w- Heropening van WizzWizz Bezorger worden van deze krant? Maatregelen Zevenhuizerlaan, Stationsweg en Kerkelaan I N G E Z O N D E N M E D E D E L I N G E N fi ruw m. Virtuele maagband nu ook in Heiloo Middagbridge Achtergrond JUN met gids van Oud Heiloo. Met koffie/thee in de oude keuken en bij goed weer wandelen in de tuin. Van 11.00 of 13.30 uur. €7,50 inclusief brochure (geen pin) verkoop@uitkijkpost.nl www.uitkijkpost.nl 0226333311 RODI UITKIJKPOST 3 0 MEI 2018 HEILOO - In mei 2018 bestaat de praktijk van voedings- en gewichtsconsu- lente Anne Bruin alweer 12,5 jaar! Ook naast haar werk in de praktijk heeft zij niet stilgezeten. Zo heeft Anne onder meer een werkboek uitgebracht, heeft zij samengewerkt met verschillende sportscholen en zwembaden, een afslank-app geplaatst op het Apple-platform, mindfulnesscursussen gegeven en is zij zelfs te zien geweest op RTV Noord-Holland. En alles vindt ze nog steeds ontzettend leuk om te doen! Iedereen is welkom en niemand hoeft zich te schamen voor zijn of haar eetgewoonten. Anne werkt niet met een dieet maar met gewone, gezonde voeding. In haar praktijk begeleidt zij onder andere men sen die last hebben van emotie-eten, suikerverslaving en (vr)eetbuien. Er zit vaak een heel verhaal achter deze lastige eetgewoonten maar die zijn zeer zeker af te leren. Virtuele maagband ook in Heiloo! Vanaf 1 juli a.s. breidt Anne haar praktijk uit met de mogelijkheid tot het plaatsen van een virtuele maagband bij cliënten. "Ja," zegt Anne enthousi ast, "eind juni hoop ik mijn opleiding af te ronden. Ik ga hiermee per 1 juli a.s. van start in mijn praktijk en heb er ontzettend veel zin in!" Het plaatsen van een virtuele maagband wordt steeds populairder. Er wordt dan (tijdens een hypnose-sessie) aan je onderbewustzijn verteld dat je een maagbandoperatie ondergaat. Je onderbewustzijn kent geen verschil tussen realiteit en fantasie. De virtuele maagbandoperatie heeft daardoor precies hetzelfde effect als een echte maagbandoperatie. "Maar dan wel zonder de risico's en de nadelen van een echte operatie," zegt Anne. "Dus geen narcose, bijwerkingen of littekens en dan heb ik het nog niet eens over de prijs." En de resultaten van de virtuele maagband zijn, wereldwijd beschouwd, ook nog eens een stuk hoger! Waar ongeveer 50% van de mensen baat heeft bij een 'normale' maagband is de virtuele maag band met 82,3% een stuk effectiever te noemen. Door showhypnose hebben veel mensen een verkeerd beeld gekregen van wat hypnose precies inhoudt en dat is erg jammer. Bij het aanbrengen van de virtuele maagband weet je namelijk achteraf nog precies wat er gebeurd is, je slaapt niet maar je bent gewoon wakker. Je kunt het ver gelijken met het effect als je een boek leest. Je bent verdiept in het boek maar neemt nog wel gewoon je omgeving waar. Uiteraard gaat Anne ook gewoon door met het begeleiden van mensen die op een gezonde manier willen afvallen zonder de virtuele maagband. "Ik zie het als een toevoeging voor mijn praktijk waardoor ik mensen nog beter en intensiever kan bege leiden naar een gezond gewicht, want dat is waar het uiteindelijk om gaat!" VOOR WIE? Als jij last hebt van emotie-eten als gevolg van stress of frustratie, geen maat kunt houden met suikers zoals bijvoorbeeld koek en chocola of snel te veel eet, dan is dit nieuwe programma echt iets voor jou! KORTINGSACTIE! Speciaal voor degenen die zich in de maanden juni en juli aanmelden voor de virtuele maagband geldt een openingskorting van E. 100 op de totale behandeling. De consulten van Anne worden vaak geheel of gedeeltelijk vergoed door verzekeraars. Voor meer informatie kunt u terecht op www. lekker-slank.com of mailen naar: info@lekker-slank.com, Ewislaan 51, 1852 Heiloo, telefoonnummer 072-533 26 36. HEILOO - Bridgeclub Sans Atout is al ruim 80 jaar zeer actief in Heiloo. Elke week op maandagavond komen er zo'n 100 mensen naar het Trefpunt om daar in een gezellige sfeer het meest boeiende kaartspel ter wereld te spelen: bridge. Dit intrigerende spel is mede zo mooi, omdat je het tot op zeer hoge leeftijd kunt spelen. Bridge houdt je geest fit en je ontmoet veel aardige mensen aan tafel. De club is in het bezit van de modernste apparatuur, zoals de nieuwste bridgemates waarin niet alleen scores worden genoteerd, maar ook de kaartverdelingen van elk spel. Dit houdt in dat men elk spel nog eens rus tig kan bekijken op de website van Sans Atout, en dat kan voor velen erg leerzaam zijn. Daarnaast is natuurlijk het allerbelangrijkste voordeel dat binnen enkele minuten na afloop de uitslagen in de verschillende lijnen bekend zijn. Het bestuur van Sans Atout wil graag tegemoet komen aan mensen die liever 's middags bridgen dan 's avonds, of degenen die wel een keer extra willen kaarten naast de maandagavond. Er wordt daarom in het nieuwe seizoen, dat in september begint, gestart met een middagclub, voorlopig