m' - ■I J°s van der KUNSTPARADE 2018 AUTOBEDRIJF 5 5 Bastiaan Cock Witte Peter Groot Aly van der Woude Abstracte schilderijen, diverse afmetingen. Locatie 18: de Cultuurkoepel Brigitte Vermij Acrylschilderijen, harmonie. Locatie 17: WBC Aloysiusvleugel Anne Hoogland 2D en 3D glaskunst. Locatie 18: de Cultuurkoepel Locatie 18: de Cultuurkoepel Elly van Berkhout Monoprint is een grafische techniek: kleurrijk, uniek en met verrassende resultaten. Acrylverfschilderijen. Inez van Deelen Sigg Schilderijen, olie, acryl, potlood,kleurpotlood. Locatie 18: de Cultuurkoepel Locatie 18: de Cultuurkoepel Locatie 18: de Cultuurkoepel Locatie 18: de Cultuurkoepel Dirk Vlasblom Martin Spierings Abstract surrealistisch realisme. Emma O'Flynn Abstracte gezichten en vormen geïnspireerd op figuren en verhalen vanuit haar reizen. Acrylschilderijen in diverse onderwerpen. Raku gestookt keramiek, geïnspireerd op de natuur en native Americans. Vaak werk waarin humor is terug te vinden. Locatie 18: de Cultuurkoepel Locatie 18: de Cultuurkoepel f Verheugen ff Schilderijenserie 'Vrij-naar-Mondriaan'; het abstracte werk van Mondriaan wordt getransformeerd door toevoeging van figuratieve elementen. Arjon Hollanders Olieverfschilderijen, figuratief. Locatie 18: de Cultuurkoepel Dora Ku ijpers Realistische kunst, kleurrijk en veelal met een knipoog. 1 Bernhard van Loon Tekeningen, vaak essenties van dieren of mensen. Boekjes met tekeningen en gedichten, kunstkaarten. Locatie 18: de Cultuurkoepel steen Cleo van Mechelen Natte plaat fotografie, gemaakt met een antieke balgcamera en fotogrammen zonder camera. Locatie 18: de Cultuurkoepel Lubbo de Graaf Lichtsculpturen. Schilderijen. Simon Goedhart Verrassend divers werk, gestileerd of juist explosief geschilderd. Werk met een sterke uitstraling en herkenbaar signatuur. Locatie 18: de Cultuurkoepel Hanneke Rijks -m Geometrische figuren en optische illusies gemaakt van berkenmultiplex. Locatie 18: de Cultuurkoepel Locatie 18: de Cultuurkoepel Locatie 18: de Cultuurkoepel Locatie 18: de Cultuurkoepel

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2018 | | pagina 29