Kunstparade Heiloo 2018: kunst in het hele dorp Opkikkers voor de maand mei Tweede prijs voor Eensgezindheid 8 I N G E Z O N D E N M E D E D E L I N G E N Oef, wat warm! Wildkamp 10 jaar gevestigd in Heiloo! De wereld rond met Muziek- en Dansschool Heiloo Rommelmarkt Werkendelslaan UITKIJKPOST JUNI 201 HEILOO - Bij Kinderopvang Kits Oonlie wordt gewerkt met het Voor- en Vroegschools Educatieprogramma (VVE) Uk Puk. Uk Puk besteedt veel aandacht aan spraak- en taalontwikkeling. Alle activiteiten stimule ren de mondelinge taalvaardigheid en de woordenschat aan de hand van thema's. Het is nog geen zomer, maar wat is het lekker weer. Dit heerlijke weer past goed bij het thema van deze periode: 'Oef, wat warm!' De kinderen maken samen met de medewerkers ijsklontjes en er worden ijsjes verkocht in de ijscohoek. De kinderen helpen handpop Puk afkoelen en spelen het verhaal na van Floortje, het varken dat afkoeling zoekt in het water. De kinderen experimenteren buiten ook met voorwerpen in een grote bak met water. Welke spulletjes blijven drijven en welke zinken? Wilt u meer informatie over Uk Puk of een rondleiding in een van de vestigingen van Kits Oonlie? Neem gerust contact op, 072-5323576, info@ kits-oonlie.nl. HEILOO - Het Wildkamp filiaal in Heiloo viert van maandag 11 tot en met zaterdag 16 juni het tienjarig jubileum. Op deze dagen zijn klanten van harte welkom om dit jubileum aan De Hoefsmid 7 in Heiloo de te vieren. Wildkamp Heiloo biedt door middel van deskundig advies op het gebied van techniek, al tien jaar lang de juiste oplossingen aan professionals. Techniek voor professionals Wildkamp is een technische groothandel met meer dan 100.000 technische artikelen uit voorraad leverbaar. Het is een familiebedrijf dat al meer dan 45 jaar de techniek in dienst van mensen stelt. Inmiddels heeft Wildkamp 46 filialen in heel Nederland. Mede dankzij vakkundig advies en een breed assortiment werkt Wildkamp samen met particulieren en ondernemers uit verschillende sectoren. Investeren in de toekomst Zowel op het gebied van producten als op het gebied van klantrelaties hecht Wildkamp veel waarde aan het toekomstperspectief. Daarom inves teert Wildkamp veel in duurzame producten die bijdragen aan een betere toekomst, zoals ledverlichting en regenwaterinfiltratie. Omdat de klant bij Wildkamp centraal staat, wordt er ook veel geïnvesteerd in een duurzame en sterke relatie met de klant. Welkom bij Wildkamp Tijdens deze feestelijke dagen profiteren bezoekers van aanbiedingen, demonstraties en natuurlijk taart. Tevens zijn er speciale jubileumacties en staat er een hapje en drankje klaar bij Wildkamp Heiloo aan de Hoefsmid 7. HEILOO - Op vrijdag 22, zater dag 23 en zondag 24 juni - dage lijks van 11.00 tot 17.00 uur - vindt opnieuw de fameuze Kunstparade Heiloo plaats op allerlei plekken in het dorp. Op wandel- of fietsafstand vindt u op maar liefst 25 locaties beeldende kunst van meer dan 90 kunstenaars. Een groot en enorm divers aanbod waar elke kunstliefhebber zijn hart aan op kan halen. Behalve uiteraard op de beken de plekken als de Witte Kerk, de Cultuurkoepel en het Kunstplein in het P.C.C., zijn het ook de klei nere expositielocaties waar veel te beleven en te ontdekken valt. De Kunstparade biedt een unieke gele genheid om bij een aantal plaatse lijke kunstenaars thuis in hun atelier op bezoek te gaan. Zo toont Magda Bakker haar schilderijen met veel bloem- en fruitwerk 'bij Magda thuis' aan de Wentholtlaan 12, en opent Maartje van Egmond haar Atelierstudio aan de Nijverheidsweg 29 om haar kleurrijke expressionisti sche werken aan het publiek te laten zien. Hetty Pirovano exposeert samen met haar nichtje Angela Noort beelden en schilderijen in haar prachtige atelier aan de Heerenweg 226. In het Aloysiusgebouw, de bijzondere rechtervleugel van het Willibrordus Business Centrum aan de Kennemerstraatweg, is Brigitte Vermij te gast met haar acrylschil- derijen die op de natuur zijn geïnspi reerd. De Verhalenkamer op het Landgoed Willibrordus hangt tijdens de Kunstparade vol met buitenge woon expressieve kunst van GGZ- cliënten. In het P.C.C., waar op het Kunstplein allerlei kunst wordt ten toongesteld die niet kan worden