Kaashuis Praktijk vanDam Fysiotherapie- praktijk DICX auto- Wilt u met uw bedrijf ook verschijnen op de Bedrijf Belicht Update pagina, mail dan naar: verkoop@uitkijkpost.nl. Binnenkort: winkel in Egmond aan den Hoef Professioneel, laagdrempelig en persoonlijk Samenwerking leidt tot RBD Verkeersopleidingen Dicx auto- motorrijschool werkt tegenwoordig samen met Bas Rijopleidingen uit Alkmaar en Verkeersschool Ray Erkelens uit Uitgeest. Zo ontstond een gezamenlijk bedrijf genaamd RBD Verkeersopleidingen. Omdat RBD andere verkeersopleidingen aanbiedt dan Dicx, Ray en Bas, functioneren deze bedrijven naast elkaar. Dankzij de samenwerking biedt RBD Verkeersopleidingen de brom fiets-rijopleiding in een groot gebied aan, zoals in Heiloo, Limmen, Castricum, Akersloot, Alkmaar, Uitgeest en de Egmonden. Het nieuwe theoriecentrum in Uitgeest is de locatie voor de theorieopleidingen voor het bromfiets rijbewijs, het autorijbewijs en het motorrijbewijs. ISü&np Het gaat goed met Kaashuis Tromp. De voorgenomen specialisatie in Hollandse en buitenlandse kazen heeft duidelijk plaatsgevonden. Met een assortiment van meer dan 250 soorten kaas is er voor ieder wat wils. Willem van den Berg: "Mede door een eigen import vanuit Rungis in Frankrijk halen we ook primeurs en bijzondere specialiteiten in huis. Een deel hiervan vindt niet alleen de weg naar de klant maar ook naar de horeca. Verder zijn we vorig jaar geïntroduceerd in de 'Guide du maitre du taste de fromage'. Een bijzonde re eer voor ons hele team, want het onderstreept niet alleen ons assortiment maar ook onze productkennis." Verder opende Kaashuis Tromp op 7 juni een nieuwe vestiging in Egmond aan den Hoef. "Spannend maar ook een mooie uitdaging. Luuk en Mariska zijn hier de vaste gezichten. Zij verwennen de inwoners van Egmond en omstreken met ons mooie assortiment." Kaashuis Tromp behoort sinds vorig jaar tot een kleine coöperatieve kaasmakerij. Samen met de kaasmaker, 5 boeren en ons clubje Trompwinkels beschikt het kaas huis nu over de melk van deze 5 boeren. Willem: "Al deze boeren werken biologisch en raszuiver en maken koe-melkse kaas en geitenkazen, ofwel kaas van eigen koeien en geiten! Welhaast de mooiste Goudse kaas is op dit moment te koop. Dit helpt om ons verder te onderscheiden. De smaak van deze kazen is enorm rijk terwijl ze 100% natuurzuiver zijn en geen toevoegingen bevatten." De ondernemer laat weten dat Kaashuis Tromp nog steeds veel wilde, maar ook realistische plannen heeft om de winkel in Heiloo nog steviger onder handen te nemen. "We wachten de juiste kansen af. Eerst maken we van de nieuwe winkel in Egmond aan den Hoef een feestje." De meeste kazen van Kaashuis Tromp zijn afkomstig van klei nere producenten, zij maken met aandacht voor de natuur en dieren hun mooie producten. Ook Willem en Annemarie van den Berg en hun team zijn met liefde en passie met het product bezig. "Dat dragen we graag over aan de klant en natuur lijk geven we een goed advies", vertelt Willem. De kaas van Kaashuis Tromp voldoet aan de strenge eisen voor de jaarlijkse Kwaliteitscertificering. Daarnaast hoort de onderne ming regelmatig bij de beste 25 kaaswinkels van Nederland, die strijden om de titel 'Beste Kaasspeciaalzaak van het jaar'. Hierbij gelden zeer strenge nor men op het gebied van hygiene, versheid van producten, vakken nis en adviesvaardigheid. Kaashuis Tromp Heiloo, Winkelhof 't Loo 23, Heiloo. Telefoon: 072-5335483/ 06-20401948. E-mail: heiloo@kaashuistromp.nl Website: www.kaashuistromp.nl Ineke van Dam: "Door cursussen, trainingen, semi nars, en de integratie van vernieuwende inzichten (ook uit het buitenland) in veel ziektebeelden, til ik mijn bedrijf steeds weer naar een hoger niveau. Zo schrijf ik tegenwoordig samen met de cliënt zijn of haar levens verhaal