Fortuyn naar Rotterdam Hoe, wat en waar? culturele agenda vanHeiloo 10e PCC Maalwater Run op 15 april: Carolij'n van Wessel Carolijn leest in Amsterdam I N G E Z O N D E N M E D E D E L I N G E N Kado Zo/Videotheek 't Centrum bestaat 20 jaar! Minder stress en ontspannen leven? APR Een oriëntaals dansfeest met Roma muziek door de Nadara Gypsy Band. Alle registers gaan open met zowel melancholische als wervelende muziek. Probeer daar maar bij stil te zitten, dus dansschoe nen aan! 21 KARSU BAND verkoop@uitkijkpost.nl Dei Zuidwester - Heüco 15 RONDLEIDING op APR nijenburg UITKIJKPOST 11 APRIL 201: HEILOO - Het is 1998 als Lisette Reijersen van Buuren, toen 22 jaar, Videotheek 't Centrum overneemt aan de Heerenweg 138. Tot 2011 heeft zij alleen de videotheek, maar Lisette wil meer. Dus start zij na een verbou wing met Kado Zo. Hier biedt zij naast de videotheek een uiteenlopend assortiment van cadeaus voor interieur, sieraden, tassen en kleding voor de allerkleinsten. De reuring van de winkel bevalt Lisette zo goed, dat zij na een verbou wing in 2016 haar assortiment uitbreidt met prachtige, voornamelijk Scandinavische kleding voor zowel dames als heren. En nu, 20 jaar na de start, wil Lisette dit jubileum graag vieren met haar bestaande en nieuwe klanten. Daarom heeft zij op zaterdag 14 april een event georganiseerd. Op deze feestelijke dag heeft Kado Zo om 12:00 en 15:00 uur een mode show georganiseerd. Daarnaast zijn er 100 goedgevulde goodiebags, die klanten krijgen bij besteding van 25 euro of meer (zolang de voorraad strekt). Ook is er een loterij waarbij iedereen, na besteding van 50 euro, kans maakt op een van de maar liefst 100 grote prijzen. Denk bijvoorbeeld aan een 10 mm IXXXI ring, sneakers, tassen, een plaid, kleding en nog veel meer moois! Beslist de moeite waard dus. DJ Bodhi Olivio zorgt voor de muziek. Alles bij elkaar wordt het een mooie dag, waarvan de hele zomer nog kan worden nagenoten. Het liefst viert Lisette deze mijlpaal het hele jaar door. Daarom organiseert zij in het najaar weer een event, zodat zij al haar klan ten nogmaals kan bedanken voor de mooie en leuke afgelopen 20 jaar. Op naar de volgende 20 jaar! Naast de opleiding tot psychosociaal therapeut heeft Corinne Molenaar ook een specialisatie voor intuïtieve ontwikkeling gevolgd. Het in balans brengen van denken (hoofd), voelen (hart) en doen (lichaam) is hierbij een belangrijk uitgangspunt. Met veel enthousiasme helpt zij mensen met hun verlangen naar meer zelfkennis, nieuwe inzichten en een andere manier van leven. Mensen kunnen weer ontspannen, beter slapen en ervaren meer zelfvertrouwen en geluksmomenten. Een verwijzing door de huisarts is niet nodig. Vergoeding is mogelijk van uit de aanvullende verzekering. Belangstelling voor een gratis kennisma kingsgesprek? Neem contact op met de Psychosociale Praktijk Molenaar, 06-20787593, info@psypraktijkmolenaar.nl, www.psypraktijkmolenaar.nl. HEILOO - In september ver scheen 'Doek op voor een echte ster' van Jean Thomassen. De meest complete biografie over het mysterieuze leven van oud ballerina, actrice en schrijfster Ine Veen. Het boek werd in Den Haag ten doop gehouden door Henk van der Meijden, maar Ine zelf kon hierbij onmogelijk aan wezig zijn. Insiders weten dat ze al geruime tijd ziek is en nauwe lijks nog in het openbaar ver schijnt. Wel heeft ze nog kans gezien haar allerlaatste boek te voltooien. Het betreft een boek over het leven van haar goede vriend professor Bob Smalhout dat binnenkort zal verschijnen. Ine Veen schreef eerder een best seller over