Brand in schuur aan Rechte Hondsbosschelaan Uitreiking cheques door Rotary VI I N G E Z O N D E N M E D E D E L I N G E N HA SVSIIM.NI-" VERLIES SIMPEL t=N SNÉL verkoop@uitkijkpost.nl 'Easyslim.nu: afslanken anno 2018' Bindweefselmassage, de workout voor je huid! De voordelen van een bindweefselmassage: UITKIJKPOST 6 JUNI 2018 «hl -."h- i fcist UliHriï* ptnw-* j r«Jlt±*.< 'U nr-i fi L. I-I ai. ïiiH- DUDOK KWARTET m.m.v. Wataru Hisasue, JUN piano. Op het programma staan: Pianokwintet, Dmitri Sjostako- vitsj (1906-1975) Strijkkwartet nr. 3 Mieczylaw Weinberg (1919-1996) WITTE KERK Heerenweg 32, Heiloo info www.concertenwittekerk.nl of via tel. 06 45184525 DINER CHANTANT: CHANSONS VAN JUN SCHOONHEID EN TROOST Prachtige Franse Nederlandstalige chansons afgewisseld met heerlijke gerechten met Franse twist van Keuken met Karakter. Het ensem ble Britta Maria brengt de mooiste chansons van Aznavour, Brel, Gains- bourg, maar ook van Toon Hermans, Herman van Veen en Jenny Arean. CULTUURKOEPEL Kennemerstr.weg 464, www.cultuurkoepelheiloo.nl Wilt u uw vermelding ook in de culturele agenda van Heiloo terugzien? Dat kan voor een bescheiden tarief. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de Uitkijkpost via het e-mailadres LIMMEN - "Easys]im.nu gaat veel verder dan afslanken," aldus Karin van Twuyver, sinds 1 november 2017 eigenaresse van Easyslimnu Limmen. Karin is in november 2017 gestart met één behandelkamer en vanwege de enorme drukte is er nu een tweede behandelkamer bijgekomen. "We zien veel mensen die eerder al verschillende afslankmethodes hebben gepro beerd, sceptisch binnenkomen. Zij merken echter al snel dat Easyslim.nu werkt!" Sinds de introductie van Easysbmnu in 2015 door Karin Hut, zijn er inmid dels al 45 franchisevestigingen in Nederland. Wegens het grote succes gaat Easyslimnu binnenkort ook de grens over naar Duitsland. Karin: "Ons sterke punt is, dat mensen zich niet aan een of ander crashdieet hoeven te houden. Onze klanten liggen ontspannen op de behandeltafel, terwijl het apparaat het werk doet. Zo simpel is het. Via ultrasound worden de vetcel- len geleegd en tegelijkertijd worden de spieren middels elektrostimulatie getraind, zonder kans op blessures. Hierdoor gaat het afslanken erg snel! Easyslimnu is laagdrempelig, niet alleen voor mensen die dat laatste extra randje niet weg krijgen, maar ook voor mensen die niet meer actief kun nen of willen sporten. Ook helpt het bij cellulite en maakt het een slappe huid weer mooi strak." "Het aantal benodigde behandelingen is afhankelijk van iemands eigen doel. Dat is voor iedereen anders, dat maakt het werk ook zo leuk," ver telt Karin enthousiast. Het is prachtig om te zien hoe onze klanten met de week slanker worden en meer zelfvertrouwen krijgen!" Nieuwsgierig geworden? Vanwege de opening van een tweede behandel kamer kun je nu een intake proefbehandeling inplannen voor 39,00 in plaats van 69,00. Easyslim.nu Limmen, Telefoon: 06-85852603, voor meer informatie www.easyslim.nu. HEILOO - Vrijdag 1 juni woedde er tegen 14.30 uur een grote brand in een leegstaande schuur achter een woning op de Rechte Hondsbosschelaan in het cen trum van Heiloo. De Veiligheidsregio raadde uit voorzorg omwonenden aan om ramen en deuren gesloten te hou den. Ook omstanders werden ver zocht om op afstand te kijken naar de brand. Korpsen uit de regio assi steerden bij deze brand en hebben het overslaan naar de voorgelegen woning weten te voorkomen. Rond 16.00 uur werd het sein brand mees ter gegeven. De brandweer heeft metingen verricht in de omgeving. Hieruit bleek dat de rookversprei ding minimaal was. De politie doet nader onderzoek naar het ontstaan van de brand. Vanaf de jaren '30 werd de Uitkijkpost in het pand aan de Rechte Hondsbosschelaan gedrukt en verspreid. Het bedrijf is zo'n 25 jaar geleden verhuisd naar De Hoefsmid in Heiloo en is nu gevestigd in het WBC-gebouw op Landgoed Willibrordus. De brandweer zette een hoogwerker in om de brand op de Rechte Hondsbosschelaan te blussen. Foto: Gertjan Zeeman Geen ontvangen? Bel donderdag tot 12.00 uur: 0229 745666 (Rodi verspreiding bv) HEILOO - Zonder botox en operaties een stevigere huid en minder (diepe) rimpels? Het kan! Bij NR78 zijn we altijd op zoek naar verbetering. We wil len onze gasten alles kunnen bieden op het gebied van haar en schoonheid. Dit doen wij het liefst op de natuurlijke manier, omdat we geloven dat dit de mooiste resultaten biedt. Zo kunt u nu ook bij onze Spa-specialist Edith terecht voor onder andere een bindweefselmassage. Bindweefsel. De naam zegt het