VV Limmen JO17-01 op naar NK Zaalvoetbal KNVB Kampioenschap en belangrijke besluiten bij Golfclub Heiloo Schoolvoetbal 2018, wat een feest Afzwemmen zwembad Loos SPORT 17 UITKIJKPOST 9 MEI 201 Van links naar rechts: Hanna Schnijt, Flora Martini, Irene Heijnis, Wilma van Vliet, Sieny Ankone, Carolynn Alleman, Jeanette Kempers en Corrie Kluijtmans. Aangeleverde foto LIMMEN - Het voetbalseizoen zit er bijna op maar nog niet voor de zaalvoetballers van vv Limmen JO17-1. Zij spelen zon dag 13 mei op het Nederlands Kampioenschap zaalvoetbal van de KNVB. Dit wisten zij te bereiken door tijdens de finale van het KNVB kam pioenschap district West 1, HZV Het Vennewater uit Heiloo te verslaan. Een knappe prestatie van Limmen, omdat favoriet HZV de regerend kampioen is en in de competitie als eerste eindigde in de TOP Klasse. Zondag zal Limmen in de sporthal van Purmerend proberen de titel over te nemen van HZV. De coaches Peter Hoeben, John Schouten en Mark Valkering hebben er alle ver trouwen in. Volgens Peter Hoeben zijn de mannen blessurevrij en gemotiveerd. Vanuit Limmen zal er een bus ver trekken om spelers en supporters te vervoeren naar Purmerend. Het NK bestaat uit twee groepsfases waar na de winnaars zullen strijden om de titel. Limmen speelt in de groeps- fase tegen SenC uit Eindhoven, ZVV Beringe (Limburg) en WSV uit Apeldoorn. HEILOO - Het senioren dames team van Golfclub Heiloo is kampioen geworden na gespeeld te hebben in Hoorn, Den Helder, Dirkshorn en de Beemster. De dames hebben er een 'clean sweep' van gemaakt, zoals pro Cees het al voorspelde voor dat zij de laatste wedstrijd ingingen. Met prachtig zonnig weer werd de competitie met een 6-0 zege afge sloten in de Beemster en kon het team los gaan. Volgend jaar gaan de dames in de 1e klasse spelen. Algemene Ledenvergadering Tijdens de ALV die op woens dag 18 april plaatsvond op de golf club werden een aantal belangrijke punten besproken. Vanwege de komst van de afslag A9 moes ten een aantal voor de club zeer belangrijke besluiten worden geno men. De vergadering heeft het stichtingsbestuur toestemming gegeven voor investeringen in: - de ombouw van hole 1 waar bij de afslag meer van de weg af wordt gesitueerd - de aankoop van het Taqa-terrein - de bouw van een buggyloods - de aanleg van een nieuwe driving range De planning is dat de herinrichting van hole 1 medio mei gaat beginnen. Hole 1 wordt dan tijdelijk een par 3 met een nieuwe afslag, geheel vol gens de regels van de Nederlandse Golf Federatie. Medio september zullen de werkzaamheden zijn afge rond. Verenigingsvoorzitter Frans van Essen heeft afscheid genomen en Weren de Vries heeft zijn plaats ingenomen. Stichtingsvoorzitter Hidde Hoekstra werd bereid gevon den zijn zittingstermijn met nog eens drie jaar te verlengen. HEILOO - Wat een feest is het schoolvoetbal voor 2018 weer geweest! Geweldig om al dat enthousiasme en die vrolijke gezichten bij alle kinderen te zien! En de supporters natuur lijk! Er zijn spandoeken om de teams aan te moedigen, er wor den strijdliederen gezongen en er zijn zelfs mascottes aanwe zig. De sportieve wedstrijden worden op het scherpst van de snede gespeeld, zijn vol span ning en soms moeten er penal ties aan te pas komen om uit eindelijk een winnaar te kunnen aanwijzen. Voor de verschillende finales worden de spelers per team omge roepen. Onder luid applaus van het toegestroomde publiek én aanmoe digende muziek komen zij het veld op. Het is als een wedstrijd in de eredivisie! Wat een