de moord op politicus Pim Fortuyn. Het is bekend dat zij een enorme collectie memorabilia bezit van Fortuyn, waaronder het brilletje dat hij droeg tijdens het 'taartincident', de lamp waaronder hij zijn columns schreef, het art deco klokkenstel uit zijn slaapka mer en zelfs zijn laatst gebruikte handdoek. Het werd dus de hoog- ste tijd om op korte termijn een bestemming voor deze verzame ling te zoeken. Daarom heeft ze de collectie geschonken aan Leefbaar Rotterdam, de partij van Joost Eerdmans. Het is op dit moment nog niet bekend wat zij ermee gaan doen. HEILOO - In de OBA, de Bibliotheek van Amsterdam, kwamen op woensdag 4 april de zes allerbeste voorlezers uit groep 7 en 8 samen voor de pro vinciale finale van de Voorlees- wedstrijd. Het was enorm spannend. Carolijn van Wessel van De Zuidwester was als tweede aan de beurt. Ze had speciaal voor deze ronde een nieuw fragment voor bereid uit het boek Vals van Carry Slee, over de verschrikkelijke juf Suikertoetje. En ze las het prach- HEILOO - De 10e PCC Maal water Run en Walk gaat zondag 15 april van start. Hoe laat en waar? Kijk in het midden van deze editie voor meer informa tie. Verrassing: Doe je mee en word je in april 10 jaar, dan hebben we een verrassing voor je! Inschrijving op school gemist? Inschrijven kan nog via de website tot en met vrijdag 13 april: www. pccmaalwaterrunenwalk.nl. Dan help je jouw school of de school van je (klein)kinderen aan de meeste Sport@School punten en daarmee veel extra sportlessen. Inschrijving op 15 april: Ga naar de na-inschrijfkraam op het Stationsplein. Tot uiterlijk een half uur vóór de starttijd van het onder deel kun je nog inschrijven. Voor starttijden zie de middenpagina. Startnummers kunnen worden opgehaald vanaf 13:00 uur bij de kramen op het Stationsplein. Let op de borden die de scholen aange ven. Er is ook een informatiekraam waar u welkom bent met uw vraag. Na-inschrijvingen zijn welkom tot 30 minuten voor de starttijd van het betreffende onderdeel aan de daar voor ingerichte kraam. Wandelaars halen de routebe schrijving op in IJssalon Pinoccio, Stationsweg 74 (aan de rotonde). Daar kunt u ook nog inschrijven voor de wandelingen. Voor de lange afstand (18 km) start u omstreeks 9:00 uur. Voor de 12 en 6 km start u op een tijdstip zodat u zich voor 14:00 uur in Pinocccio kunt afmel den. Daar wacht u dan een medaille. Parcours: Woont u aan de route? Steekt u dan uw vlag uit en moe digt u de rennertjes en renners aan? Daar zijn ze heel blij mee! 1 km: 14:00 uur Start bij Station, Rotonde, Stationsweg, Breedelaan, Commandeurslaan Haesackerlaan, Butterlaan, Heerenweg. Finish op Stationsplein voor Ecomare. 2,4 km: 14:15 uur Start bij Station, Rotonde, Stationsweg, Breedelaan, Commandeurslaan Haesackerlaan, Haverkamplaan, Breedelaan, Zeven- tig voor. Willem Bakker, jurylid en directeur van uitgeverij Bontekoe, vertelde na afloop aan het publiek dat de jury erg onder de indruk was van de goede intonatie van Carolijn, en dat haar tempowisselingen zo mooi waren. En toch werd zij niet de kampioen van Noord-Holland, dat werd Jikke uit Amsterdam. Maar voor de supporters uit Heiloo, die net als Carolijn allemaal in het roze gekleed waren en mooie spandoe ken hadden gemaakt, was er maar een de beste: Carolijn van Wessel! Tekst: Marieke Ooijevaar huizerlaan, Heerenweg. Finish op Stationsplein. 4,3 km: 14:45 uur Start bij Station, Rotonde, Stationsweg, Breedelaan, Commandeurslaan Haesackerlaan, Zevenhuizerlaan, Kennemerstraatweg, Krommelaan, Groeneweg, Hogeweg, Heerenweg. Finish op Stationsplein. 