Kuyper Blom Makelaars Heiloo Open 2018 Sportiefjudospektakel bij Oranjebandentoernooi Dojo 't Loo Nieuw logo TV Het Vennewater Hogedijk Open 2018 SPORT 21 Meisjes van Terriërs M8E1 kampioen Walking Football toernooi Meisjes van Terriërs M8E3 kampioen TOMV Nieuwe hoofdsponsor Terriërs Heren 1 UITKIJKPOST 2 0 JUNI 201 Hopelijk zien we je op het tennispark! Aangeleverde foto HEILOO - De Walking Foot ball Heiloo spelers organise ren op zondag 24 juni het eer ste Walking Football toernooi van Heiloo op de sportvelden van VV De Foresters. In totaal komen er 14 teams (circa 140 deelnemers van 55+) naar Heiloo om wedstrijdjes te spelen. Rond tien uur in de och tend opent burgemeester Romeyn het toernooi. Daarna zal hij zelf in de ochtend ook nog een balletje trappen. De deelnemende teams zijn verdeeld in twee poules van elk zeven teams, die een halve competitie tegen elkaar spelen in een ochtend- en middaggedeelte. De wedstrijden duren 15 minuten. Er wordt overigens geen score bijgehouden en geen winnaar bekendgemaakt. Oldstars walking football draait namelijk om bewe gen en sociaal contact en niet om winnen. HEILOO - In de week van 30 juni tot en met 8 juli aanstaande organiseert TC Heiloo United haar jaarlijkse open tennis toernooi. Het toernooi draagt de naam van de hoofdspon sor: Kuyper Blom Makelaars Heiloo Open 2018. De week staat natuurlijk in het teken van de tenniswedstrijden, welke worden gespeeld op elk niveau (3 tot en met 9) en in elke leeftijdscategorie (vanaf 18 jaar). Naast de vele mooie en leuke ten- nispartijen die deze week gespeeld worden, wordt op vrijdagavond 6 juli de feestavond georganiseerd. De feestavond wordt aangekleed door zanger Bernard Karsten en er is een loterij met prachtige prijzen, aangeboden door de lokale onder nemers uit Heiloo. De opbrengsten van deze loterij worden gedoneerd aan het fonds 'KWF kankerbestrij ding'. De toernooicommissie van TC Heiloo United ziet u graag tegemoet op het tennispark! HEILOO - Ondanks dat het Vaderdag was, hadden toch ruim 200 kinderen van 20 verenigingen uit heel Noord Holland zich aangemeld om mee te doen aan het jaarlijkse Oranjebandentoernooi bij Dojo 't Loo. De dojo zelf was met maar liefst 47 kinderen goed vertegenwoordigd tijdens deze thuiswedstrijd. Coaches Kars, Maaike, Bruno en Leon konden dus ook flink aan de bak. Verdeeld in drie blokken over de dag stapten de kinderen vol goede moed de judomat op. Omdat het toernooi ook bedoeld is voor kin deren die nog niet zoveel wedstrijd ervaring hebben, was de spanning goed van de gezichten af te lezen. Er werd weer flink, maar sportief gestreden om de prijzen. Gelukkig was er weer een flink aantal vrijwil ligers bereid gevonden om te helpen achter de jurytafels, voor de EHBO en de bardienst om de dag goed te laten verlopen. Van Dojo 't Loo gingen Sil Klaver, Tyler le Loux, Jayden Campagne, Sven Walta, Daan Kamping, Wobbe Kruize, Pablo van Ginkel, Victor Hogeveen en Sam van Hove met een eerste prijs naar huis. Mila le Loux, Erik van der Meer, Boet Groen, Rightley Campagne, Teub Roeland, Jorne Reitsma, Sander Bos, Sam van der Veek, May Witjes, Jesse Molen, Arthur Snikkenburg, Celine Kleijmeer en Sep Dekker behaalden allemaal een nette tweede plaats. Bo Elfering, Parker le Loux, Derrick Schaper, Simon