Alweer 10 jaar grote 'Geraniummarkt 't Loo' WINKEL CENTRUM Kwekerij de Buitenkans Grootaanbod buxussen op Geraniummarkt Tien jaar Geraniummarkt - Van der Steen Autoverkoop Heiloo B.V. GERANIUMMARKT 'T LOO De Aalsmeerse Plantenhal organiseert nu 10 jaar met groot enthousiasme de Geraniummarkt bij 't Loo in Heiloo. Johan van Bennekom houdt van flink uitpakken en er is dan ook altijd genoeg keuze voor iedereen. Het begin van het zomergoed is in volle gang, daar wordt iedereen toch vrolijk van? Uiteraard is het door de keuze, hoeveelheid en kwaliteit volop genieten. Voor de prijs hoeft u het trouwens ook niet te laten.Er komt weer een buxuskweker met een groot aanbod prachtige buxussen. Beentjes Bloemen verrijkt ons met verse snijbloemen voor een mooie prijs. Met de prachtige autoshow van Autobedrijf Van der Steen, is het genieten voor iedereen! Natuurlijk ontbreekt het geweldige springkussen voor de kinderen niet. STIJLUOL UEELZIJDIQ Van der Steen Autoverkoop Heiloo 'Dé mobiliteitsspecialist in uw regio', Industrieterrein De Oude Werf 4, 1851PW Heiloo 0725320160 www.steenauto.nl Kwekerij de Buitenkans, onderdeel van GGZ Noord-Holland-Noord in Heiloo, kweekt en verkoopt perkplanten en vaste planten aan particulieren en leveranciers. Ook is Kwekerij de Buitenkans een specialist op het gebied van openhaardhout. Alle voorkomende werkzaamheden in de kwekerij worden uitgevoerd met en door cliënten met een psychiatrische achtergrond. Het werken in de kwekerij is voor onze unieke medewerkers een vorm van dagbesteding en een mogelijkheid werkervaring op te doen. Ook kan het voor deze medewerkers een opstap zijn naar het reguliere arbeidsproces. Op de Geraniummarkt staan wij met ons mooie kruidenassortiment en vaste planten. Vrijdag 18 mei zijn wij open tot 21.00 uur. Zaterdag begint de vroege vogelactie om 7.00 uur! Tot 17.00 uur bent u van harte welkom op het marktterrein tussen HEMA en Blokker. Kom en proef de gezellige sfeer rondom winkelcentrum 't Loo. HEILOO - Samen met de De Aals- meerse Plantenhal van Johan van Bennekom, staan Maarten, Niek, Bas, Joris en Joop ook alweer tien jaar met de mooiste auto's en vaak cabrioletten op de jaarlijkse Geraniummarkt. Johan is altijd een zeer enthousiaste organisator van deze markt. Joop, Bas en Maarten van der Steen staan voor de autoverkoopafdeling van dé mobiliteitspartner in de regio. Foto: Arjan Hoogvorst Zolang De Aalsmeerse Plantenhal bestaat, is het voor planten en bomen een begrip in Heiloo en zolang Van der Steen bestaat en er auto's rondrijden, is hun naam een bekende in deze regio. Al ruim 30 jaar staat Van der Steen Heiloo voor hoogwaardige service, kwaliteit en een ruime sortering jong gebruikte en nieuwe auto's. Wat ruim 55 jaar geleden in Limmen begon met het snelstromende ondernemers- bloed van vader Joop van der Steen, is door zijn zoons Joop en Maarten, maar inmiddels ook alweer bijna vier jaar door zijn kleinzoon Bas, voortgezet en daardoor een stuk autoge schiedenis in deze regio geworden. Van der Steen Autoverkoop Heiloo aan De Oude Werf heeft veel te bieden, zo staan er gemiddeld 150 gebruikte personen- en bedrijfsauto's op voorraad van alle merken, modellen en prijsklassen. Deze auto's staan met uitgebrei de informatie en voldoende foto's ook op de website. Door internet is er veel veranderd, waar voorheen de klant een bezoek aan de showroom bracht en informatie verkreeg over een auto, zoekt de klant tegenwoordig eerst thuis op internet. Daarom vinden de mannen van Van der Steen Autoverkoop Heiloo het ook leuk om uit de showroom en op deze dorpse Geraniummarkt buiten te staan, ter promotie van het bedrijf en de verkoopauto's. Ook dit jaar is een van de betere buxuskwekers van onze regio weer op de Geraniummarkt aanwezig. 4allgreen Flowers is al vele jaren een specialist met eigen teelt in Hongarije en Nederland. Een hoog waardige kwaliteit en breed assortiment buxussen voor een vriendelijke prijs. Kom naar onze buxusshow met diverse spectaculaire aanbiedingen. Tot dan, Pieter 4allgreen! UITKIJKPOST 'cLOO

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2018 | | pagina 24