en bundel ik dit in een boek, een mooi docu ment voor de kinderen en familie. Het vertellen van gebeurtenissen - vaak verbonden met emoties - zorgt voor een helende en herstellende werking. Vaak heeft de reguliere geneeskunst geen antwoord op een aan tal lichamelijke klachten en wordt de gerelateerde pijn gedempt met pijnstillers waardoor de cliënt aan de oorzaak voorbijgaat. Mijn uitdaging is om hieronder te kijken: het lichaam wil genezen en optimaal functione ren. Hoe ontstaat dan een stagnatie waardoor we niet meer in de kracht van het leven staan? Een vroeger trauma of langdurige stress, waardoor beperkende en verlammende gedachten/overtuigingen zijn ontstaan, hebben baat bij onder andere EMDR (traumaverwer king), NEI (het oplossen van emotionele of mentale blokkades uit het verleden), EFT (bewustwording van negatieve interactiepatronen die zijn ontstaan in een relatie) en autogene training (ontspanningsmethode voor lichaam en geest). De ingang van de klacht wordt dan beter gezien, waardoor het lichaam weer in staat is prikkels af te geven om genezing op gang te bren gen, zowel lichamelijk als geestelijk. Ik heb deze the rapie met succes toegepast bij uiteenlopende klachten en zag verbluffende resultaten. Omdat ik meer mensen wil helpen in hun kracht te komen en te inspireren om het leven in eigen hand te nemen, start ik in september een interactieve cursus samen met een collega-thera peute. Deze bestaat uit 8 bijeenkomsten van 2,5 uur. Hierbij is er aandacht voor voeding, beweging, ont spanning, ademhaling, fysieke/psychische klachten, belemmerende gedachten en nog veel meer." Natuurgeneeskunde en maatschappelijk werk. Telefoon: 072-5338387. E-mail: ineke@vndm.nl Website: www.vndm.nl Neem geen genoegen met bij voorbeeld vermoeidheid, ADHD, angsten, depressies, fobieën, hyperventilatie, gewichtspro blemen, darmklachten, artritis, schildklierklachten en burn-out, want aan de meest uiteenlopen de psychische en lichamelijke klachten is veel te doen. Dat zegt Ineke van Dam na ruim twintig jaar ervaring in haar praktijk. De totale mens staat bij haar centraal, voor elke cliënt is er een individuele aanpak waar bij ze voor mensen veel kan betekenen. Belangrijk is verder dat de cliënt zich bewust wordt van zijn zelfhelend vermogen en daaraan actief een bijdrage levert. Ineke: "De aangeboden behandelingen voor de lichame lijke/psychische klachten zijn toegespitst op een effectief blij vende verbetering". Ineke van Dam voldoet aan de hoge eisen van de beroepsvereniging VBAG waaronder de jaarlijks terugke rende verplichte bijscholing. Hierdoor krijgen de meeste cliënten, die aanvullend verze kerd zijn, haar consult of een gedeelte van haar consult ver goed. Internet: www.fysioxpert.nl Openingstijden: ma. en di. 08.00-21.00, wo., do., vr. 08.00-18.00. Edith Corts: "FysioXpert groeit nog steeds! Sinds het vorige artikel in Bedrijf Belicht werken we met 4 collega's: Joep Gokemeijer, Edith Corts, Roy van Soest en Romy Hageman. Allemaal hebben we onze eigen aandachtsgebieden en specialisaties. We vullen elkaar goed aan in de behandeling van patiënten en bieden ook hierdoor een zo goed mogelijke kwaliteit van zorg. FysioXpert vond de afgelopen periode aansluiting bij verschillende netwerken, waaronder het Orthopedie Netwerk: hierbij werken we nauw samen met de ortho- peden van het NWZ. Ook zijn we aangesloten bij het Netwerk Oncologische Zorg. Ik begeleid mensen tij dens een oncologische behandeling door middel van gerichte training of als het nodig is met een andere behandeling, namelijk mobilisering, oedeemtherapie en/of littekenbehandeling. Dankzij onze aansluiting bij Claudicatio Netwerk werken we samen met vaatchirurgen en behandelen we mensen met etalagebenen. Verder zijn we verbon den aan het CVA netwerk (revalidatie na