen zij alle peuters van Heiloo uit om mee te doen met de Peuterkoningsspelen met als thema 'Ontdek de boerderij'. Wat gaat er gebeuren? Koe melken, kuikens knuffelen (als de eieren zijn uitgebroed), moestuin maken, boer derijliedjes zingen, dierengeluiden quiz spelen, dierenmemory spelen, voorlezen, schminken en boeren- gym! Een afwisselend en uitdagend programma. Alle boeren en boerinnen in de dop zijn om 9:00 uur van harte wel kom aan de Hucht 6 in Heiloo! En de ouders mogen natuurlijk blijven. Voor een gezond tussendoortje wordt gezorgd. Deelname is gra tis! Wel graag even aanmelden op welkom@depaulusschool.nl. Aangeleverde foto Vervolg van pagina 1 10. De persoonlijke vraag van Jan Dekker aan Rene Mossel Je was met het bedrijf gevestigd in Heiloo. Wat is de reden dat je nu naar Limmen bent verhuisd? Wij waren met ons Bedrijf (Dudink Mossel Projectstoffering) ge vestigd op de Tulpencroftlaan (kantoor aan huis). Op de Hoogeweg hadden wij ons magazijn. Deze plek werd al heel snel te klein. We waren al een tijd op zoek naar een nieuwe locatie, maar die kon den wij helaas niet vinden in Heiloo. Via een gouden tip van Rogier Haartman zijn wij bij de Maatlat 8 in Limmen uitgekomen. Dit is een gedeelte van de oude kartbaan. De kartbaan is inmiddels in een vijftal aparte bedrijven opgesplitst en een daarvan is van ons. Deze locatie biedt ons de ruimte om verder te groeien. Ik geef de vragen door aan Mike van Westerop. Mijn vraag aan hem is: Je hebt in verschillende restaurants als kok gewerkt en sinds een aantal jaar werk je bij Zorgvilla Van Hollant Craenenbroeck. Mis je de 'traditionele' horeca? wij niet gespecialiseerd in het aan- en uitkleden, dat doen wij dus niet." Nieuwe aanwas Helaas zien Piet en Ron de aan was van kinderen steeds kleiner worden. Ron: "Veertig jaar geleden waren er nog niet zoveel mogelijk heden om een gehandicapt kind te laten sporten.Toen hadden we twin tig kinderen zwemmen en drie op de wachtlijst. Heden ten dage kun nen gehandicapte kinderen terecht op onder andere voetbal, hockey enzovoort. Daar kiezen mensen eer der voor." Piet vult aan: "Jammer dat het zwemmen terugloopt want als een kind in het water valt is het zeker belangrijk dat ze zich kunnen redden." Maar ondanks het terug lopend aantal kinderen zijn beide heren niet van plan het zwemmen met de kinderen stop te zetten. Ron: "We gaan gewoon door, ook als we het nog maar voor twee kinderen moeten doen." De SGSH heeft nu zeven kinderen zwemmen op de zaterdagochtend. Ieder kind heeft zijn eigen bege leider. Graag zouden de heren de groep naar minimaal tien kinderen zien groeien. Piet: "Het kind moet minimaal vijf jaar oud zijn en kan eigenlijk doorgaan tot hij of zij niet meer wil. Momenteel zwemt er zelfs een jongen van zesentwintig bij ons, gewoon omdat hij het zo leuk vindt. Hij zwemt zijn eigen baantjes maar wij houden natuurlijk wel een oogje in het zeil." Activiteiten Naast het zwemmen worden een keer per jaar ook speciale activi teiten gehouden. Bijvoorbeeld een sportdag waar ook ouders, groot ouders, broertjes en zusjes aan mee kunnen doen. Het veertigjarig bestaan wordt gevierd op 13 mei in Bowling Heiloo. Natuurlijk zijn daar de leerlingen en hun ouders voor uitgenodigd, maar ook de huidige en oud-bestuursleden, oud-leerlingen en de vrijwilligers. Tekst: Yvonne van Stiphout HEILOO - De maandelijkse kla- verjasdrive vindt op maandag 16 april plaats bij Cultureel centrum de Strandwal, naast de kapel op het GGZ-terrein. Zoals gebruikelijk is er ook een verloting met mooie prijzen. Iedereen is welkom, het liefst met partner. Bent u een regelmatige bezoeker en kunt u een keer niet of komt u voor het eerst, laat dit dan even weten aan een van onder staande bestuursleden. Wij kunnen daar dan rekening mee houden! De zaal is open vanaf 19:00 uur. We beginnen om 19:30 uur en eindigen om circa 22:30 uur. Inlichtingen bij Gerda 072-5123271 of bij Ria 072 5339345.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2018 | | pagina 3