Stef Bos in Cultuurkoepel Open dag Muziek- en Dansschool Heiloo Wil IS JOUW pii^löV 1 Heiloogisch zoekt leden Tien vragen aan 3 Stef Bos neemt ons mee door Oud werk - Nieuw werk - Dat werkt! Stef Bos musiceerde o.a. met Johan Verminnen, Raymond van het Groenewoud, Clouseau en Boudewijn de Groot. Daarnaast mocht hij tweemaal een Edison, een Zilveren Harp en een Gouden Harp in ontvangst nemen en ontving hij in Zuid-Afrika als eerste buitenlandse singer-songwriter een prijs voor zijn bijdrage aan de Afrikaanse taal en muziek. HEILOO - Biologische produc ten uit eigen land met een eer lijke prijs voor de boer, dat is waar Heiloogisch voor staat. Elke twee weken staat een enthousiaste groep leden klaar om de biologische vracht uit te laden. Elite week verschijnt de rubriek 'De tien vragen aan' in de Uitkijkpost. Elk mens heeft onvermoede kanten, stukjes van zichzelf die niet altijd zicht baar zijn. Op deze manier proberen wij net iets meer te weten te komen van een bekende of onbekende dorpsgenoot. Na het beantwoorden van de tien vragen, krijgt hij/zij de vrijheid om de vragen door te geven aan een volgend 'slachtoffer'! UITKIJKPOST 2 0 JUNI 201 HEILOO - Stef Bos staat vrijdag 5 oktober in de Cultuurkoepel. Met een koffer vol songs, die gespeeld willen worden zoals ze ooit zijn geboren, met een piano en een stem, afgewisseld met nieuwe ideeën die onderweg zijn ontstaan. Vrijdag 5 oktober in de Cultuurkoepel. Aanvang 20.15 uur. Kaarten 20,-. Foto: Lieke Anna Stef Bos. Uitkijkpost verschijnt op woensdag huis-aan-huis in een oplage van 18.500 exemplaren in Heiloo, Limmen, Egmond- Binnen en Egmond aan den Hoef. Op de teksten, de foto's en het ontwerp van Uitkijkpost rust copyright. Niets mag op welke wijze dan ook worden overge nomen, verveelvoudigd en/of openbaar gemaakt worden zonder toestemming van de uitgever. Het weekblad Uitkijkpost wordt geproduceerd op een waterloos 'TJT offset rotatiepers, de milieu- '"5?"""i vriendelijke druktechniek Openingstijden ma. 08.30 - 12.00 13.00 - 17.30 uur di. 08.30 - 12.00 13.00 - 17.30 uur wo. GESLOTEN do. 09.00 - 12.00 vr. 09.00 - 12.00 13.00 - 14.30 uur Verkoop De verkoopafdeling is bereikbaar op maandag, dinsdag en donderdag, tel. 072-5351072 of via verkoop@uitkijkpost.nl. Redactie De redactie is bereikbaar op maandag, dinsdag en vrijdag, op tel. 072-5351071 of via redactie@uitkijkpost.nl. Administratie De administratie is bereikbaar op maandag, dinsdag en donderdag, op tel. 072-5330175 of via administratie@uitkijkpost.nl. Adres Bezoekadres: Willibrordus Business Centrum, Kennemerstraatweg 464, Heiloo Uitkijkpost Media is nimmer aansprakelijk voor schade, door wie dan ook geleden, welke veroorzaakt is door niet, niet tijdig of onjuiste plaatsingen van uitkijkertjes. In geval van twijfel beslist de uitgever. Uw privacy: https://www.uitkijkpost.nl/ pagina/privacy HEILOO - De open dag van Muziek- en Dansschool Heiloo is zaterdag 23 juni 2018 van 11.00 tot 14.00 uur. Het aanbod is divers: van jazz, pop tot klas siek. De bedoeling is dat jong en oud bijeenkomt om te musiceren in onze Muziek- en Dansschool Heiloo. Je kan een les volgen en/of samenspelen in bands, ensembles, musical, dans- en zanggroepen. Jongeren, senioren en herintreders: kom musiceren! Programma podium 23 juni 11.00 - 11.30 leerlingen (verschil lende instrumenten) 11.40 - 12.10 leerlingenband 12.20 - 12.50 musical (workshop) 13.00 - 13.20 leerlingen (verschil lende instrumenten) 13.30 - 14.00 docenten klassiek, pop, jazz Daarnaast kan je alle instrumen ten uitproberen in de leslokalen. Musiceren is voor iedereen, dus voor jong en oud! U komt toch ook? Kom je musiceren? Aangeleverde foto Volg de Uitkijkpost ook op Een collectief in Heiloo dat aard appels, groente en fruit rechtstreeks van de boer koopt en waarbij je zelf je eigen pakket samenstelt door vooraf te shoppen in de webshop. "Omdat we als leden samen alle