Avondvierdaagse in Egmond aan den Hoef STOKMAIM.iml SPORT Alkmaar Wolvenkoog 4, tel. (072) 561 24 24 Bowling Heiloo Penaltybokaal Willem fietst voor 30e keer de Elfstedentocht Heldere All-in prijzen I Deskundige monteurs I Altijd originele onderdelen I Nieuwste Renault kennis I My Renault uitbreiden voor 39,95 I Gratis pechhulp in Nederland bij dealer-onderhoud RENAULT Onderhoud en reparatie voor elk bouwjaar! UITKIJKPOST 3 0 MEI 2018 HEILOO - Op de zonnige zondag van 27 mei werd de finale van de Bowling Heiloo Penaltybokaal gehouden bij S.V. De Foresters. Het doel werd verdedigd door twee topkeepers van AZ: Beau Reus (O17) en Gijs Schouten (O15). Zij verdedigden hun doel met verve en gaven geen cadeautjes weg. In de categorie O8 O9 was Stan Vos de winnaar, voor O10 O11 was het Rowin Hink, bij de meiden O11 O13 was het Janna Ridderikhof en tot slot een meisje dat met de jongens mee voetbalt en voor O12 O13 de bokaal wist binnen te slepen: Emma van der Kamp. De prij zen werden uitgereikt door trouwe sponsor Dick Hommes. Alle schutters van harte gefeliciteerd! Aangeleverde foto EGMOND AAN DEN HOEF - De 39ste editie van de avondvier daagse in Egmond aan den Hoef start op 5 juni. De wandelaars kunnen kiezen tussen vijf en tien kilometer. De 10 kilometer wandelaars ver trekken dagelijks tussen 18.30 en 18.45 uur. De 5 kilometer wande laars vertrekken dagelijks tussen 18.45 en 19.15 uur. Het startpunt is Dorpshuis Hanswijk te Egmond aan den Hoef. Eenmaal op weg, treffen de deelnemers op verschillende plaatsen de vier controleposten aan waar de kaarten worden afgestem peld. Op vrijdag 8 juni worden de wandelaars bij binnenkomst muzi kaal ondersteund. Na inlevering van de volle stempelkaart ontvangen de deelnemers een fraaie herinne- rmgsmedaiUe. Voorinschrijving a 5 euro is mogelijk op zaterdag 2 juni tussen 14.00 uur en 15.00 uur, in het Dorpshuis te Egmond aan den Hoef. Inschrijving bij de start is mogelijk op 5 juni voor 6 euro vanaf 18.30 uur in het Dorpshuis Hanswijk te Egmond aan den Hoef. Informatie: Kees Bruin tel. (06) 46 30 71 00 of stuur een e-mail: egmondsea4d@ hotmail.nl. HEILOO - Willem Blakborn fietste op maandag 21 mei voor de 30e keer de Fiets Elfstedentocht. Om 06.00 uur ging hij samen met zoon Dave Blakborn, schoonzoon Dimitri Holtman, Dennis Bakker en Jeroen Steenhoek op weg naar de start in Bolsward. Voor een uitgebreid verslag verwijzen wij u naar onze website, maarwe kunnen vast verklappen dat de mannen de tocht moe maar voldaan hebben uitgereden. V.l.n.r.: Jeroen Steenhoek, Dennis Bakker, Dimitri Holtman, Dave Blakborn en Willem Blakborn. Aangeleverde foto Passion for life www.stokman.nl Kijk voor meer informatie op stokman.nl

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2018 | | pagina 12