Spetterende première van 'Levenskunst' Spectaculaire Open Clubdag: maak kennis met hockey! Flashing talent Jette Hartman in Nederlands team Jong talent op het podium Voorinschrijving estafette- en trimloop in Akersloot geopend REGIO SPORT 15 Zwarte band voor Fil Dekker UITKIJKPOST 13 JUNI 201 Het gezellige terras van hockeyclub De Terriërs. Aangeleverde foto ALKMAAR - Op vrijdag 8 juni was het eindelijk zover. De cast en crew van Vrij Zijn the ater hadden maandenlang hard gewerkt en dat was te merken. Acteurs speelden op hun best, paarden galoppeerden over het toneel, er werd gedanst en gezon gen. Het publiek klapte enthousiast na iedere scène en lachte om de grappen die de kinderen en vol wassenen op het toneel maakten. Spontaan zongen de toeschou wers mee met 'meneer Willem', als hij Gerda toezingt. Het idee voor 'Levenskunst' werd geboren bij regisseur en scriptschrijver LIMMEN - De leerlingen van Muziekwerkplaats Limmen ston den zaterdag 9 juni letterlijk en figuurlijk in de spotlights en tra den op voor ouders, familie en vrienden. De sfeer zat er goed in en met name kinderen en jonge ren lieten horen wat zij in de wekelijkse muzieklessen bij de Muziekwerkplaats geleerd hebben. Muziek in de meest uiteenlopende stijlen kwam aan bod: klassieke stukken van Beethoven, Haydn en Bach, maar ook rock- en pop- Anderson Farah toen hij bij een expositie in het Stedelijk Museum in Alkmaar de schilderijen van Caesar van Everdingen (1617-1678) zag. Vooral het schilderij waarop de Alkmaarder Wollebrand staat afge beeld met een Afrikaanse vrouw en kind hield hem bezig. Waren het slaven of misschien toch niet? In 'Levenskunst' komen deze mensen tot leven. Het publiek hoort van hun levenskunst. Misschien kunnen we er nog iets van leren. Vrij Zijn speelt de hele maand juni op vrijdag en zaterdag om 20.00 uur en op zondag om 15.00 uur in het theater aan de Madame Curiestraat, Industrieterrein Oudorp in Alkmaar. muziek. De leerlingen gaven solo optredens of speelden met cd of docentenbegeleiding. Hoogtepunt van de avond was de door een leer ling gecomponeerde Boogie Woogie met uitgebreide improvisatie voor twee piano's. Deze voorspeelmiddag was een van de twee jaarlijkse uit voeringen die Muziekwerkplaats Limmen in samenwerking met Muziekwerkplaats Egmond orga niseert. Door deze samenwerking kunnen de leerlingen elkaar inspire ren en veel podiumervaring opdoen. HEILOO - Hockeyclub De Terriërs houdt op zondag 24 juni een spectaculaire Open Clubdag. Vanaf 11.00 uur is iedereen - jong en oud - welkom om kennis te komen maken met deze te gekke sport. Er HEILOO - De Nederlandse Basketbal Bond maakte eerder een voorselectie bekend voor het Nederlands team U15 bij de meisjes. In deze voorselec tie zaten ook Flashing Heiloo- speelsters Jette Hartman en Roos Warmenhoven. Afgelopen zaterdag werden de talenten beoordeeld bij onderlinge wedstrijden en werd een definitieve selectie van 16 meisjes bekendge maakt. En daarin zit ook onze eigen Jette Hartman! Roos deed het zaterdag ook erg goed. Zij is een jaar jonger en deed dus vooral ervaring op. Flashing Heiloo is ervan overtuigd dat vol gend jaar ook Roos deze stap zal kunnen maken. De club is erg trots op de pres taties van Jette, die wekelijks veel uren heeft getraind om dit te kun nen bereiken. zijn diverse activiteiten en demon straties, iedereen kan overal aan meedoen. Heeft uw kind zelf geen hockeystick? Geen probleem, de Terriërs heeft die dag diverse sticks te leen. Om 15.00 uur wordt de dag afgesloten met de huldiging van de kampioenen van dit seizoen. Misschien heeft uw kind wel vriend jes of vriendinnetjes die hockeyen, en kunnen vriendschap en spor tiviteit straks samengaan in deze gezellige teamsport. Laat uw kind ervaren hoe superleuk hockey is, en kom zondag 24 juni kennismaken met de Terriërs. We zien u graag! Leerlingen van Muziekwerkplaats Limmen op het podium tijdens de voorspeelmiddag. Aangeleverde foto Roos Warmenhoven (links) en Jette Hartman Aangeleverde foto HEILOO - Fil Dekker (links) wist zaterdag 26 mei, vlak voor zijn 16e verjaardag de felbegeerde zwarte band te bemachtigen. Na een gedegen voorbereiding onder leiding van trainers Kars Zoon en Thijs Lesterhuis bleek Fil er klaar voor te zijn: hij liet een prachtig strak examen zien. Valmaatje Jonne (rechts) mag volgend jaar zijn examen afleggen en gaf aan er nu al zin in te hebben. Aangeleverde foto AKERSLOOT - De Akersloter Marathon Klub AMAK orga niseert op zondag 1 juli de 13e estafette- en trimloop. De estafetteloop staat open voor iedereen. Teams van atletiek verenigingen, bedrijfsteams, gelegenheidsteams, familie teams, alsook gemengde teams mogen meedoen. Individuele lopers kunnen meedoen aan de trimloop. De voorinschrijving (alleen voor de estafetteloop) is inmiddels geopend. Voor de snelste estafette teams per categorie zijn er prijzen beschikbaar. Er kunnen teams van vier lopers meedoen. Zij leggen na elkaar een parcours af van 5,4 km. Na aankomst van de vierde loper, loopt het hele team gezamenlijk nog een extra ronde van 3,5 km. De finishtijd van de derde loper geldt vervolgens als de totaaltijd van het team. Het is ook mogelijk om als individuele loper mee te doen aan het evenement. Deze lopers kunnen maximaal zes ronden lopen van 3,5 km. De start van de teams is om 10.30 uur, voor de individuele lopers is dat om 10.35 uur. Start en finishlocatie is handbalvereniging Meervogels (t.o.v. Boschweg 26) in Akersloot. Kleed- en douchegele genheid is aanwezig. Het parcours loopt over verharde en onverharde paden. Inschrijven (alleen voor de estafetteloop) kan vooraf via www. amak.nu. De kosten zijn 16,- per team. Het bedrag kan worden overgemaakt op rekeningnummer NL02INGB0004106770 t.n.v. AMAK te Akersloot o.v.v. estafette. Op de dag van het evenement is inschrij ven aan de start ook mogelijk. De kosten blijven dan voor de estafette loop 16,- per team en voor de trim- loop 4,- (alleen inschrijven op de dag zelf). Informatie via www.amak. nu of p.c.m.lansbergen@planet.nl. Aangeleverde foto

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2018 | | pagina 15