belevenis! En dat allemaal onder heerlijk zonnig lenteweer! Voor alweer de 12de keer werd het schoolvoetbal georganiseerd door vrijwilligers van De Foresters en HSV samen. Dit jaar werd het schoolvoetbal gespeeld op de vel den van De Foresters. Verdeeld over twee dagen hebben de groepen 7 en 8 hun toernooi gespeeld. Op vrij dag 20 april heeft dit geresulteerd in verschillende finales. Zo ging in het meisjes 7 tegen 7-toernooi de Elckerlyc ervandoor met de winst door in de finale de Radboudschool gedecideerd te verslaan. In het jon gens 7 tegen 7-toernooi moest De Duif het onderspit delven tegen de Jan van Rijckenborghschool. HEILOO - De maand april is weer afgesloten met het afzwemmen voor het A-, B- of C-diploma. Na het gekleed zwemmen volgde de opdracht door het gat onder water te zwemmen. Aansluitend werden de verplichte banen en overige opdrachten ook netjes uitge voerd. Iedereen is blij met zijn/ haar diploma naar huis gegaan. De geslaagden zijn: Diploma A: Gijs van Basten Batenburg, Sun-Hee Blokker, Abel du Bois, Ruben Dekker, Florijne Geldermans, Hala Haddad, Betje Klinkenberg, Roos Kuindersma, Maud Nieuwstad, Madhya Smakman, Tycho Smit, Sep Terluin, Hélène Ton, Isa Tromp, Puk Vogel. Diploma B: Ridwaan Bashir, Milan van Bruchem, Milan Bus, Righley Campagne, Wesley Dekker, Emelie van den Kommer, Mark Melk, Maurits van Schouten, Timo Smit, Huub Stroes, Julia Tromp, Sem Vader, Fieke Zonneveld. Diploma C: Esmee Meijer. Tenslotte ontstond in de finale van de jongens 11 tegen 11 een spannende strijd met kansen over en weer, welke beslist werd door een rake kopbal in de tweede helft van de Benedictusschool, 0-1! Voor de Meander restte niks anders dan de tweede plaats. Zowel de Elckerlyc bij de meisjes 7 tegen 7 als de Benedictusschool bij de jongens 11 tegen 11 zullen het in de volgende ronde opnemen tegen de andere winnaars van basis scholen uit onder andere Limmen, Uitgeest en Egmond. Dit vervolg zal gespeeld worden bij vv Limmen op 16 mei. De winnaar hiervan gaat naar de regiofinale. De groepen 5 en 6 hebben op 18 april hun toernooi gespeeld. Er was één school die er met de trofeeën vandoor ging en dat was de Zuidwester. Bij de jongens 7 tegen 7 versloeg de Zuidwester de Paulusschool met 3-0 en bij meisjes 7 tegen 7 won de Zuidwester van de Meander, ook met 3-0! Dat vervol gens bij de prijsuitreiking een luid 'Wij zijn kampioen, wij zijn kampi oen!' te horen was, mocht daarom geen verrassing zijn. Zowel de meisjes als jongens 7 tegen 7 zullen het in de volgende ronde opnemen tegen de andere winnaars van basisscholen uit onder andere Alkmaar. Dit vervolg zal gespeeld worden bij Alcmaria Victrix op 16 mei. De winnaar hier van zal naar de regiofinale gaan. Schoolvoetbal 2018 was weer geweldig! Veel dank gaat uit naar alle betrokken vrijwilligers van De Foresters en HSV om het schoolvoetbalspektakel moge lijk te maken. Speciale dank aan de gemeente Heiloo en donateurs Sporthuis Johan Janssen en de fiha- len van Albert Heijn in Heiloo. Hoe heb jij het schoolvoetbal 2018 beleefd? Geef je mening aan school- voetbaltoernooiheiloo@gmail.com. Trots toont het team zijn medaille en de schaal die het ont ving als winnaar van het KNVB kampioenschap district West 1. Staand: Coach John Schouten, Thomas van Dijk, Nino Peemen, Matthé de Waal, Jacco de Jong, Jesse Glorie, coach Mark Valkering. Zittend: Jovi Kersens, Bjorn Valkering, Mike Schouten, Wessel Hoeben. Aangeleverde foto

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2018 | | pagina 17