Modderdag bij kinderopvang Kits Oonlie L De Zware Hufters overhandigen cheque aan Stichting Kees I N G E Z O N D E N M E D E D E L I N G E N Start verkoop nieuw project Zuiderloo Nieuwe periode start met structureel sluitend perspectief Genieten van Gouden Dagen Heiloo Grote verkoop in Bibliotheek Heiloo RONDLEIDING IN HUIZE NIJENBURgI JUL 11.00 of 13.30 uur naar keuze, met gids van Oud Heiloo. Met koffie/thee in de oude keuken, natuurlijk langs het poppenhuis en bij goed weer wandelen in de tuin. 7,50 inclusief brochure (geen pin). OUD HEILOO Info: 06-51718363. verkoop@uitkijkpost.nl Eerste Single Mom Café Heiloo Cheque 2000, tiH.VL-iga.ttM UITKIJKPOST 27 JUNI 2018 HEILOO - Donderdag 28 juni a.s. start de verkoop van fase 3 in nieuw bouwproject Zuiderloo, ontwikkeld door BPD Ontwikkeling. De fase bestaat uit 34 woningen en is gelegen naast de Kennemerstraatweg, tussen de Zevenhuizerlaan en de Vennewatersweg. Er komen verschillende woningtypes: rij- en hoekwoningen, twee-onder- een-kapwoningen, semi-bungalows en vrijstaande woningen. In het project is veel aandacht voor groen en ruimte. De woningen staan op kavels vanaf circa 129 m2, met woonoppervlaktes vanaf circa 114 m2. Alle woningen zijn voorzien van vloerverwarming, sanitair en tegelwerk en beschikken daarnaast over een eigen berging. Op de daken komen zon nepanelen. Het project wordt verkocht door de Kuyper Blom Makelaars in Heiloo en Rietveld Makelaars in Limmen en wordt gebouwd door T&G Bouwcombinatie. Het Kuyper Blom nieuwbouwkantoor is donderdagavond a.s. speciaal voor dit project geopend. U bent welkom tussen 18.00 en 20.00 uur aan de Stationsweg 96 te Heiloo. Meer informatie over de woningen en de inschrijfprocedure is terug te vinden op de website: www.nieuwbouw-zuiderloo.nl. HEILOO - "Heiloo start de nieuwe collegeperiode met een structureel sluitend meerjarenperspectief. Dit biedt de komende jaren een eerste aanzet voor ruimte om accenten vanuit de coalitieovereenkomst te kun nen invullen. Dat stemt mij uiteraard positief," aldus wethouder Financiën Fred Dellemijn. De kadernota schetst het kader waarbinnen het college de begroting 2019 verder kan uitwerken. De kadernota wordt behandeld in de gemeenteraad van 2 juli. Financiële positie Ondanks enkele benodigde financiële impulsen, waaronder de extra bij drage voor het verbeterplan van de werkorganisatie De BUCH, is er een voldoende financiële buffer deze kosten op te kunnen vangen. Het finan cieel meerjarenperspectief is gunstig en biedt de nodige ruimte voor ont wikkelingen en ambities. Zorgvuldigheid en een doelmatige besteding van middelen blijft vanzelfsprekend het uitgangspunt. Opmars naar de programmabegroting Rekening houdend met ambities en wensen vanuit de gemeenteraad werkt het college aan de begroting 2019, welke in het najaar aan de raad wordt aangeboden. HEILOO - We zijn naar Space Expo in Noordwijk geweest. Ik kan het aan raden, het is beslist de moeite van een bezoek waard. Om 10.00 uur zijn we bij mij thuis vertrokken. Na een goede reis hebben we eerst lekkere koffie gedronken met wat heerlijks erbij. Dan naar de Expo. Daar is heel veel te zien over de ruimtevaart. Bijzondere, leuke en mooie dingen. Prachtige foto's vanuit de ruimte. Ook kan je er verschillende proeven doen, net zoals in de ruimte. Wij hebben ons geen ogenblik verveeld