opgehangen, zoals sieraden en beel den, is dit jaar ook een bijzondere expositie met kunst van leerlingen. Zij tonen met gepaste trots zelf ont worpen schoenen, schilderijen en 'steden in doosjes'. Maar er valt nog veel meer te genieten tijdens de Kunstparade Heiloo op 22, 23 en 24 juni. Het complete overzicht van alle deelne mende kunstenaars vindt u op de website www.kunstparadeheiloo.nl. Houten beelden van Anja Jonker. Aangeleverde foto Wildkamp Heiloo, Hoefsmid 7, 1851 PZ Heiloo, tel.: 072 - E-mail: heiloo@wildkamp.nl, www.wildkamp.nl. HEILOO - Kringloopwinkel Keer op Keer geeft elke week een Opkikker van 250 aan een ver eniging of stichting. De opkik- kers van de maand mei zijn gegeven aan Vogelvereniging Kleurenpracht in Heiloo, Schaakvereniging Oppositie Heiloo, De Houtduif dagbehan deling in Alkmaar (bijdrage voor de aanschaf van een duo- fiets) en Wijkvereniging Plan Oost in Heiloo. Ook Evean Thuiszorg in samen werking met het Trefpunt in Heiloo ontving een van de Opkikkers. Een verslagje: "Zondag 6 mei, een prachtige zonnige dag. Vooral voor de oudere bewoners van Heiloo. Toneelgroep Toemaar uit Egmond aan Zee heeft een geweldige mid dag neergezet met stukjes en liedjes uit de tijd van Annie M.G. Schmidt, zoals bijvoorbeeld 'Ja zuster, nee zuster'. Ook nam de groep ons mee op reis naar Engeland, Frankrijk, Oostenrijk en Rusland. Geweldig... en iedereen zong mee! Keer op Keer, onze dank is groot voor deze middag." Wilt u ook in aanmer king komen voor een donatie? U kunt het formulier downloaden via www.stichtingxopx.wordpress.com of ophalen in onze kringloopwin- kel Keer op Keer, Industrieterrein Oosterzij 17 (hoek Nijverheidsweg), Heiloo. Openingstijden: dinsdag, donderdag van 10.00 tot 15.00 uur en zaterdag van 10.00 tot 14.00 uur, tel. 072- 5325962. 532 31 33 HEILOO - Leerlingen en docenten van Muziek- en Dansschool Heiloo geven op donderdag 14 juni een concert in de Witte Kerk van Heiloo. Thema van het concert is 'Muziek rond de Wereld'. Tijdens het concert wordt er muziek gespeeld uit diverse landen en werelddelen. Het belooft een zeer gevarieerd programma te worden. Niet alleen doordat de muziek uit alle windstreken komt, maar ook is er een grote diversiteit aan instrumenten, die door jong en oud worden bespeeld! Zo klinkt er muziek uit o.a. Afrika, Schotland, Colombia, Peru, Japan, Duitsland, Italië en Zuid-Amerika. De muziek, bestaande uit zowel solo's, duo's en trio's, wordt gespeeld op blokfluit, dwarsfluit, gitaar, harp, klari net en viool. Ook wordt er gezongen. Het concert wordt afgesloten door een docentenband. Zij spelen Italiaanse filmmuziek zoals o.a. de thema's van de films 'La cinema Paradiso' en 'La vita bella. Donderdag 14 juni, 20.00 uur in de Witte Kerk in Heiloo. Kom je ook? De entree is gratis! HEILOO - Het afgelopen weekend is muziekvereni ging Eensgezindheid naar het 61e Muziek- en Zangfestival geweest op het mooie eiland Schiermonnikoog. Zij behaalden daar onder leiding van haar nieuwe dirigent Frank Bollebakker met het muziekstuk 'The Witch and the Saint' een mooie tweede prijs. De juryleden waren de broers Jacob en Jan de Haan, twee in de harmonie- en fanfarewereld zeer bekende componisten. Zij gaven totaal in 77 punten voor de verschil lende onderdelen waarop gejureerd werd. Naast een beoordeling op samenspel, dynamiek en zuiverheid werd er ook advies gegeven over de onderdelen intonatie en klank verhouding, waarop het orkest zich de komende tijd moet gaan verbeteren. Aangeleverde foto HEILOO - Zondag 17 juni van 10.00 tot 15.00 uur bent u weer van harte welkom op de gezellig ste rommelmarkt van Heiloo met bijna 100 plekken. Deze markt vindt plaats in de Werkendelslaan tussen de huisnummers 31 en 61. De buurtbewoners hebben alle maal hun zolder en garage weer leeggehaald zodat er voor ieder wat wils is. Ook dit jaar is er weer livemuziek, een buurtbistro, een crêpekraam, popcorn en voor de kinderen een springkussen en schminken. Er zijn nog enkele plaatsen beschikbaar. Voor meer informa tie kunt u contact opnemen via rommelmarktwerkendelslaan@ hotmail.com. Toneelgroep Toemaar vermaakt het publiek. Aangeleverde foto

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2018 | | pagina 8