ft 072 533 13 13 KUNSTPARADE 2018 A Harry Agema Collectief Kunst in Uitvoering Het thema 'Licht en Schaduw' wordt in diverse kunstuitingen en materialen weergegeven. Locatie 12: Makelaardij Vos Groep Ter Coulster Divers werk van vier kunstenaars. Locatie 13: Ter Coulsterkerk Loet van Veen Bronzen objecten, figuratief. Tineke Hoogendam Keramische beelden, in combinatie met hout of staal. Locatie 14: Rozing Wonen en Dromen Locatie 14: Rozing Wonen en Dromen Kleurrijk en apart, handgevormd porselein met stains (pigmenten) en soms goudluster. Ook handgemaakte sieraden van porselein. Locatie 14: Rozing Wonen en Dromen Theo Schouten 3 - dimensional wall art. Geometrisch abstract. Keramische objecten. Jannie van der Wel Marijke Hessels Sieraden. Locatie 14: Rozing Wonen en Dromen Locatie 14: Rozing Wonen en Dromen Locatie 14: Rozing Wonen en Dromen Keramiek. Shirley Weiffenbach Jaap Hoeksma Olieverf op doek, stillevens. Locatie 14: Rozing Wonen en Dromen Locatie 14: Rozing Wonen en Dromen Trudy Dammers Het landschap in al zijn facetten, van Normandië en de Provence tot en met zee, strand en Hollandse luchten. Locatie 15: Bibliotheek Jacqueline Beukers Nieuw werk: abstracte modellen, voornamelijk man- en vrouwfiguren. Locatie 15: Bibliotheek Eugènie Herlaar Schilderingen met acryl op boombladeren en klein werk in olieverf. Locatie 15: Bibliotheek van der Realistich en fijnschilderwerk. Locatie 15: Bibliotheek Paula Muijtjens Papier is het favoriete materiaal van Paula Muijtjens. Naast collages maakt ze ook sieraden van papier. Beelden in Hout Abstract en filosofisch. Wim Meyles Hetty Pirovano Beelden div. steensoorten, schilderijen olieverf. Zoektocht naar mooie dromen, in beelden en in schilderijen. Angela Noort Bronzen beelden. Figuratief en speels. Met knipoog naar romantiek en humor. Belangrijkste thema: Verbinding. Locatie 15: Bibliotheek Locatie 15: Bibliotheek Locatie 16: Heerenweg 226 Locatie 16: Heerenweg 226

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2018 | | pagina 28