Eva Rovers en tachtig Rotaryclubs komen naar de Cultuurkoepel Wandelen rond Breukelen met Nivon Heiloo TC Heiloo United in actie voor KWF met familiedag en statiegeld «s, 3 voor 10,- J 15 I N G E Z O N D E N M E D E D E L I N G E N Expositie WBC Ga je mee op avontuur langs de waterkant? «SÖÊT7 UITKIJKPOST JUNI 201 Prieel langs de Vecht. Foto: Fred Mulder HEILOO - Vanaf eind mei tot eind juli exposeert een tweetal kunstenaars in het Willibrordus Business Centrum in Heiloo. Cassandra Bertels Cassandra woont in Heiloo en is organisatiepsycholoog. Schilderen en tekenen maakte echter altijd deel uit van haar leven. In 2010 is zij toegela ten op de kunstacademie in Haarlem. Zij heeft het vak Modern Schilderen gevolgd. De tentoonstelling laat zowel oud als nieuw werk zien van Cassandra. Het vrije gebruik van verf en een losse toets zijn kenmerkend voor haar werkwijze. Daarnaast is in het merendeel van haar werk veel contrast tussen donkere en lichte kleuren te zien. Straatfotografe Annemiek van der Werff Na werkzaam geweest te zijn in de reclame is zij inmiddels ruim 15 jaar enthousiast bezig met fotografie. Vanaf het begin was het duidelijk dat straatfotografie haar passie is. Zij doet niets liever dan door een stad zwer ven en zich laten verrassen door wat er zoal op haar pad komt. Het blijft een uitdaging de schoonheid van het alledaagse te laten zien, nooit geregis seerd. Haar favoriete onderwerp: mensen! Het Willibrordus Business Centrum is van maandag tot en met vrijdag geopend voor publiek tussen 09.00 en 17.00 uur. HEILOO - Ieder jaar werken Rotaryclubs met een thema. Dit jaar is dat 'Maak het Verschil!' Op zaterdag 9 juni vertellen de clubs aan elkaar en aan ieder een die dat wil weten hoe ze het verschil hebben gemaakt. Dat wordt een bonte verzameling van projecten, die ergens in Noord Holland of in de wereld iets hebben bijgedragen aan het verbeteren van de omstandigheden. De inspireren de activiteiten worden voornamelijk via de kraampjes gedeeld. Maar er zijn ook korte plenaire presentaties die voor de bezoekers een gidsfunc tie hebben. Het projectiescherm wordt gebruikt om in een continue stroom beelden van de projecten en activiteiten te tonen. voor heimelijke rebellen geeft ze hints die de lezer aan het denken zetten. Alleen al door naar haar te luisteren zal het voor iedereen die een bezoek aan de Cultuurkoepel brengt een waardevolle belevenis zijn! Het programma start op 9 juni om 9.30 uur, de toegang is vrij. Er is kof fie en meer. Om de catering met uw komst rekening te laten houden is een mailtje naar rotaryclubheiloo@ gmail.com gewenst. De afsluiting wordt verzorgd door Eva Rovers. De titel van haar voor dracht is 'Effectief veranderingen tot stand brengen'. Zowel in het bedrijfsleven als daarbuiten bestaat de wens om veranderingen aan te brengen in de manier waarop we nu met elkaar omgaan. In haar laatste boek 'Practivisme', een handboek Aangeleverde foto HEILOO - In de maand juni steunt TC Heiloo United het KWF. Samen met Tennis4life en 20 andere tennisverenigin gen komt TCHU in actie. Het doel is om geld in te zamelen dat rechtstreeks ten goede komt aan onderzoek naar kanker. Naast een statiegeldactie waar heel Heiloo aan mee kan doen, organiseert TC Heiloo United op zondag 24 juni een tennismid dag voor jong en oud(er). De tennismiddag staat in het teken van de uitdagingen op en rond de tennisbanen. Op deze dag kun nen leden en niet-leden aan tennis- gerelateerde challenges meedoen. We hebben bijvoorbeeld een snel heidsmeter (wie heeft de hardste service?), ballenkanon en beachten- nis (heerlijk zomers!). Daarnaast