Heiloo contact [SI 11 HEILOO, Maak op tijd een afspraak voor een nieuw paspoort nieuws en informatie voor de inwoners van Heiloo GEMEENTE Openingstijden Afval en milieu maandagavond 18.00 - 20.00 uur Bezwaar maken Heeft u vragen? Bel meteen!! Volg ons op UITKIJKPOST 13 JUNI 201 GEMEENTEHUIS Raadhuisplein 1 Postbus 1, 1850 AA Heiloo t 072 535 66 66, info@heiloo.nl whattapp 06 821 735 46 www.heiloo.nl Openingstijden ma t/m vrij 08.00 - 12.30 uur Op andere tijden na afspraak. BEHEER OPENBARE RUIMTE AFVALBRENGPLAATS Rosendaal 2, Postbus 1, 1850 AA Heiloo t 072 535 66 66 Openingstijden ma t/m vrij 08.30 - 15.45 uur zaterdag 09.00 - 13.00 uur Als een besluit rechtstreeks gevol gen voor u heeft, kunt u hiertegen bezwaar maken. Dit doet u in een brief binnen zes weken nadat het besluit is verzonden. In dit bezwaarschrift zet u in elk geval uw naam, adres en handtekening, de datum, een omschrijving van het besluit en de reden waarom u het niet met het besluit eens bent. Het bezwaarschrift stuurt u naar degene die het besluit heeft genomen: burgemeester of burgemeester en wethouders, Postbus 1, 1850 AA Heiloo. Dit staat vermeld in de tekst over het besluit. Vragen om schorsing Een bezwaarschrift heeft geen schorsende werking. Het besluit blijft van kracht. Bij een spoedei send belang kunt u een voorlopige voorziening (schorsing) aanvragen bij de voorzieningenrechter van de rechtbank Noord-Holland, sector Bestuursrecht, Postbus 1621, 2003 BR Haarlem. Hiervoor betaalt u griffierecht. Ontwerpuitwerkingsplan Westerweg 340-342 Burgemeester en wethouders maken ingevolge het bepaalde in artikel 3.8 lid 1 onderdeel a van de Wet ruimte lijke ordening en artikel 3:12 van de Algemene wet bestuursrecht bekend dat met ingang van donderdag 14 juni 2018 zes weken voor een ieder ter inzage ligt het ontwerpuitwerkingsplan Westerweg 340-342 te Heiloo. Doel van het ontwerpuitwerkingsplan Het doel van het uitwerkingsplan is het planologisch-juridisch mogelijk maken van de bouw van 16 woningen op het perceel Westerweg 340-342 te Heiloo. Op het perceel dat is opgenomen in het uitwerkingsplan Westerweg 340 342 zijn vier vrijstaande woningen gepland aan de Westerweg. Aan de spoorzijde zijn 12 rijwoningen gepland. De rijwoningen zijn verdeelt in een blok van 7 rijwoningen en een blok van 5 rijwoningen. Qua verkaveling en opzet past de uitwerking van het perceel Westerweg 340-342 binnen de regels van het geldende (globale) bestem mingsplan Zuiderloo. Crisis- en herstelwet Op dit uitwerkingsplan is de Crisis- en herstelwet van toepassing. Dit heeft in deze fase van het uitwerkings- planproces waarin zienswijzen naar voren kunnen worden gebracht geen consequenties maar na vaststelling van het uitwerkingsplan gelden voor het beroepschrift aanvullende eisen die voortvloeien uit de Crisis- en her- stelwet. Ter inzage Het ontwerpuitwerkingsplan ligt van donderdag 14 juni tot en met woensdag 25 juli 2018 ter inzage: - bij de informatiebalie in het gemeentehuis - in de Openbare Bibliotheek Inzien via internet - op de landelijke website www.ruim- telijkeplannen.nl (NL.IMRO.0399. UwpWesterweg340-0301) - als pdf-bestand op www.heiloo.nl/ bestemmingsplannen Zienswijzen Gedurende de periode dat het ont- werpuitwerkingsplan ter inzage ligt, kan een ieder naar aanleiding van het ontwerpuitwerkingsplan - bij voorkeur schriftelijk en goed gemotiveerd - zienswijzen naar voren brengen bij bur gemeester en wethouders van Heiloo. Uw schriftelijke zienswijze richt u aan College van burgemeester en wethou- ders van Heiloo, Postbus 1, 1850 AA Heiloo. Vermeld boven aan uw brief het onderwerp: Zienswijze ontwerpuit werkingsplan Westerweg 340-342 te Heiloo. Indien u gebruik wilt maken van de mogelijkheid een mondelinge ziens wijze naar voren te brengen, dan kunt u binnen van zes weken een afspraak maken met mevrouw Jager van het Domein Ruimtelijke Ontwikkeling, team plannen en projecten telefoonnummer 088 909 7508. Meer informatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met mevrouw S. Jager van team Plannen en projecten, telefoonnummer 088 909 7508. Hogere grenswaarde geluid Westerweg 340-342 Ontwerpbesluit tot vaststelling