Afsluiting seizoen Sports4all Bowling Heiloo Tennistoernooi Hopman Tannes mi WÈffim r SPORT *gj KAMPIOENEN 13 Ak k\\ lYW Ir 7x7 30+ vrouwenteams gezocht! 30 jaar een begrip in Heiloo nen zich inschrijven in de catego rieën 3 t/m 9. En iedereen die van tennis houdt doet dat natuurlijk ook meteen! Inschrijven voor het toernooi kan tot 10 juni via toer- nooi.nl (of via deze directe link: bit.ly/TNNS-inschrijven. Aangezien er vorig jaar zoveel inschrijvingen waren wordt de vol=vol regel dit jaar toegepast, waarbij er eventu eel geloot gaat worden mochten er meer dan het maximum aantal inschrijvingen zijn. Willen spelers na het inschrijven meer informa tie over het toernooi, dan kunnen zij terecht op onze website www. tannes.nl. Tot 'Tannes' bij TV Het Vennewater, Het Zevenhuizen 54 in Heiloo. HSVMO13-1 ongeslagen kampioen Foresters JO10-1 kampioen Terriërs meisjes D4 kampioen UITKIJKPOST 3 0 MEI 201 Vanaf het mooie terras kun je de wedstrijden prima bekijken! Aangeleverde foto HEILOO - Tennisvereniging Het Vennewater organiseert dit jaar van 23 juni tot en met 1 juli alweer voor de 30ste keer het Hopman Tannes (TNNS) tennis toernooi. Het thema van het gezelligste open tennistoernooi van Noord Holland is 'Culinair', waarbij er elke avond lekkere hapjes en drankjes geserveerd worden. En omdat het toernooi dit jaar een jubileum viert zullen er meerdere speciale avon den georganiseerd worden met livemuziek. Alle spelers die zich inschrijven krijgen dit jaar een mooi jubileumshirt. Tennisliefhebbers met een KNLTB-lidmaatschap kun- HEILOO - In Bowling Party Centrum Heiloo is op zaterdag 26 mei het bowlingseizoen weer afgesloten voor de deelnemers met een beperking. Aan de hand van vele categorieën die bijge houden werden door de stagi aire Myrthe van Beek, werden de sponsoren in de gelegen heid gesteld om de prijzen uit te reiken. Wethouder Sport van Heiloo, Rob Opdam, vertegen woordigde de gemeente Heiloo. Naast het 14-daagse bowlen dat voor iedereen vrij toegankelijk is, hebben zich dit seizoen nog enige positieve ontwikkelingen voorge daan. De recreantengroep is uitge breid met zeven nieuwe deelnemers, wat betekent dat er nu gemiddeld 40 deelnemers tweewekelijks komen bowlen. Uit deze groep zijn nu tien deelnemers overgestapt van het bowlen met bumber naar bowlen zonder bumber. Ook zijn uit deze groep vijftien deelnemers lid gewor den van de bond (NBF), waardoor zij met drie teams konden deelne men aan de pilot 'league bowlen voor Gteams'. Deze league werd afgesloten met een 1e, 2e en 3e prijs in de twee categorieën. Deze vijf tien deelnemers hebben zich ook in laten schrijven voor de voorron des van het individueel Nederlands kampioenschap. Uiteindelijk plaats ten vijf deelnemers zich voor de finale waar twee van hen in hun categorie twee 2e plaatsen wisten te behalen! Al met al hele positieve ontwik kelingen waardoor de organisatie met vrijwillige begeleiders en coa ches kunnen terugkijken op een succesvol seizoen. Door hun aanpak zijn zij erin geslaagd om de deelne mers zelf te laten ontdekken welke mogelijkheden er nog voor ze open liggen, door ze voor hun beleving een grensverleggend traject aan te bieden. Al met al een geweldige prestatie waar het hele team van Sports4all Bowling Heiloo ook heel trots op mag zijn. In september gaat het volgende seizoen van start waar bij iedereen, met welke beperking dan ook, weer van harte welkom is. Info via de website www.bow- lingheiloo.nl of via e-mail adres sports4allheiloo@outlook.com. Niet te vergeten: de vele sponsoren die dit bowlingtraject voor deze doel groep financieel en materieel onder steunen en mogelijk maken. Zie ook de dankadvertentie in deze krant. 1 Enkele groepswinnaars ontvangen de prijs uit handen van wethouder Rob Opdam. V.l.n.r. achterzijde: Esmaralda Vlaar, Jacintha Kuin, Rob Opdam, John Eskes. Voorzijde: Yarno Kuit, Jan Stuifbergen en Wendeline Sprenkeling. Aangeleverde foto «4 jjKjl HEILOO - De meisjes van HSV MO13-1 zijn ongeslagen kampioen geworden, kijk ze eens stralen. Om het te vieren zijn ze met z'n allen gaan footgolfen in Spaarnwoude. Aangeleverde foto HEILOO - De jongens van Foresters JO10-1 zijn zater dag 26 mei kampioen gewor den in de hoofdklasse 2.1. Zij speelden hun laatste com petitiewedstrijd van dit sei zoen tegen Pancratius Rksv en wonnen met 8-3. Hiermee pakten ze de laatste punten die nodig waren om kampi oen te worden. Goed gedaan boys! Aangeleverde foto HEILOO - Met een 10-0 overwinning zijn de meiden van Terriërs D4 zaterdag 26 mei kampioen geworden. Door alle wedstrijden te winnen zijn ze twee wedstrijden voor het einde van de competi tie niet meer in te halen door de concurrentie. Aangeleverde foto REGIO - Voor het nieuwe voetbalseizoen 2018/2019 wil de KNVB graag in de regio Alkmaar een start maken met 7x7 voetbal voor 30+ vrouwen. De wedstrijden vinden één keer per twee weken op zaterdag of vrijdagavond plaats, speel- duur 2 x 30 minuten. 7x7 voetbal is voor velen de perfecte voetbalvorm: voor speelsters met een drukke agenda die niet meer wekelijks willen spelen, voor speelsters die geen genoeg van voetbal kunnen krijgen en op zoek zijn naar een extra speelmo- ment, of teams die door een terugloop van het aantal leden geen elftal meer op de been kunnen brengen. Waarom? Lees de voordelen hieronder. De grootste voordelen van 7x7 voetbal: Omdat je 7 tegen 7 speelt heb je minder speelsters nodig 7x7 voetbal speel je recreatief; gezelligheid staat voorop en je kunt zelf kiezen of je met en tegen leeftijdsgenoten speelt of niet Verminder blessures; 7x7 voetbal speel je op een half veld en slidings zijn niet toegestaan Voor clubs uit de regio is het mogelijk om zelf een 7x7 team op te starten en mee te doen aan deze competi tie. Meer informatie hierover is op te vragen bij KNVB- competitieleider Wesley Lagerweij (wesley.lagerwey@ knvb.nl). Verenigingen kunnen van 1 t/m 20 juni hun team inschrijven bij de KNVB. Dus wil je als vereniging met een team gaan deelnemen, schrijf het dan de komende weken in!

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2018 | | pagina 13