Diploma's zwembad Loos Groep 8 De Brug tweede bij regiofinale schoolhandbal Foresters MO17-3 Terriërs Meisjes MC3 Terriërs Meisjes MD3 Geen ontvangen? Bel donderdag tot 12.00 uun: 0226 33 10 20 aRodi verspreiding bv) er toch vgROSIQeiSP SdSdSg Karatevereniging Funakoshi O^PLCiMA HEILOO - Team M017-3 van De Foresters is zater dag 26 mei kampioen geworden in de 2 e Klasse K. In een spannende poule met veel weerstand is het de meiden gelukt. Het eindresultaat: 1 keer verloren, 1 keer gelijk en 9 wedstrijden gewonnen mag er dan ook zijn. Ze zijn terecht trots op hun prestatie! Het eerste jaar als MO17 team zit erop. Komend seizoen gaan ze het weer proberen en zullen ze er alles aan gaan doen om Aangeleverde foto HEILOO - Na een zwaar en zenuwslopend sei zoen zijn de meiden van de Terriërs MDikavpi- oen geworden. Door de tomeloze inzet van deze Heilooër kanjers zijn veel sterke Noord-Hollandse teams verslagen. In de toekomst zullen wknog veel horen van dit team. Aangeleverde foto HEILOO - De meiden van Terriërs MC3 zijn kam pioen geworden. Kijk ze eens stralen! Aangeleverde foto HEILOO - Leerlingen van zwem bad Loos hebben zaterdagmor gen 2 juni afgezwommen in zwembad De Hout in Alkmaar. Alle verplichte banen en vaardig heden werden in een vlot tempo gezwommen. Vooral de grote groep leerlingen voor diploma C liet een mooie borst- en rugcrawl zien. Iedereen is blij met zijn/haar diplo ma naar huis gegaan. De geslaagden zijn: Diploma A: Femke Admiraal, Stef Bakker, Milan Baltus, Sarah Bijleveld, Cailey Dekker, Ferron de Groot, Gijs de Groot, Anne Hanraads, Sepp van 't Hoff, Sharon van der Hulst, Leticia de Jong, Laurens Jurrius, Fien Kuiper, Eden Mehari, Anna Meijne, Jara Moes, Bastiaan Nielen, Luca Nijholt, Ilsan Saubaneh, Dee Schut, Yara Ullers, Maud Ursem, Nick van der Velden, Rosalie Wisman, Isa Wolfs. Diploma B: Chloë Alderwereld, Inge van Aldijk, Sita van Dam, Emma Hermans, Milan Hoebe, Pip Kooijman, Roos Kuindersma, Eef Stroomer, Sep Terluin, Sacha Verwijk, Koen Visser. Diploma C: Sophia de Boer, Sarah Kastanje, Saar Korver, Ilse Lammers, Epke Leegwater, Matthijs Ligthart, Jasmijn Melis, Jitze Spit, Hugo Westerman. Aangeleverde foto Knap gedaan! Aangeleverde foto AKERSLOOT - Groep 7 en 8 van basisschool De Brug uit Akersloot deden op woens dagmiddag 6 juni mee aan de regiofinale schoolhandbal in Waarland. Beide groepen deden mee met een gemengd jongens/meisjesteam. Om goed voor de dag te komen had handbalvereniging Meervogels '60 een drietal trainingen verzorgd. Groep 7 speelde de eerste wedstrijd gelijk (0-0) en verloor de tweede stander was echt beter. De derde wedstrijd was spannend, er zat een gelijkspel in maar helaas werd won alle drie poulewedstrijden en was dus door naar de halve finale. Deze spannende wedstrijd eindigde in 2-2 waarna er penalty's geno men moesten worden. Alle spe lers moesten een penalty nemen en weer was de eindstand gelijk: 5-5. Daarna moesten nog vijf spe lers een penalty nemen en won De Brug met 2-1! Vervolgens mochten ze meteen de finale spelen tegen De Sint Nicolaasschool uit Nibbixwoud en ook deze wedstrijd eindigde in gelijkspel: 1-1. Bij deze penaltyronde moest groep 8 hun meerdere erken nen in de tegenstander. Dit team werd terecht eerste en mag naar het NK schoolhandbal in Arnhem. Met een mooie tweede plek keerde groep 8 na een zinderende middag huiswaarts. HEILOO - Bij de examens van de Karate-do Bond Nederland in Harderwijk zijn twee leden van fcwutevekkniging Funekoehi uit Heiloogjeslaagd. Jilles Koster slaagde voor de tweede dan. Kamala Raymakers behaalde de eerste dan. Een verdiende beloning voor het tweetal na een intensieve voor bereiding van ruim een jaar o.l.v. trainer Johan Doesburg. Aangeleverde foto

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2018 | | pagina 18