Foresters MO13-01 HSVJO10-4 Terriërs Meisjes B3 Foresters JO17 Terriërs Meisjes B2 Terriërs Jongens Ci Zaalvoetballers Limmen 1 Foresters MO 17 Terriërs Meisjes Bi 4 HEILOO - HSV JO10-4 is dit seizoen ongeslagen kampioen geworden in de 5e klasse. Na een lastige eerste seizoenshelft, waarin het nieuw samengestel de team elkaar nog moest leren kennen, werden in de tweede seizoenshelft alle elf wedstrijden gewon nen. En dus kregen Friso Wijnia, Lucas Haasnoot, Jari Koopman, Luca Koopman, Mats van Roon, Daniel Sanz Prieto, Tom Tervoort en Sabri Ahmad op zaterdag 26 mei allemaal een mooie beker uit gereikt. Bij terugkomst op het clubhuis werden ze getrakteerd op limonade en patat en was het feest compleet. Aangeleverde foto HEILOO - Het meidenteam MO 13-1 van Foresters is kampioen geworden! Zij waren de gehele voor jaarscompetitie oppermachtig en lieten wekelijks zien dat de trainingen van Danique en Senne hun vruchten afwierpen. Bijna alle speelsters hebben gescoord in de competitie, dus het is een mooie teamprestatie! Aangeleverde foto HEILOO - Het team speelde de laatste wedstrijd thuis tegen de nummer 1, Bennebroek. Die wed strijd moesten ze dus winnen om kampioen te wor den. Uiteindelijk werd het 2-1 winst door doelpun ten van Lara van het Boveneind en Lotus Patinama. Aangeleverde foto HEILOO - Met 71 doelpunten en 25 tegentreffers werden de jongens van JO17 afgelopen zaterdag kampioen met een mooie 0-2 overwinning tegen het Amsterdamse WV-HEDW. De champagne spoot, het kampioenslied klonk en het was nog lang onrustig in Heiloo. Een uitgebreid verslag van het behalen van de kampioenstitel vindt u terug op onze website www.uitkijkpost.nl. Aangeleverde foto HEILOO - Het meisjes B2 hockeyteam van HV De Terriërs heeft dit seizoen een unieke prestatie gele verd! Ongeslagen naar de top van de 1ste klasse met vier gelijke spelen en tien overwinningen, dat komt niet zo vaak voor. Trots als een pauw poseerden zij dan ook na de laatste wedstrijd met hun coaches en trainsters, want iedereen mag het weten... Aangeleverde foto HEILOO - De jongens van C1 van De Terriërs wer den afgelopen weekend kampioen. Blij staan ze op de foto met v.l.n.r.: Sikke Bakker, Pepijn Groothuis, Tieme Ullers, Jelle de Jong, Ruben Speksnijder, Simon Brokx, Hylke van der Wal, Thomas Speksnijder, Matisse Hogeveen, Gijs Aaftink, Joep Galavazi, Jonas Giesbertz (niet op foto: Marc Chattellon, Siebren Meins/coach). Aangeleverde foto LIMMEN - Een fantastische prestatie van het Limmer zaalvoetbalteam afgelopen vrijdag, door met een 6-4 overwinning op AC Kingdom promo tie af te dwingen naar de 1e klasse. Na een prima seizoen in de tweede klasse waarin de jongens in HEILOO - Voor het eerst in de geschiedenis van De Foresters stond op zaterdag 2 juni een meidenteam de competitie op de derde plek eindigden, volgde er een toetje in de vorm van nacompetitie voor promotie naar de 1e klasse. En met succes. Een mooie teamprestatie, die tot in de kleine uurtjes is gevierd! Aangeleverde foto in een KNVB-finale: de eerstejaars meisjes onder 17 (MO 17-2). En met een overtuigende 3-1 over winning haalden de meiden de KNVB-beker binnen! Voor een uitgebreid verslag verwijzen wij u naar onze website www.uitkijkpost.nl. Aangeleverde foto HEILOO - Het team Terriërs Meisjes B1 is kampi oen geworden na een hele spannende laatste com petitiedag, waarbij met 8-1 het kampioenschap werd binnengehaald. Aangeleverde foto

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2018 | | pagina 19