is er een springkussen en een loterij met prachtige prijzen. Je schrijft in als team, waarbij ieder team uit kin deren en volwassenen bestaat. De middag is voor iedereen, lid of geen lid, met en zonder tenniservaring. Neem vooral je opa en oma, vader en moeder, broer of zus en vriend of vriendin mee! Inschrijven kan nu al via www.tcheiloounited.nl. De kosten bedragen 5 per deelnemer. Alle opbrengsten gaan direct naar het KWF. De statiegeldactie werkt heel een voudig. De hele maand juni lever je jouw statiegeldflessen in bij Albert Heijn in 't Loo en het statiegeld bonnetje doe je in de bus bij het inzamelpunt. LET OP: Albert Heijn Het Hoekstuk doet ook mee aan de actie, maar in tegenstelling tot eer dere berichten pas in juli. Je kunt je flessen ook inleveren bij TC Heiloo United. Mocht het nou zo zijn dat je geen lege flessen hebt maar wel wilt bijdragen aan de actie, dan kan dat via de site van het KWF: acties.kwf. nl/tcheiloounitedtennis4life2018. Naamtouwtjes VER Deze week t facebook.com/advert.2016/ lnstagram.com/adver.t_shop/ J HEILOO - Traditiegetrouw sluit Nivon Heiloo het seizoen af met een 'Wandeling over Gras'. Deze wandeling is door omstandighe den verschoven naar zondag 10 juni. De wandeling is zo'n 14 kilome ter met station Breukelen als ver trekpunt. Een zeer afwisselende wandeling langs het Amsterdam Rijnkanaal met de Utrechtse Vecht met haar polders en buitenplaatsen. Daarbij worden stukken gelopen over grasdijken, vandaar het 'wan delen over gras'! Vertrek op 10 juni met de trein van 08.56 uur vanaf station Heiloo. Met een overstap in Uitgeest is de aankomst om 10.19 uur op station Breukelen. Vandaar wordt naar het centrum van Breukelen gewan deld voor een koffiepauze. De wan deling gaat verder langs kasteel Gunterstein en de Proosdijpolder. Het is de bedoeling dat u zelf drin ken en een lunchpakket voor onder weg meeneemt. Na aanmelding krijgt u in de week voor de wan deling nog de juiste treintijden en eventuele verdere informatie via e-mail of andere wijze toegestuurd. Voor deze wandeling worden geen kosten door ons gevraagd. Ons motto: de wandeling gaat altijd door! U kunt zich opgeven bij Reina Mulder, tel. 072 5333127 of info@nivonheiloo.nl. HEILOO - Benieuwd wat er allemaal bij jou in de sloot leeft? Kom alles te weten over het waterleven in de Nederlandse sloten tijdens de IVN Slootjesdag op zondag 10 juni 2018 bij het Maalwater in Heiloo! IVN Noord-Kennemerland en KNNV regio Alkmaar nemen kinderen van 4 tot 12 jaar (samen met hun (groot)ouders) mee op ontdekkingsreis in een doodgewone sloot. Zoek de grote spinnende watertor, ontdek wie er in de zomer op het water kan schaatsen en probeer de snelste zwemmers van de sloot te vangen. Onder begeleiding van de natuurgidsen worden de kinderen gestimuleerd om lekker te gaan 'scharrelen' langs de oevers van het water. De IVN Slootjesdag 2018 is op zondag 10 juni van 10.00 tot 16.00 bij Het Maalwater, aan de zuidwestelijke zijde van het park, achter Het Baafje en De Rietvink. De locatie is eenvoudig te bereiken, o.a. via de parkeerplaats van zwembad Het Baafje. Tijdens de ontdekkingsreis word je meegenomen in de onderwaterwereld van de sloten. Lekker de natuur in en speuren met een schepnetje. Dit jaar worden ook de waterdiertjes geteld die je in de sloot tegenkomt. Vergeet bij deze activiteit ook vooral niet om je laarzen mee te nemen! Opgeven voor de Slootjesdag is niet nodig, en de activiteiten vinden door lopend plaats. Dit evenement wordt ondersteund en gefacihteerd door de gemeente Heiloo.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2018 | | pagina 15