werkzaamheden dragen blijven niet alleen de kosten laag, maar is het ook nog eens heel gezellig", aldus oprichter Selma Krap. De tijdsinves tering is echter klein, slechts drie keer per half jaar, maar toch kun je elke veertien dagen genieten van heerlijke seizoensproducten. Trek gekregen? Neem eens een kijkje op onze website www.hei- loogisch.org. De volgende uitgifte is op 22 juni. 1. Waar ben je geboren en getogen? Op papier ben ik Alkmaarse omdat je in die tijd niet thuis mocht bevallen. Ik voel mij echter een echte Heiloose. Tot mijn 9e jaar woonde ik in Plan Oost aan de Poortweijdt. Daarna verhuisden we naar de Nijverheidsweg waar mijn vader een tegelzetbedrijf had. Achter in de tuin van mijn oma, zodat we ook voor haar konden zorgen. Nu woon ik alweer 26 jaar in Plan Oost. Heerlijk! 2. Als je hobby je werk was, welk beroep zou je nu dan heb ben? Dat wat ik nu doe! Mijn praktijk voor leven, intimiteit en seksua liteit Bewust ZIJN Heiloo. Mensen de mogelijkheid en de ruimte bieden om zichzelf te zijn/te voelen door middel van massage, coaching, cursus en ervaringsavonden. Twee jaar geleden heb ik mijn baan opgezegd en ben ik er helemaal voor gegaan. Ik geniet nog elke dag van de dingen die gebeuren. 3. Wie zou je eens graag ontmoeten? Ik zou graag mensen willen ontmoeten die van hun geloof of over tuiging geen seks mogen hebben of er niet van mogen genieten. Voor mij zijn seksualiteit en spiritualiteit onlosmakelijk met elkaar verbonden. Ik zou graag hun ervaringen willen horen. 4. Wat is jouw mooiste jeugdherinnering? Schaatsen door de straten van Plan Oost. Mijn moeder helpen in het VVV-kantoortje aan de Stationsweg. Spelletjes doen bij mijn oma. 5. Wat vind je de mooiste plek van Heiloo? Rond de sproeivijver in Plan Oost. Heerlijk om daar even op een bankje te zitten en te genieten van de bomen, de rust en alles wat er in en rond het water gebeurt. 6. Waar kunnen ze je 's nachts voor wakker maken? Kriebelen op mijn rug en een ijsje van Di Fiorentina. 7. Wat is het beste advies dat je ooit kreeg? Ik durf het bijna niet te zeggen, maar wat mij in mijn leven heel veel heeft geholpen was: "Durf geil te zijn". Dat wilde voor mij zeg gen: ga uit je hoofd, durf te voelen, durf te stromen en te genieten. Pffff, ik vond er van alles van, maar achteraf had diegene gelijk! 8. Wat weten de meeste mensen niet van je? Velen weten niet dat ik gedichten schrijf. 9. Wat zou je veranderen als je burgemeester was? Ik denk dat er voor de jeugd van 14 tot 18 jaar nog heel wat te ha len valt. Dat is een leeftijd dat ze op zoek gaan naar elkaar. Zichzelf tegenkomen in het contact om hiermee te dealen om zo een idee te krijgen over wie zij zijn. In Heiloo zijn er maar weinig mogelijkhe den voor hen om elkaar op deze manier te ontmoeten. 10. Persoonlijke vraag van Jan Buitenhuis aan Edith Burgering-de Moor: "Beste Edith, wij kennen elkaar al jaren. Jij runt de praktijk Bewust ZIJN Heiloo. Hoe ben je ertoe gekomen om dit te gaan doen?" Vanaf mijn 19e werk ik in de gezondheidszorg, maar ik had nooit gedacht dat dit uiteindelijk mijn werk zou worden. Seks.ik vond daar iets van, maar zoals ze zeggen: "Je grootste weerstand is je grootste verlangen". Deze ontdekkingstocht heeft mij jaren erva ring, kennis en inzichten gegeven. Voor mij is intimiteit en seksua liteit in contact zijn met jezelf. In pure zin. Zonder oordeel, zonder maskers. De seksuele energie is de levensenergie en deze in jezelf laten stromen is helend, krachtig en verbindend en brengt je bij zelfliefde, eigen keuzes maken en vrijheid. Dus leven in plaats van overleven. Hiervoor een ander de ruimte bieden is het liefste wat ik doe. Ik geef de vragen door aan Paul Steenhoek. Mijn vraag aan hem is: "Hoi broertje van mijn vriendin! Er gaat in de toekomst veel veranderen op installatiegebied. Hoe is dat voor jou?"

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2018 | | pagina 3