Koningsdag vier je op Oranjebal Heiloo Ellen ten Damme - Van Parijs naar Berlijn Tien vragen aan... 3 za. 28 april a.s. in de Cultuurkoepel - UITVERKOCHT HEILOO - Met haar tour van Parijs naar Berlijn raast Ellen ten Damme door een eeuw Europa en komt even tot stil stand in Heiloo. Op naaldhak ken! Elite week verschijnt de rubriek 'De tien vragen aan' in de Uitkijkpost. Elk mens heeft onvermoede kanten, stukjes van zichzelf die niet altijd zicht baar zijn. Op deze manier proberen wij net iets meer te weten te komen van een bekende of onbekende dorpsgenoot. Na het beantwoorden van de tien vragen, krijgt hij/zij de vrijheid om de vragen door te geven aan een volgend 'slachtoffer'! UITKIJKPOST 18 APRIL 201 Net als vorig jaar heeft de organisatie er weer zin in! Aangeleverde foto Uitkijkpost verschijnt op woensdag huis-aan-huis in een oplage van 18.500 exemplaren in Heiloo, Limmen, Egmond- Binnen en Egmond aan den Hoef. Op de teksten, de foto's en het ontwerp van Uitkijkpost rust copyright. Niets mag op welke wijze dan ook worden overge nomen, verveelvoudigd en/of openbaar gemaakt worden zonder toestemming van de uitgever. Het weekblad Uitkijkpost wordt geproduceerd op een waterloos offset rotatiepers, de milieu- y vriendelijke druktechniek Openingstijden ma. 08.30 - 12.00 13.00 - 17.30 uur di. 08.30 - 12.00 13.00 - 17.30 uur wo. GESLOTEN do. 09.00 - 12.00 vr. 09.00 - 12.00 13.00 - 14.30 uur Verkoop De verkoopafdeling is bereikbaar op maandag, dinsdag en donderdag, tel. 072-5351072 of via verkoop@uitkijkpost.nl. Redactie De redactie is bereikbaar op maandag, dinsdag en vrijdag, op tel. 072-5351071 of via redactie@uitkijkpost.nl. Administratie De administratie is bereikbaar op maandag, dinsdag en donderdag, op tel. 072-5330175 of via administratie@uitkijkpost.nl. Adres Bezoekadres: Willibrordus Business Centrum, Kennemerstraatweg 464, Heiloo Uitkijkpost Media is nimmer aansprakelijk voor schade, door wie dan ook geleden, welke veroorzaakt is door niet, niet tijdig of onjuiste plaatsingen van uitkijkertjes. In geval van twijfel beslist de uitgever. Volg de Uitkijkpost ook op :«ïj HEILOO - Ook dit jaar vindt op Koningsdag weer het jaarlijks terugkerende festival Oranjebal plaats in Heiloo. Al voor de 28e keer zal het feest losbarsten in het wijkpark Ypestein. Dit jaar weer met een erg afwisselend programma, wat het voor ieder een een feest maakt! Het programma begint om 13:30 uur met verschillende sport- en spelactiviteiten. Het aanbod komt van diverse verenigingen uit Heiloo en omstreken en is bedoeld voor een breed, jeugdig publiek. Ben je benieuwd welke sporten je allemaal kunt beoefenen in Heiloo? Kom dan een kijkje nemen! En er is goed nieuws, ook de spelletjes zijn terug. Voor 2,50 euro koop je een kaart waarmee je spelletjes kan spelen en de kinderen voorzien worden van een ijsje en een glaasje oranjelimo nade. Om 15:00 uur gaat het muzikale festival van start. Traditiegetrouw is er een talentenjacht: Heiloo Got Talent! Alle kinderen tussen de 5 en 14 jaar kunnen zich, in een groepje of solo, opgeven voor deze show! Iedereen is welkom om zijn of haar talent op het podium te laten zien, waarna door een vakkundige jury een oordeel wordt gegeven. Er kan natuurlijk maar één iemand met de beker naar huis. Direct na de talentenshow zal de band Alfon Oekie het publiek ver maken. Aanstekelijke melodieën voor jong en oud zorgen ervoor dat de voetjes al snel van de vloer gaan. Ook de in Heiloo en omstreken bekende band 80's Alive! zal menig festivalganger weer aan het dan sen krijgen op de bekende hits van toen. Een optreden van deze band staat altijd garant voor swingende nummers en een hoog feestgehalte. Tussen de optredens door zal het festivalpubliek kennismaken met upcoming dj-talent Kowal. Deze dj is thuis in elk muziekgenre en weet wel hoe hij een feestje moet bou wen. Het programma wordt afgesloten door Memphis. Een bekende cover band uit de regio, bestaande uit mannen die al jaren samen optre den. Genoeg ervaring om het dak er helemaal af te spelen en deze editie van Oranjebal onvergetelijk te maken. Oranjebal is een non-profit orga nisatie die geheel wordt gerund door vrijwilligers. De eventuele opbrengsten komen volgens de doelstelling van Stichting Oranjebal Heiloo ten goede aan verenigin gen en sportclubs uit Heiloo. Om dit allemaal