Geen ({itkjkptot ontvangen? :ï8Si Heiloo contact 9 HEILOO Mededelingen Bel donderdag tot 12.00 uur: 0226 33 10 20 (rodi verspreiding bv) GEMEENTE Raad en (raads) commissies Openingstijden Bouwen en wonen Burgerzaken Bezwaar maken Evenementen Heeft u vragen? Bel meteen!! Volg ons op [Cl kijk ook op www.uitkijkpost.nl ga naar: www.uitkijkpost.nl/klacht Hier vind u een lijst van adressen waar u de Uitkijkpost kan ophalen nieuws en informatie voor de inwoners van Heiloo UITKIJKPOST 11 APRIL 201 Vergaderingen raadscommissies In Heiloo adviseren vier commissies de gemeenteraad. De raadscommissiever gaderingen beginnen om 20.00 uur en zijn openbaar. Inspreekrecht Tijdens een commissievergadering kunt u inspreken over onderwerpen die op de agenda staan of over onderwer pen die u onder de aandacht van de commissieleden wilt brengen. Maatschappelijke Zaken Er is geen vergadering van de commis sie Maatschappelijke Zaken. Bestuurlijke Zaken dinsdag 17 april - Zienswijze op begrotingswijziging Verbeterplan Werkorganisatie BUCH - Wijziging Gemeenschappelijke GEMEENTEHUIS Raadhuisplein 1 Postbus 1, 1850 AA Heiloo t 072 535 66 66, info@heiloo.nl whattapp 06 821 735 46 www.heiloo.nl Openingstijden ma t/m vrij 08.00 - 12.30 uur maandagavond 18.00 - 20.00 uur Op andere tijden na afspraak. BEHEER OPENBARE RUIMTE AFVALBRENGPLAATS Rosendaal 2, Postbus 1, 1850 AA Heiloo t 072 535 66 66 Openingstijden ma t/m vrij 08.30 - 15.45 uur zaterdag 09.00 - 13.00 uur Regeling Regionaal Historisch Centrum Alkmaar (RHCA) - Wijziging legestarieventabel 2018 behorend bij de legesverordening 2018 Auditcommissie dinsdag 17 april - Verordening onderzoeken doelma tigheid en doeltreffendheid van de gemeente Heiloo 2018 Openbare Ruimte, donderdag 19 april - Nota actualisatie grondexploitaties Meer informatie of aanmelden inspreken Voor meer informatie of aanmelden om in te spreken, neemt u contact op met mevrouw D. van der Schuur, commis siegriffier, telefoonnummer 088 909 70 17 of e-mail griffie@heiloo.nl Kent u iemand die een lintje ver dient? Als u iemand wilt voordragen voor een Koninklijke onderscheiding, kom dan op tijd in actie. Voor de lintjesregen rond Koningsdag 2019 moet u uw aanvraag indienen vóór 1 juli 2018. En als u iemand wilt voordragen voor een Koninklijke onderscheiding tijdens bij voorbeeld een jubileum, of een andere bijzondere gelegenheid? Dan moet het verzoek zes maanden vóór de datum van de uitreiking bij de burgemeester zijn ingediend. Aanvraagformulier Op de website www.lintjes.nl vindt u het formulier dat u kunt gebruiken om een lintje aan te vragen. Wij advise ren u om eerst contact op te nemen met het bestuurssecretariaat van de gemeente, voordat u uw aanvraag verstuurt. En het is natuurlijk de bedoeling dat degene die de Koninklijke onderschei ding krijgt, wordt verrast op de dag van de uitreiking. Dus doe uw aanvraag in het diepste geheim en verklap niets. Meer informatie Over de regels voor de toekenning van lintjes kunt u alles lezen op www. lintjes.nl Voor meer informatie over het aanvragen van een Koninklijke onder scheiding kunt u contact opnemen met Mira van Hilst van het collegesecretari aat, telefoonnummer 088 909 7060 of email bestuurssecretariaat@heiloo.nl Omgevingsvergunningen Ontvangen aanvragen - Laan Eindeloos 7, plaatsen raamkozijn - Oosterzijweg 19a, bouwen veranda - Westerweg 112, wijzigen dak van zwembad Verleende vergunningen U kunt tegen verleende vergunningen bezwaar maken. - Belieslaan 6, bouwen woning - Haagbeuk 79, bouwen woning en aanleggen uitrit - Het Vierkant 8, aanleggen uitrit - De Watergang 18-24c, bouwen woongebouw met 16 appartementen Burgerlijke stand tot en met 31 maart Geboren Raid Muhudin z.v. W. Muhudin en R. Abdi Loé Jongkind d.v. J.J. Jongkind en M. Reus Tijmen M. Dirkson z.v. T.M.J. Dirkson en J.J. Vleugel Sef F. Rumkorf z.v. L. Rumkorf en R.Y. Baars Mark A. van Loon z.v. R.P.J. van Loon en D. Varga Lente Ranzijn d.v. H.J.P. Ranzijn en P. de Haas Tess Verhagen d.v. K. Verhagen en J. Pranger Zola M. kraakman d.v. N.J. Kraakman en S. de Haas Rectificatie Juna M. Booij d.v. V. Booij en M.S. Wijn Lieke F. Swarts d.v. R.A. Swarts en L.S. Wertwijn Huwelijken geregistreerde partner schappen M. Succu en L. de Jong Overlijden H. Zonneveld K.J.O. Preisser C. van der Bult C.J. Melgers A.M. Vreeker-Schouten W.C. Sijmons-Bongaertz C.J. Komen H.J. Blokker T.H. Reinders D. Bijvoet-Nanne H.P. Hageman-van Schooten A.F. van Wessel Als een besluit rechtstreeks gevolgen voor u heeft, kunt u hiertegen bezwaar maken. Dit doet u in een brief bin nen zes weken nadat het besluit is verzonden. In dit bezwaarschrift zet u in elk geval uw naam, adres en hand tekening, de datum, een omschrijving van het besluit en de reden waarom u het niet met het besluit eens bent. Het bezwaarschrift stuurt u naar degene die het besluit heeft genomen: bur gemeester of burgemeester en wet houders, Postbus 1, 1850 AA Heiloo. Dit staat vermeld in de tekst over het besluit. Vragen om schorsing Een bezwaarschrift heeft geen schor sende werking. Het besluit blijft van kracht. Bij een spoedeisend belang kunt u een voorlopige voorziening (schorsing) aanvragen bij de voor- zieningenrechter van de rechtbank Noord-Holland, sector Bestuursrecht, Postbus 1621, 2003 BR Haarlem. Hiervoor betaalt u griffierecht. Verleende evenementenvergunning Informatiemarkt "veiligheid in en om het huis" op het Looplein, Heerenweg op zaterdag 14 april 10.00-16.00 uur (verzenddatum besluit APV1800271: 29 maart 2018).

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2018 | | pagina 9