E* iL^ M ti KUNSTPARADE 2018 4p Hoe werkt deze programmakrant? g k v 1 2 De loocaties zijn op alle dagen open van 11.00 uur tot 17.00 uur met uitzondering van: Cees de Wagt Nellie Oa Jasca Jewels Niek Morsch Onder gouden daken gloeit de kunst. Wij kozen voor de voorkant van dit programmaoverzicht een treffend schilderij van Jeanne Lienos dat een impressie van de Kunstparade Heiloo lijkt te verbeelden. Meer dan twintig locaties in heel Heiloo hebben tijdens de Kunstparade zo'n symbolisch gouden dak waaronder u van kunst kunt genieten. Schilders, beeldhouwers, keramisten, sieradenontwerpers, maar ook muzikanten en dichters laten er zien en horen wat zij waard zijn. Onze organisatie, Stichting Kunst-Zin, is overtuigd van de maatschappelijke waarde van kunst. Kunstenaars tonen ons het leven vaak op een manier die we instinctief herkennen zonder dat we er woorden aan kunnen geven. Het is die herkenning van diepgewortelde emoties die voor een verbondenheid zorgt tussen kunstwerk en beschouwer of luisteraar. In dit programmaoverzicht vindt u alle locaties van de Kunstparade Heiloo;: de ateliers, de deelnemende winkels, kerken, de bibliotheek, restaurants, een garage en een school. Er valt heel veel te beleven en te genieten in allerlei kleuren en smaken. Laat u vooral verrassen door het evenement dat de Kunstparade is. Wij zijn als bestuur dankbaar voor de niet aflatende inzet van de vrijwilligers die het ook dit jaar mede mogelijk maken dat er weer een inspirerende Kunstparade door Heiloo paradeert. Jacob Ouderkerken, Voorzitter Stichting Kunst-Zin Teunis van der Zwart, Coördinator Kunstparade Heiloo Mieke Topman Handgemaakte sieraden van zilver. Soms met goud, koper of kralen. Locatie 1: Kunstplein Bij iedere kunstenaar staat een nummer en de naam van de locatie. Het nummer kunt u terugvinden op de plattegrond van Heiloo op pagina 7. Daar vindt u ook de adressen. Op pagina 6 en 7 staat een overzicht van optredens door dichters en muzikanten op zaterdag 23 en zondag 24 juni. Locatie 7, Oude garage Zander; 23 en 24 juni van 11.00 tot 17.00 uur Locatie 8, Rimboe; 22 en 23 juni van 11.00 tot 17.00 en 24 juni van 11.00 tot 14.00 Locatie 10, Keramiek in de achtertuin; 23 en 24 juni van 11.00 tot 17.00 uur Locatie 12, Vos Makelaardij; 23 en 24 juni van 11.00 tot 17.00 uur Locatie 13, Ter Coulsterkerk; 22 en 23 juni van 11.00 tot 17.00 uur Zilveren sieraden met zelf geslepen edelstenen. Locatie 1: Kunstplein Ouweltjes Wol, een medium waarmee geschilderd kan worden. Locatie 1: Kunstplein Handgemaakte sieraden van goud en zilver, in combinatie met edelstenen. Locatie 1: Kunstplein Eveline Polman Studio K Handgemaakte leren tassen en accessoires met de naaimachine. Locatie 1: Kunstplein Handgevilte kleding van merinowol en zijde; handgeverfd en bedrukt met behulp van planten. Locatie 1: Kunstplein Rianne Pluim Unieke glasobjecten voor binnen en buiten, geïnspireerd op de natuur. Locatie 1: Kunstplein Daniel Bende Figuratieve mens- en dierfiguren geïnspireerd op gebruikskeramiek. Locatie 1: Kunstplein PCC Heiloo Designers in de dop. Schoenen kopen. Het is altijd een uitdaging. Welke kleur? Welke vorm? Wordt het een laars of een sport schoen? Is het dragen van Nike nog in de mode of moet ik nu echt op All Stars naar school komen? En dan is er nog de pasvorm. Zit hij wel lekker? Of maakt dat helemaal niet meer uit? Om al deze problemen te omzeilen hebben de leerlingen van PCC Heiloo besloten om zelf maar schoenen te gaan ontwerpen. Het is een prachtcollectie geworden!! Pak de kans om die te gaan bezichtigen op PCC Heiloo. Naast schoenen zijn er ook nog prachtige schilderijen en 'steden in doosjes' te bewonderen. Locatie 1: Kunstplein V Truus Diemeer Uit verschillende kleuren klei hol op gebouwde beelden, met het menselijk lichaam als uitgangspunt. Locatie 1: Kunstplein Jos Apeldoorn Beelden in hout Locatie 1: Kunstplein Houtdraaiwerk van sier- en gebruiksvoorwerpen. Locatie 1: Kunstplein Gemma Distelbrink Vogelportretten: karakter, blik en oogopslag zijn gevangen in klei. Locatie 1: Kunstplein

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2018 | | pagina 26