10 km: 15:30 uur Start bij Station, Rotonde, Stationsweg, Breedelaan, Molenweg, Slimpad, Breedelaan, Commandeurslaan, Haesacker- laan, Zevenhuizerlaan, Kennemer- straatweg, Krommelaan, Groeneweg, Hogeweg, Heerenweg, Butterlaan, Breedelaan, Molenweg enz. zie boven. Finish op Stationsplein. Verkeershinder: Onmiddellijk na elke start is de Stationsweg tus sen de rotonde en de Breedelaan afgesloten voor alle verkeer totdat alle renners op de Breedelaan zijn. Dat zal circa vijf minuten duren. Daarna kan alle verkeer weer over de Stationsweg, uitgezonderd de momenten dat er 10 km lopers oversteken bij de Breedelaan. Verkeersregelaars zorgen daar voor de veiligheid van de ren ners. De Heerenweg is vanaf het Stationsplein en de Hogeweg afge sloten voor doorgaand verkeer tus sen circa 14:00 en 16:30 uur. Plan Zuid (tussen Stationsweg en Zevenhuizerlaan): Lokaal ver- NADARA GYPSY BAND CULTUURKOEPEL Kennemerstr.weg 464, www.cultuurkoepelheiloo.nl Play Atlantic Records APR Aanvang 20.15 uur, entree 20,00 THEATER DE BEUN Willibrordusweg 2 Heiloo, www.vriendenvandebeun.nl ELLEN TEN DAMME VAN PARIJS NAAR APR BERLIJN Met gebruikmaking van de geweldige muziek uit de jaren '20, het interbel lum, maar ook van die uit de jaren '40 en 50 tot aan vandaag - denk aan Edith Piaff, Serge Gainsbourg, Brecht/Weill, Dietrich, Bardot en Byoncé raast Ellen door een eeuw Europa of wat daar van over is. Op naaldhakken! CULTUURKOEPEL Kennemerstr.weg 464, www.cultuurkoepelheiloo.nl Wilt u uw vermelding ook in de Culturele agenda van Heiloo terugzien? Dat kan voor een bescheiden tarief. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de Uitkijkpost via het e-mailadres keer in deze wijk moet heel voor zichtig zijn. De Zevenhuizerlaan is grotendeels afgesloten. Lokaal verkeer kan voorzichtig via de Bestevaerslaan plan Zuid in. Ook via de Breedelaan is plan Zuid af en toe voor lokaal verkeer toeganke lijk. Parkeergarage is uitsluitend toegankelijk vanaf de Rotonde maar niet tussen 14:30 en 14:45 uur tij dens de Bambinirun. Hang de vlag uit als u aan het parcours woont. Heeft u vrolijke muziek in de voortuin? Dat vinden de renners geweldig! Verkeersregelaars: De veilig heid van de honderden renners heeft natuurlijk onze absolute pri oriteit. Een groot aantal vrijwil ligers staat langs de route om die te beveiligen. U herkent ze aan de veiligheidshesjes. Bij voorbaat dan ken we u dat u de aanwijzingen van deze mensen opvolgt. Verkeersregelaars in actie tijdens de Maalwater Run. Foto: aangeleverd Foto: Marieke Ooijevaar APR Met ervaren gids van Oud Heiloo. Prijs 7,50 (geen pin). Inclu sief brochure en koffie of thee in de oude keuken. Er is maximaal plaats voor 30 personen. INFO 06 - 51718363 Corinne Molenaar. Aangeleverde foto HEILOO - De lente staat symbool voor een nieuw en fris begin en is een mooi moment om je leven een nieuwe impuls te geven. Heb jij het verlangen om je ontspannen en gelukkig te voelen? Corinne Molenaar is psychosociaal the rapeut en coach. Zij begeleidt volwassenen bij problemen en vragen die in het dagelijks leven voorkomen. "Ik help veel mensen bij stres sklachten, depressie en burn-out. Oorzaken kunnen zijn: relatie problemen, een scheiding of conflicten in gezin, familie of werk. Ook help ik cliënten met rouw- en verliesverwerking of faalangst", vertelt Corinne Molenaar in haar sfeervolle praktijkruimte in Gezondheidscentrum de Strandwal op het mooie Willibrordusterrein. Portret van actrice Ine Veen door Jean Thomassen. Aangeleverde foto

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2018 | | pagina 7