om de week op woensdagmiddag onder deskundige leiding van Bob Koot en natuurlijk met gebruikmaking van de reeds genoemde moderne bridgemates! Voor informatie of opgave, met of zonder partner, kunt u zich wen den tot Ton Mooij (tel. 072-55331672) of Bob Koot (tel. 06-13415806). E-mailadressen: tonmooij@concepts.nl of bobkoot7@gmail.com. Wacht niet langer en meld u snel aan! HEILOO - WizzWizz is op woens dagmiddag 23 mei heropend. Burgemeester Hans Romeyn was uitgenodigd om de heropening te doen. WizzWizz maakt educatief, hou ten speelgoed. Het speelgoed wordt duurzaam en maatschappelijk ver antwoord gemaakt. Het is uitvoerig getest en volledig veilig. De koper heeft 100% garantie op het beuken houten speelgoed. Het is geschikt voor kinderen van tweeëneenhalf tot acht jaar en stimuleert de cog nitieve vaardigheden en fijne moto riek bij kinderen. WizzWizz is een jong dynamisch bedrijf. In 2012 werd het gestart door René Twisk. René heeft ruim 30 jaar geleden een afstudeerop dracht gedaan dat de voorloper was van het huidige constructiespeel goed. In 2014 wilde Henry van Zijl voor zijn toenmalige werkgever een aantal speelgoedkistjes aanschaf fen. De levering duurde erg lang en de discussie volgde hoe het beter kon. Tijdens de discussie vroeg René aan Henry om bij WizzWizz te komen en zo is de samenwerking ontstaan. René is voor het creatieve en technische gedeelte en Henry voor de logistieke, commerciële en finan ciële kant. Kinderdagverblijven, buitenschoolse opvang en instellin gen voor geestelijk gehandicapten zijn hun voornaamste doelgroepen. Door orthopedagogen, kinderthe rapeuten en speltherapeuten is het speelgoed uitvoerig getest. Het heeft een positieve werking op kin deren met ADHD, ADD en autisme. Wij maken meer mogelijk Dat is de visie waar René en Henry voor staan. Banen creëren voor mensen die onmogelijk aan een baan kunnen komen (GGZ- NHN). Zij schenken ieder jaar mini maal 10% van hun omzet aan goede doelen voor kinderen die het finan cieel, geestelijk of lichamelijk moei lijk hebben. De afgelopen periode waren er schenkingen aan onder andere Ronald McDonald Huizen, Vluchtelingenwerk Nederland en de kinderafdeling van het Rode Kruis Ziekenhuis. Wilt u meer weten over WizzWizz, kijk dan op de website: www.wizzwizz.nl. Tekst: Yvonne van Stiphout RONDLEIDING IN 03 HUIZE NIJENBURG HISTORISCHE VERENIGING OUD HEILOO Info: 06-51718363 IJ Vlnr. René Twisk, burgemeester Hans Romeyn, Henry van Zijl en Lucretia d' Fonseca (directeur GGZ-NHN). Foto: STiP Fotografie DINER CHANTANT: CHANSONS VAN JUN SCHOONHEID EN TROOST Prachtige Franse Nederlandstalige chansons afgewisseld met heerlijke gerechten met Franse twist van Keuken met Karakter. Het ensem ble Britta Maria brengt de mooiste chansons van Aznavour, Brel, Gains- bourg, maar ook van Toon Hermans, Herman van Veen en Jenny Arean. CULTUURKOEPEL Kennemerstr.weg 464, www.cultuurkoepelheiloo.nl Wilt u uw vermelding ook in de culturele agenda van Heiloo terugzien? Dat kan voor een bescheiden tarief. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de Uitkijkpost via het e-mailadres verspreiding bv HEILOO - Vanwege de bouw van de spoorwegonderdoor gang in 2019 en 2020 is de Vennewatersweg 13 maanden afgesloten voor verkeer en zul len andere wegen in Heiloo intensiever gebruikt worden. De verwachting is dat door de afsluiting van de Vennewatersweg andere oost-west verbindin gen zwaarder worden belast. Vooruitlopend op de afsluiting is besloten om nu al maatregelen te treffen die de verkeersveiligheid en leefbaarheid verbeteren. Bijkomend voordeel van deze maatregelen is dat de historische oost-west ver bindingen minder aantrekkelijk worden als doorgaande routes, ter wijl wegen die meer zijn ingericht op grotere verkeersstromen (zoals de Vennewatersweg en de Heilooër Zeeweg richting de N512) nu als mogelijke alternatieve routes in beeld komen. In de Zevenhuizerlaan en Stationsweg zijn versmallingen aan gebracht. In de Kerkelaan verbre- den we in juni de fietsstroken aan beide zijden van de weg tot 1,25 meter en brengen een nieuwe rode coating aan. De breedte van het trot toir blijft onveranderd. Deze maat regelen zijn tot stand gekomen in samenspraak met de bewonersver enigingen van genoemde straten. Tijdelijke maatregelen en toe komstige situatie We monitoren de verkeers- effecten op de Zevenhuizerlaan, Stationsweg en Kerkelaan en plaat sen tellers ten tijde van de afslui ting van de Vennewatersweg om de effecten van de afsluiting inzich telijk te maken. Zodra de nieuwe spoorwegonderdoorgang gereed is (medio 2020), wordt gestart met de uitwerking van de herinrichting van de Kerkelaan, Stationsweg en Zevenhuizerlaan. Tekst: Gemeente Heiloo De wegversmallingen op o.a. de Stationsweg houden de gemoede ren op Facebook flink bezig. Aangeleverde foto

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2018 | | pagina 7