Jongste turnsters GTH veroveren acht medailles Respectvol met elkaar voetballen, het kan! Pinoccio Tannes Jeugdtoernooi Zes podiumplekken voor AV Trias na twee weekenden NK Atletiek onderwater SPORT 21 Tonnes UITKIJKPOST 2 7 JUNI 201 HEILOO - Zondag turnden de zeven jongste turnsters van Gymnastiek- en Turnvereniging Heiloo (GTH) de toestelkampi oenswedstrijd in Beverwijk. Iedereen turnde deze wedstrijd twee toestellen. In de eerste wed strijd turnden Juul, Mila en Mare de wedstrijd. De meisjes begonnen de wedstrijd op sprong, hier liet Mare twee mooie handstand plat zien, wat haar het goud opleverde. Het tweede toestel was brug, hier wist Juul een strakke oefening te turnen, wat ook haar het goud opleverde. Op het onderdeel vloer turnde Alette een keurige oefening, haar score van 13.55 werd ook beloond met goud. Alle drie de meisjes heb ben een topwedstrijd geturnd. In de tweede wedstrijd was het de beurt aan Mila, Lisa, Aimée en Zia. Zij begonnen de wedstrijd aan brug. Lisa liet hier een sterke oefening zien (14.10), dit leverde haar het zil ver op. De wedstrijd ging verder op balk. Zia turnde een goede oefening (12.65), Aimée was op dit onder deel de beste en ging met goud naar huis. Het laatste onderdeel waar geturnd werd was de vloer, hier turnden zowel Mila (13.90), Aimée (14.30) als Lisa (14.20) prachtige oefeningen, het werd dan ook een GTH-podium op dit onderdeel: brons voor Mila, zilver voor Lisa en goud voor Aimée. Ook voor deze vier meisjes was het een superwed strijd. Voor meer info: www. gthgymnastics.com. V.l.n.r.: Zia, Alette, Aimée, Lisa, Mila, Mare en Juul. Aangeleverde foto Aan belangstelling geen gebrek. Aangeleverde foto HEILOO - Het was zondagmid dag groot feest bij de Terriërs tijdens de huldiging van alle kampioenen. En het waren er weer veel. Maar liefst 23 teams zijn dit jaar kampioen geworden, in de zaal of op het veld (en sommige beiden). Alle teams waren aanwezig en wer den gehuldigd door burgemeester Hans Romeyn, die een prachtig Terriërs-shirt met eigen naam ont ving. Onder luid applaus van het in grote getale toegestroomde publiek (vooral ouders) mochten de teams een voor een het balkon op, waar de burgemeester niet alleen de teams feliciteerde, maar ook een persoon lijk bericht of boodschap had voor elk team. Naast de 'bordes-scéne' kregen alle teams een ijsje en het felbegeer de 'K-tje': een embleem als bewijs dat je kampioen geworden bent. Als afsluiting was er de groepsfoto met alle kampioenen van dit jaar. Op naar volgend jaar, hopelijk zijn er dan weer zoveel kampioenen. De kampioensteams: Zaalhockey: MA2 (meisjes A2), MA3, MC2, MC3, JB1 (jongens), D2 (dames), D5 Veld: MB1, MB2, MB3, MC3, MD3, MD4, M6E1, M8E1, M8E3, M8E4, JB1, JC1, DJ2 (Dames jong), DB (dames veterinnen B)/ combinatie team met Castricum), HVB (heren veteranen), H1 (Heren). Tekst: Michiel Ullers HEILOO - Zondag 24 juni werd het eerste Walking Football toernooi van Heiloo georgani seerd. Op de sportvelden van VV De Foresters kwamen 13 teams, (circa 130 deelnemers van 55+) bij elkaar om wedstrijdjes te spelen. Nadat burgemeester Hans Romeyn het toernooi opende, trapte hij zelf ook nog een balletje. Naast onze burgemeester was er nog een burgemeester aanwezig. De bur gemeester van Opmeer, GertJan Nijpels, deed ook zijn uiterste best om zijn team aan een overwinning te helpen. De deelnemende teams waren verdeeld in twee poules, die een halve competitie tegen elkaar speel den. Er werd geen score bijgehou den en geen winnaar bekendge maakt. Oldstars Walking Football draait om bewegen en sociaal con tact en niet om winnen. De organi satie mocht dan wel geen score bij- houden, natuurlijk deden de teams dat tijdens hun wedstrijden wel. Ook lieten de deelnemers zien dat voetballen ook sportief en met res pect voor elkaar gespeeld kan wor- den. Een voorbeeld voor het betaal de voetbal! Tekst: Yvonne van Stiphout HEILOO - Verzamel je snorkel, flippers en natuurlijk je ten nisracket, want van 23 tot en met 28 juli vindt het Pinoccio Tannes Jeugdtoernooi plaats! Tennisvereniging Het Vennewater Heiloo organiseert dit jaar weer het open jeugdtennistoernooi voor jongens en meisjes van 8 tot en met 18 jaar. Met dit jaar als thema 'onderwater' belooft het weer een spetterende week te worden. Naast de tennispartijen bestaat de week uit een uitgebreid activiteitenpro gramma, met o.a. een waterglijbaan, elke dag een tennisclinic, BBQ, een pannenkoekenavond en een feest avond. Zoals ieder jaar kan er worden deelgenomen aan twee onderdelen. Inschrijven kan nog t/m 9 juli via www.toernooi.nl. Schrijf je snel in, want vol is vol! Wil je meer informatie over het toernooi, dan kan je terecht op onze Facebookpagina 'Pinoccio Tannes Jeugd', onze Instagrampagina 'tannesjeugdtoernooi', of mail naar tannesjeugd@tvhetvennewater.nl. We hopen je daar te zien! HEILOO - Op de Nederlandse Kampioenschappen Atletiek hebben de atleten van AV Trias in totaal twee gouden, twee zil veren en twee bronzen medail les behaald. In het weekend van 15 tot en met 17 juni stonden de junio ren aan de start in Emmeloord. Dave Wesselink werd Nederlands Kampioen 110m horden bij de A-junioren in een tijd van 13.76s. Hij zal op datzelfde onderdeel uit komen op de WK onder 20 jaar in Tampere (Finland, 10-15 juli). Stan Nijhuis sprong 2 meter hoog, wat genoeg was voor de eerste plaats bij het hoogspringen bij de B-junioren. Hij mag deelnemen aan de EK onder 18 jaar in Györ (Hongarije, 5-8 juli). Een zilveren medaille was er voor Nienke Madderom op de 100m horden bij de B-junioren, zij finishte in 14.04s. Een week later was het in Utrecht de beurt aan de senioren. Job Beintema snelde in een tijd van 14.18s naar de derde plek op de 110m horden. De zusjes De Witte bereikten beide de finale van de 400m. Laura de Witte veroverde daarin de bronzen medaille in 52.90s. Haar zus Lisanne de Witte was iets sneller: haar tijd van 52.22s was goed voor de zilveren plak. Lisanne zal in augustus afreizen naar de EK Atletiek in Berlijn, waar voor ze zich al eerder dit seizoen kwalificeerde. Tekst: Eline Koenz Met de klok mee: brons voor Job Beintema, goud voor zowel Dave Wesselink als Stan Nijhuis, zilver en brons voor de zusjes De Witte en zilver voor Nienke Madderom. Foto's Atletiekunie Aangeleverde foto Burgemeester Hans Romeyn aan de bal. Foto: STiP Fotografie

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2018 | | pagina 21