hogere grenswaarde geluid vanwege Railverkeerslawaai van de spoorlijn Alkmaar-Uitgeest ten behoeve van het uitwerkingsplan Westerweg 340-342 (mogelijk maken van de bouw van totaal 12 grondgebonden rijwoningen) Burgemeester en wethouders van Heiloo zijn voornemens om op grond van artikel 83 van de Wet geluidhinder een hogere grenswaarde geluid vast te stellen van 68 dB ten behoeve van de realisatie van een blok van 7 rijwonin- gen en een blok van 5 rijwoningen in de nabijheid van het spoorbaantraject Alkmaar-Uitgeest (op grond van het gelijknamige uitwerkingsplan). Ter inzage U kunt het schriftelijk een zienswijze naar voren brengen bij burgemeester en wethouders van Heiloo, Postbus 1, 1850 AA Heiloo. Wij verzoeken u boven aan de brief te vermelden 'zienswijze op het ontwerpbesluit hoge re grenswaarde geluid uitwerkingsplan 'Westerweg 340-342'. Als u gebruik wilt maken van de mogelijkheid een mondelinge ziens wijze naar voren te brengen, dan kunt u binnen de genoemde termijn van zes weken een afspraak maken met mevrouw S. Jager van het team Plannen en projecten, telefoonnummer 088 909 7508. Voor zowel de schriftelijke als monde linge zienswijze geldt, dat gemotiveerd moet worden aangegeven op welke onderdelen van het ontwerpbesluit de zienswijze betrekking heeft. Ontwerpuitwerkingsplan Hof van Sombroek Burgemeester en wethouders maken ingevolge het bepaalde in artikel 3.8 lid 1 onderdeel a van de Wet ruimte lijke ordening en artikel 3:12 van de Algemene wet bestuursrecht bekend dat met ingang van donderdag 14 juni 2018 zes weken voor een ieder ter inzage ligt het ontwerpuitwerkingsplan Hof van Sombroek te Heiloo. Doel van het ontwerpuitwerkingsplan Het doel van het uitwerkingsplan is het planologisch-juridisch mogelijk maken van realisatie van totaal 8 woningen op het betreffende perceel tussen de hoek Krommelaan, Groeneweg, Vennewatersweg te Heiloo. Op het perceel dat is opgenomen in het uit werkingsplan 'Hof van Sombroek' zijn drie 2 onder één kap woningen en 2 vrijstaande woningen gepland. Qua verkaveling en opzet past de uitwer king van het betreffende perceel bin nen de regels van het geldende (glo bale) bestemmingsplan Zuiderloo. Ter inzage Het ontwerpuitwerkingsplan ligt van donderdag 14 juni tot en met woensdag 25 juli 2018 ter inzage: - bij de informatiebalie in het gemeentehuis - in de Openbare Bibliotheek Inzien via internet - op de landelijke website www.ruim- telijkeplannen.nl (NL.IMRO.0399. UwpHofvansombroek-0301) - als pdf-bestand op www.heiloo.nl/ bestemmingsplannen Zienswijzen Gedurende de periode dat het ont- werpuitwerkingsplan ter inzage ligt, kan een ieder naar aanleiding van het ontwerpuitwerkingsplan - bij voorkeur schriftelijk en goed gemotiveerd - zienswijzen naar voren brengen bij bur gemeester en wethouders van Heiloo. Uw schriftelijke zienswijze richt u aan College van burgemeester en wethou ders van Heiloo, Postbus 1, 1850 AA Heiloo. Vermeld boven aan uw brief het onderwerp: Zienswijze ontwerpuit- werkingsplan Hof van Sombroek te Heiloo. Indien u gebruik wilt maken van de mogelijkheid een mondelinge ziens wijze naar voren te brengen, dan kunt u binnen de genoemde termijn van zes weken een afspraak maken met mevrouw Jager van het Domein Ruimtelijke Ontwikkeling, team plannen en projecten telefoonnummer 088 909 7508. Meer informatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met mevrouw S. Jager van team Plannen en projecten, telefoonnummer 088 909 7508. Met de zomervakantie voor de deur is het belangrijk dat u op tijd contro leert of uw paspoort of Nederlandse Identiteitskaart nog geldig is. Heeft u een nieuwe nodig? Kom dan op tijd langs om dat te regelen. Als u van tevoren een afspraak maakt via www.heiloo.nl afspraak maken, voorkomt u dat u lang moet wachten omdat het druk is. Heeft u geen computer en internet? Bel dan 072 535 66 66, dan helpen wij u. Kunt u toch niet op de afgesproken tijd, wijzig of annuleer die dan. Controleer tot slot ook nog even wat u mee moet nemen als u naar de afspraak komt en wat de regels zijn: www.heiloo.nl inwoners producten paspoort

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2018 | | pagina 11