al: weefsel dat verbindt. Een bindweef selmassage is niet zomaar een intensieve massage. Bindweefsel verbindt, ondersteunt en beschermt de organen, gewrichten en spieren. Deze massa getechniek heeft als doel de huidconditie blijvend te verbeteren en gaat de strijd aan met verschillende huidproblemen. Veel meer dan alleen een ont spannen massage dus. En voor iedereen geschikt! De huid wordt krachtig gemasseerd, waardoor er een prikkel wordt gegeven aan het onderhuidse bindweefsel. Hierdoor wordt de huid aangezet tot vernieuwing en wordt de doorbloeding verbeterd waardoor verjonging van de huidstructuur plaatsvindt. Stralende en gezond uitziende huid Verjonging van de huidstructuur en een mooie teint Het bindweefsel wordt verstevigd, voor een stevigere huid De huidconditie verbeterd, waardoor bijvoorbeeld ook acné vermindert Vermindert rimpels, lijntjes en littekens De toevoer van voedingsstoffen en zuurstof neemt toe Stressvermindering HEILOO - Woensdagavond reik te de Rotary cheques uit aan de scholen en VluchtelingenWerk naar aanleiding van de donaties vanuit de PCC Maalwaterrun. VluchtelingenWerk mocht een cheque van 1500 in ontvangst nemen en tien verschillende basisscholen uit Heiloo konden rekenen op een cheque voor 'Sport at school' lessen. Deelnemers Zondag 15 april, een mooie zon nige dag. Een Bambinirun, vier hardloopafstanden en drie prachtige wandelroutes door Heiloo. Dit jaar deden 597 leerlingen van de basis scholen mee aan de PCC Maalwater Run, 76 meer dan in 2017. De orga nisatie denkt dat er dit jaar in totaal rond de 900 deelnemers meegedaan hebben. VluchtelingenWerk De cheque van 1500 zal wor den gebruikt voor yogalessen voor vrouwen. Voor de kleine kinderen, die niet naar buiten kunnen, zul len leuke activiteiten georganiseerd worden in samenwerking met de buurtsportcoach. Met jongeren wil VluchtelingenWerk met een boot gaan varen en zwemmen in Het Baafje. Ook worden er activitei ten met vrouwen georganiseerd op Vrouwendag. Zomerkamp Vorig jaar heeft Rotary Sportfonds een cheque uitgereikt aan Jongerenwerk. De cheque was bedoeld voor het organiseren van een zomerkamp voor kinderen die niet op vakantie gaan. Indien het zomerkamp in 2018 een succes is wil de Rotary ook geld voor een zomerkamp in 2019 beschikbaar stellen. Jongerenwerker Maarten van der Molen: "Het zomerkamp wordt dit jaar gehouden in de eer ste week van de zomervakantie. Een plek is nog niet helemaal rond, maar wij denken het kamp te gaan houden op de plaats van de ijsbaan. Het zomerkamp is bedoeld voor kinderen van groep drie tot en met groep acht van de basisschool. De kinderen zijn van maandag tot en met vrijdag op kamp maar slapen gewoon thuis." Inmiddels zijn er al kinderen aangemeld. Jongerenwerk, de buurtsportcoach en vele vrijwil ligers zijn hard bezig om er een suc cesvol zomerkamp van te maken. Scholen Tien basisscholen deden mee aan de PCC Maalwater Run. De scholen konden door mee te doen 'Sport at school' lessen verdienen. Er werd gekeken hoeveel leerlingen per school meededen en aan de hand van dat aantal kreeg een school een hoeveelheid lessen cadeau. Voor het derde achtereenvolgende jaar was de Springschans 'DE' school. Van de Springschans deden de meeste leerlingen mee. Bij het berekenen van het percentage werd rekening gehouden met de grootte van de school ten opzichte van het aantal leerlingen van de school die hebben meegelopen. Veel leerkrachten vertelden dat de 'Sport at school' lessen door de verenigingen fantastisch georgani seerd zijn, goed in elkaar zitten en voor de leerlingen heerlijk zijn om te doen. Voor de scholen is dit een supergemotiveerde drive om vol gend jaar weer met veel leerlingen mee te doen aan de PCC Maalwater Run. Tekst: Yvonne van Stiphout Na één behandeling is het resultaat al zichtbaar! Om het beste resultaat te behalen zijn meerdere behandelingen nodig. Afhankelijk van de huidconditie en het uiteindelijke doel zal het aantal behandelingen worden bepaald Een bindweefselmassage kan altijd in combinatie met een andere behandeling! Dit geeft nóg mooiere resultaten! Wilt u een afspraak maken of meer informatie? Neem dan gerust contact met ons op. Wij helpen u graag bij het vinden van de juiste behandelingen, passend bij uw wensen en behoeften. NR78, Stationsweg 78a, 1851 LM Heiloo, tel. 072 - 5330503, e-mail: info@nr78.nl. Openingstijden: maandag 12 - 18 uur, dinsdag t/m vrijdag 9 - 18 uur, zaterdag 9 - 17 uur, zondag gesloten. Vertegenwoordigers van de scholen en VluchtelingenWerk.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2018 | | pagina 7