Verbeek, Joep Groeneveld, Bastiaan Elzenga en Tristan Beers mochten met een fraaie beker voor de derde plaats naar huis. HEILOO - De meisjes van Terriërs M8E1 werden afgelopen zaterdag voor het derde jaar op rij kampioen. De meiden wer den begin dit jaar ook zaalkampioen. Reden genoeg voor een feestje! Aangeleverde foto HEILOO - Tennissen is een sport voor alle leeftijden en kan bij TV Het Vennewater op elk gewenst niveau. Het ledenaantal is de afgelopen maanden sterk gegroeid. Succesvolle initiatie ven zoals de interne laddercom petities zorgen voor een goede bezetting van de banen en een gezellig gevulde kantine en ter ras. Het tennispark ligt prachtig in het groen. De nieuwe ledverlichting in de kantine en buiten op de banen is beter voor het milieu en dus ook 'groen'. Bij nieuwe ontwikkelin gen hoort een nieuwe uitstraling, hetgeen perfect tot uiting komt in het gerestylde frisgroene logo en de aankleding van het park. Kom gezellig een keer langs om het zelf te ervaren. Dat kan binnenkort tij dens een van onze open toernooien: Hopman Tannes of Pinoccio Tannes Jeugd. Voor meer informatie kunt u een e-mail sturen naar leden@ tvhetvennewater.nl. Aangeleverde foto EGMOND-BINNEN - De voor jaarscompetitie zit erop. Het is weer tijd voor andere grote sportevenementen zoals de Tour de France, het WK voetbal, Wimbledon en natuurlijk het Hogedijk Open Toernooi. Dit tennistoernooi, dat al meer dan 30 jaar bestaat, wordt dit jaar gespeeld van 7 tot en met 15 juli. De banen op het park van Hogedijk liggen er al prachtig bij. Ook dit jaar zijn er weer een groot aantal categorieën waarin gespeeld kan worden, van speelsterkte 5 tot en met 8 voor de enkelspelen, de dubbel- en de gemengd dubbel spelen. En zoals al vele jaren het geval is bij het Hogedijk Open is er ook nu weer een mogelijkheid voor deze categorieën om voor 35+ in te schrijven. En omdat we niets ver anderen wat iedereen goed bevalt wordt ook dit jaar weer gespeeld in poultjes zodat iedere deelnemer meerdere partijen speelt. Ook naast de baan is er genoeg te genieten. Er zijn hapjes en drankjes en voor de liefhebbers van het WK voetbal is er ook geen reden om niet te komen kijken of spelen: de tv staat aan zodat ook de kwart-, halve en finalewedstrijden gevolgd kunnen worden. Het toernooi kent de laatste jaren een groeiend aantal inschrijvingen dus wees er snel bij: inschrijven kan nog tot 29 juni aanstaande. Tot ziens op het Hogedijkpark aan de Hogedijk 6 in Egmond-Binnen. HEILOO - De enthousiaste meiden van M8E3 van de Terriërs zijn afgelopen zaterdag kampioen geworden. Wat zijn ze blij! Aangeleverde foto HEILOO - Terriërs Heren 1 is gepromoveerd naar de 1e klasse en speelt vanaf volgend seizoen met een nieuwe shirtsponsor. De sponsor heet Aquacell, een onderneming die wateronthardersy- stemen verkoopt. Door een Aquacell-systeem in huis te plaatsen wordt het water zachter en is er minder kalkaanslag. De con nectie tussen Aquacell en Terriërs is tot stand gekomen door Frank de Keizer, lid van de hockeyclub. Op de foto overhan digt onze voorzitter Wytze van der Meer het shirt dat volgend jaar door Heren 1 gedragen gaat worden aan een directielid van Aquacell. Aangeleverde foto

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2018 | | pagina 21