beroerte) van het NWZ. Nieuw is dat Joep sinds 3 jaar verantwoor delijk is voor de fitheid en blessurebehandeling van de Terriërs Dames 1. Daarnaast verzorgen wij de fysio- therapeutische zorg bij Zorgvilla Craenenbroeck en volgen we steeds cursussen en nascholingen om onze kennis up-to-date te houden. Zo kijken we bijvoorbeeld regelmatig mee met de orthopeden tijdens operaties, op deze manier blijven we op de hoogte van de ope ratietechnieken. Ook de aansluiting bij de verschillen de netwerken vraagt dat van ons. Wij willen allereerst onze kwaliteit hoog houden en blijven ons ontwikke len. De sfeer in onze praktijk willen wij houden zoals het is, dat wil zeggen laagdrempelig en persoonlijk." HEILOO - De fysiothera peuten van FysioXpert bieden orthopedische manuele therapie, sportfysiotherapie, oedeem-fy- siotherapie, oncologische fysio therapie, dry Needling (sinds 2017 in de praktijk), Medical taping en fysiotherapie aan huis. Tevens worden er medische trainingen aangeboden, daarbij krijgen mensen onder begelei ding van een fysiotherapeut een oefenprogramma op maat. "Dat doen we in kleine oefengroepen", vertelt Edith Corts. Ook zijn er de gerichte trainingen mogelijk voor mensen die behandeld wor den met chemotherapie bij kan ker. "Mensen die dit doen, gaan aanzienlijk minder achteruit qua conditie en kracht. Zij door lopen de chemotherapie beter en revalideren sneller, blijkt uit onderzoek". De fysiotherapeuten helpen vol passie sporters, geriatri sche patiënten, orthopedische en oncologische patiënten. "Steeds proberen we mensen de hoogst mogelijke kwalitatieve zorg te geven met een persoonlijke bena dering. Voor een behandeling heeft u geen verwijzing van een arts nodig." Opleidingen voor het bromfietsrijbewijs starten in het examengebied in Alkmaar. Dat zorgt voor tijdsbe sparing en efficiëntie: leerlingen hoeven niet onnodig heen en weer te rijden. De bromfietsleerlingen kunnen overigens ook profiteren van de haal- en brengservice van RBD. Het bedrijf wil nu het aanbod van rijopleidin gen uitbreiden. Denk aan opleidingen voor het aanhanger rijbewijs (E achter B) en specialisaties voor leerlingen die moeite hebben met het behalen van het rijbewijs door autisme, ADHD of andere leerproblemen. Dick Sassen van Dicx auto- en motorrijschool: "We doen zeer ons best om al onze leerlingen een kwalitatief goede en een zo breed en compleet mogelijk rijlespakket aan te bieden. Daarbij hoort een zeer persoonsgerichte aanpak. Verder zien we de toekomst van de samen werking van de drie rijscholen, gebundeld in RBD Verkeersopleidingen, zonnig tegemoet." Hogeweg 141, 1906 CG Limmen. Telefoon: 06-50648499. E-mail: dicxrijschool.nl. Internet: www.dicxrijschool.nl DICX auto- motorrijschool is sinds 2005 actief in Heiloo, Limmen, Akersloot, Castricum, Uitgeest en omgeving. Het bedrijf is trots op zijn boven gemiddelde slagingspercen tage voor het auto-rijexamen. Daarnaast slaagt 95% van de motorkandidaten. Instructeur en eigenaar Dick Sassen en twee parttime instructeurs zijn zeer ervaren in hun vakgebied, zij verzorgen met passie van maan dag tot en met zaterdag rijlessen. Dicx auto- en Motorrijschool is altijd vooruitstrevend. Zo gebruiken de leerlingen het meest actuele theorielessysteem, dat perfect aansluit op de theo rie-examens van het CBR. Het gebruik ervan vergroot de sla- gingskans voor het theorie-exa men aanmerkelijk. Zeer handig is verder het online reservering systeem voor de rij- en theorie lessen en de rijles-app. Hiermee kunnen leerlingen zich eenvou dig zelf aanmelden en lessen reserveren. Service staat voor op: leerlingen met een rijlespak ket die na het slagen nog enkele rijlessen over hebben, krijgen de resterende rijlesuren terugbe taald.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2018 | | pagina 4