en volop geno ten. Ik kijk nu al weer uit naar een volgend bezoek. Ik bedank onze chauf feurs voor de rit en hun zorg voor mij. Vriendelijke groeten, Chris Claeys HEILOO - In de huidige samen leving ontdekken kinderen de wereld steeds vaker virtueel en dat terwijl het wetenschappelijk aangetoond is dat buiten spelen in de natuur de ontwikkeling van kinderen enorm stimuleert. Met Modderdag wordt hier aan dacht aan besteed, maar het is vooral heel leuk! Donderdag 29 juni was het eindelijk zover: Modderdag! De kinderen (en medewerkers) van Kits Oonlie keken er al weken naar uit om eens even lekker vies te worden. Bij Kinderdagverblijf De Hoefsmid werd in de vroege ochtend een van de buitenterrei nen omgetoverd tot een grote mod- derplaats. Met dank aan Karwei Heiloo en een beetje water, was er aan modder geen gebrek. Nadat de kinderen eerst wat onwennig aan de modder hadden gevoeld en keken wat die gekke juffen nu weer deden, zijn ook zij de modder ingedoken. Wilt u meer informatie over de opvangmogelijkheden of een rond leiding, neem dan gerust contact op; 072-5323576. Met dank aan Karwei Heiloo. Aangeleverde foto HEILOO - Op woensdag 11 juli van 10.00 tot 17.00 uur is de grote zomer- verkoop van afgeschreven materialen in Bibliotheek Heiloo. Hier vindt u romans, informatieve boeken en jeugdboeken, maar ook cd's, dvd's, groteletterboeken, bundels tijdschriften en bladmuziek voor een zacht prijsje. Iedereen is van harte welkom! De volgende grote verkoop is tij dens Uit&Zo op zaterdag 1 september. Wilt u uw vermelding ook in de culturele agenda van Heiloo terugzien? Dat kan voor een bescheiden tarief. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de Uitkijkpost via het e-mailadres HEILOO - Als je er alleen voor staat als moeder wil je jezelf nog weleens vergeten. Daarom verzorgt het Trefpunt elke eerste woensdag van de maand een kof fieochtend voor alleenstaande moeders. Gewoon gezellig kof fiedrinken en kletsen met elkaar. Maar natuurlijk is het ook moge lijk om kennis te delen en ervarin gen uit te wisselen. Op 4 juli komen we voor het eerst bij elkaar, vanaf 10.00 uur in Keuken met Karakter, Olvendijk 2a. De volgende ontmoetingen zijn op 5 september, 3 oktober, 7 november en 5 december. De inloop is vrij en consumpties zijn voor eigen rekening. Informatie Stichting Trefpunt, (072) 533 12 97 of info@ trefpuntheiloo.nl. HEILOO - Sven Wittebrood van De Zware Hufters overhandigde op zaterdag 23 juni een cheque van tweeduizend euro aan pen ningmeester Stefan Beers van Stichting Kees. Het geld is mede bijeengebracht door de spon soren en de 'vriendjes voor een tientje'. Afgelopen maart hebben De Zware Hufters als team deelge nomen aan de Cold Classic Car Experience, een uitdagende week waarin Sven Wittebrood, René Beerepoot, Theo Bakker, Peter Bijkerk en Abe Wittebrood over de mooiste besneeuwde wegen van Zweden en Noorwegen hebben gereden in hun 36 jaar oude Volvo 760. Dat deden ze uiteraard voor de lol, maar ook om geld op te halen voor Stichting Kees. Stichting Kees ondersteunt mensen met een beper king door ze financieel de mogelijk heid te bieden om begeleid te bewe gen en te sporten. De Zware Hufters en Stefan Beers van Stichting Kees. Foto: STiP Fotografie Tekst: Yvonne van Stiphout Hl

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2018 | | pagina 7