Studiekring, hulp bij de laatste loodjes Ruim 36.000 euro opgehaald voor Roparun www.allemanmode.nl 11 Voorbereiding op de proefwerkweek Huiswerkbegeleiding OPBRENGST Jeans Business Casual Shoes Alleman Mode maakt u klaar voor een fantastische zomer. Geniet van cocktails en bites in onze cocktailbar. Zomerse giveaways Zomerse dagen in tropische sferen. Zomer is slenteren, relaxen, muziek luisteren... Loungen met vrienden. En mode. Casual of sjiek. Comfortabel en stoer. Merken van o.a. Vanguard, PME, State of Art, Superdry en Calvin Klein. Kom shoppen tijdens ons Zomerfeest! Van vrijdag 1 juni t/m zondag 3 juni 2018 Stationsweg 61, Heiloo UITKIJKPOST 3 0 MEI 201 CASTRICUM - Het is een cli ché maar oh zo waar: de laatste loodjes voor de zomervakantie wegen vaak het zwaarst. Met het mooie weer en de vakantie in zicht, is de motivatie om hard te leren ver te zoeken. Studiekring Castricum kan jou helpen in de weken naar die laatste proef werkweek toe! Maak vanaf nu tot aan de zomervakantie gebruik van onze speciale huis werkklasactie. Wat houdt de huiswerkactie in? - Een kick-off met de gratis work shop Tlannen voor de laatste toets- week' op maandag 28 mei of maan dag 4 juni om 18.30 uur. Wij geven je uitleg over plannen en we helpen je met een goede planning voor je toetsweek. - Vrijblijvend telefonisch intakege sprek met jou en je ouders waarbij we bespreken hoe we jou kunnen helpen in die laatste weken. - Na de workshop direct starten met 4 weken of langer huiswerk klas. Je komt minimaal 2 dagen in de week in een fijne, rustige omge ving leren voor je toetsen met de mogelijkheid om vragen te stellen. - Zelf kiezen welke 3 vaste dagen in de week je komt, tussen 15.00 en 18.00 uur. Vanaf 25 juni passen we onze openingstijden aan op de les-/ toetsroosters. De prijs voor deze huiswerkactie is vanaf 129 euro. Aanmelden voor de huiswerkklasactie kan via een mail naar castricum@studiekring.nl. Laat je telefoonnummer achter en wij nemen zo snel mogelijk contact op. Weet je eigenlijk niet zo goed hóe je moet leren? En heb je behoefte aan intensievere begeleiding? Wij bieden ook huiswerkbegeleiding aan, waarbij we je helpen met het bijhouden van je planning, het aan leren van studievaardigheden en het overhoren/toetsen van de stof. Nu ook in combinatie met de gratis workshop Tlannen voor de laat ste toetsweek'! Meer weten? Bel: 0610555750 of mail: castricum@ studiekring.nl. Kijk voor meer infor matie over Studiekring Castricum op www.studiekring.nl/castricum. Nog even volhouden tot de zomervakantie! Aangeleverde foto REGIO - Na diverse keren de Dam tot Damloop te hebben gedaan en de marathon van Parijs én Valencia van de buc- ketlist te hebben gestreept, droomde accountant Thijs Smit verder over deelname aan de Roparun met een eigen team. Deze droom kwam Tweede Pinksterdag uit. Team 130 Smit Partners Keep on Running vol bracht de estafetteloop van Parijs naar Rotterdam. 48 uur lang was het team van 23 toppers zich rennend en fietsend over 532 kilometer aan het verplaatsen. Allemaal voor het goede doel, namelijk 'samen voor ondersteunende zorg voor men sen met kanker'. Het motto van Stichting Roparun is: 'Leven toevoe gen aan de dagen, waar vaak geen dagen meer kunnen worden toege voegd aan het leven'. Cheque Trots vertelt teamcaptain Saskia Smit: "Het was een prachtig avon- tuur, met een nog prachtiger opbrengst. Op onze cheque voor Stichting Roparun staat het enorme bedrag van 36.128,08! Met dank aan de hoofdsponsors CiRoPack, diverse Hema filialen en accoun tantskantoor Smit Partners, maar ook de vele andere sponsors, alle in- natura sponsoring waardoor wij zelf geen eten, drinken en vervoer hoef den te betalen en natuurlijk onze vrienden en familie." Emotioneel Wat mede zo bijzonder aan het team is: alle 8 hardlopers, 8 fietsers, 2 fysiotherapeuten, 4 koks/chauf feurs, teamcaptain Saskia Smit en 1 pr-dame gingen dit avontuur voor de eerste keer aan. Fris en fit gingen zij zaterdag vanuit Parijs van start, om vervolgens dag en nacht door te gaan tot de inhuldiging op maandag op de Binnenrotte in Rotterdam. Thijs vertelt: "Indrukwekkend was het om - ook in de nacht - aangemoedigd te worden. De doorkomsten in bijvoorbeeld het Belgische Dendermonde en Zele en in Nederland in Halsteren, Ossendrecht en Oud-Beijerland waren buitengewoon feestelijk. Emotionele momenten hebben wij ook beleefd, zeker door de aan moediging van kankerpatiënten en hun naasten. Dan loop je het laatste deel van de route en kom je langs de voormalige locatie van de Daniel den Hoedkliniek en de plek waar het familiehuis momenteel nog gevestigd is." Team Keep on Running kwam zonder blessures, uiteraard wel ver moeid, maar toch zingend en dan send over de finish in Rotterdam. Een avontuur voor het leven! Tijdens de slotavond van Stichting Roparun op 8 juni wordt het defini tieve bedrag bekendgemaakt. Voor wie nog een donatie wil doen.dat kan natuurlijk. Het kan via https:// donaties.roparun.nl/doneren, team 130. Tekst: Marije Smit Hoofdsponsors van team Keep on Running. V.l.n.r. Thijs Smit van Smit Partners, Rob van der Wal van CiRoPack, franchiser van Hema Maurice Montezinos Mul en CiRoPack's Ciska van der Wal.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2018 | | pagina 11