mogelijk te maken is de organisatie nog op zoek naar vrijwilligers. Oranjebal is nergens zonder vrijwillige barmedewerkers. Lijkt het jou leuk om het festival eens vanaf de andere kant te bekij ken? Ga dan naar oranjebalheiloo. nl om jezelf op te geven. Je werkt samen met een team van enorm enthousiaste medewerkers, wat de dag ook supergezellig maakt! Organiseer je zelf ook iets leuks of unieks op Koningsdag in Heiloo? Laat het de redactie dan weten voor 12.00 uur op maandag 23 april via redactie@uitkijkpost.nl. Ze brengt een ode aan de chan sonniers en top-entertainers van de vorige eeuw. Met de geweldige muziek uit de jaren '20, in welke jaren Parijs en Berlijn vooropliepen, maar natuurlijk ook met muziek uit de jaren '40 en '50 en de muziek van vandaag. Denk aan de heerlijke nos talgie van Edith Piaf, Bertolt Brecht en Kurt Weill, maar ook aan grootse artiesten als Yves Montand, Brigitte Bardot en Marlène Dietrich. Op 16 november staat Ellen ten Damme in Carré, maar eerst in de Cultuurkoepel Heiloo. 1. Waar ben je geboren en getogen? Ik ben geboren in Alkmaar in het MCA op 5-11-1984 en daarna meegenomen naar het mooie Heiloo, waar ik tot mijn 19e bij mijn ouders thuis heb gewoond en met heel veel liefde ben opgegroeid. Daarna heb ik twee jaar samengewoond met twee van mijn vrien den op de Van Doornstraat in Heiloo. Op mijn 22e heb ik een huis gekocht in Overdie in Alkmaar (Tuinderspad). Vorig jaar ben ik teruggekomen naar Heiloo, samen met mijn lieve vriendin heb ik een mooi huis gekocht bij het oude campingterrein De Groene Kip. Daar wonen we nu een jaar met veel plezier. 2. Als je hobby je werk was, welk beroep zou je dan nu hebben? Ik wist al op jonge leeftijd dat ik kok zou worden. Mijn oom en tante hadden een restaurant in Bloemendaal aan Zee op de duinen (schitterende plek). Daar was ik veel te vinden in mijn schoolva kanties. Ik vond het prachtig om samen met de koks gerechten te maken. 3. Wie zou je graag eens ontmoeten? Ik heb een FANTASTISCHE vriendengroep en die zie ik graag. Maar met wie ik graag nog eens zou willen praten is Rob Clerck. 4. Wat is jouw mooiste jeugdherinnering? De vakanties met mijn ouders en broer waren geweldig. Maar ook de vele uren voetballen op het pleintje bij de Willibrordschool. 5. Wat vind je de mooiste plek van Heiloo? De plek waar ik woon vlak bij Het Maalwater, Het Baafje, strand, duinen, en sportparken. Het voelt nog steeds alsof ik op een cam ping woon. Met alles erop en eraan. 6. Waar kunnen ze je 's nachts voor wakker maken? Mijn vriendin mag me altijd wakker maken! En Gaston van de Postcodeloterij of liever Quinty Trustfull! 7. Wat is het beste advies dat je ooit kreeg? 'Zorg dat die klantje die klantje is!' En 'maak haast wanneer je tijd hebt en heb tijd wanneer je haast hebt'. Alles heeft een reden. Uitspraken van diverse chefs waar ik voor heb mogen werken. 8. Wat weten de meeste mensen niet van je? Ik heb geen geheimen. Ik hou heel veel van mijn vriendin, ouders en mijn broer zijn gezin. En ik heb een hele leuke schoonfamilie. 9. Wat zou je veranderen als je burgemeester was? Ik vind de burgemeester een prachtman. Ik zou ergens in Heiloo een grote speeltuin maken waar door veel kinderen buiten ge speeld kan worden zodat de jeugd minder achter de computer zit. 10. De persoonlijke vraag van René Mossel aan Mike van Westerop: "Je hebt in verschillende restaurants als kok gewerkt en sinds een aantal jaar werk je bij Zorgvilla Van Hollant Craenenbroeck. Mis je de 'traditionele' horeca?" Ik heb veel mogen meemaken in de tophoreca van Noord-Holland en heb daar veel mogen leren. Ik heb daar veel tijd in mijn car rière gestoken en het er erg naar mijn zin gehad. Nu werk ik sinds december 2014 bij Zorgvilla Craenenbroeck en ik vind het erg leuk om voor de bewoners te koken. De bewoners eten heel divers en gezond. Ik mag zelf de menu's maken en heb hierdoor veel mooie producten van de plaatselijke leveranciers in mijn handen. Het enige wat ik mis is de gezelligheid van de koks onder elkaar in de keuken. En natuurlijk de heerlijke borrel samen na het werk. Ik geef de vragen door aan Jan Kraakman. Mijn vraag aan Jan is: "Wat is jouw mooiste herinnering over wat je in de slagerij hebt meegemaakt?" Ellen ten Damme Aangeleverde foto

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2018 | | pagina 3