EASYSLIM.NU Oil i PROFITEER NU! ZOMER ACTIE ISOITIE kon mij helpen' VAARWEL SCHEUREN EN SCHROOTJES! Heb jij ook moeite met afslanken? IN DE MAAND JULI OP SIKKENS EN SIGMA UERF 6 Simpel, Snel, Slank! slechts 39 sikkens Westerweg 250 BlllSI Wij bieden de oplossing. Maak nu een proefafspraak! Met resultaatgarantie: verlies direct tussen 4 en 28 cm* Afslanken was nog nooit zo easy! Intake proefbehandeling samen van€69,- nU VOOr na i0 x Met 46 <4 vestigingen W altijd hulp jgfSBi Ontspannen simpel naar je eigen succesverhaal Bekend van o.a. de woorvcrSicrdcr BEHANG VERF VLOEREN ZONWERING GORDIJNEN WOONACCESSOIRES Uw plafond past niet meer bij het interieur of is lelijk geworden door vochtplekken of scheuren? Plameco biedt hiervoor een ideale en duurzame oplossing: flexibele plafonds. Met een installatie binnen een dag, zonder rommel of overlast. Groot voordeel van de werkwijze van Plameco: het meubilair kan bij montage van het nieuwe plafond gewoon blijven staan. Het onderhoudsvriendelijke Plameco-plafond bestaat uit hoogwaardig materiaal, dat ongevoelig is voor temperatuurverschillen en bovendien bacteriewerend en vochtbestendig is. Dit maakt een Plameco-plafond dus ook geschikt voor bijvoorbeeld badkamers of keukens. Daarnaast zijn er allerlei opties qua verlichting, zoals inbouwspots, indirecte verlichting of op afstand bestuurbare verlichting. Qua plafonds zijn zowel klassieke als moderne uitvoeringen mogelijk in wel honderd varianten, voor elke inrichting en stijl is er iets passends te vinden. U kunt het zo gek maken als u zelf wilt. Een bloem op het plafond? Of liever slapen onder een sterrenhemel? Het is allemaal mogelijk bij Plameco. Bijna alles kan. Overtuig uzelf en bezoek de showroom. De koffie staat klaar. Aanstaande donder dag, vrijdag en zaterdag kunt u zich tijdens de show uitvoerig laten voor lichten over de mogelijkheden. De show room is gevestigd aan De Trompet 2182 in Heemskerk en op alle kijkdagen geopend van 10.00 tot 17.00 uur. \m Plameco vakbedrijf Martens de Boer KlnlntW De Trompet 2182 1967 DC Heemskerk 0251 745 080 Zeg hallo tegen uw nieuwe plafond. Easyslim.nu Limmen limmen@easyslim.nu Bel 06 - 8585 2603 of boek online via www.easyslim.nu UITKIJKPOST 4 JULI 201 'In maart 2016 ben ik bevallen van mijn derde kind. De bevalling ging soepel, het verliezen van mijn zwangerschapsbuikje niet. In het begin dacht ik dat dit vanzelf minder zou worden. Het hoorde er toch immers bij? Ik was pas net bevallen.' 'In de zomer vroegen mensen aan mij of ik weer zwanger was. Nee dat was ik niet. Ik was blij toen de winterperiode aanbrak, ik kon mij verschuilen onder mijn dikke jas. Na de eerste verjaardag van mijn jongste kind begon de zon weer door te breken en langzamerhand gingen de dikke winterkleren uit. Ik voelde me niet fijn in de niets verhullende kleding en opnieuw kwam de vraag of ik zwanger was. Vreselijk moe werd ik ervan! Soms zei ik gewoon 'ja' om van de vragen af te zijn.' 'Toen ik merkte dat er bij mijn kinderen op school door de ouders geroddeld werd over de vraag of ik weer zwanger was, was voor mij de maat vol. Ik zat vaak verdrietig op de bank en voelde me depressief. Er zat maar een ding op en dat was een afspraak maken bij de huisarts. Kort heb ik getwijfeld of ik misschien wel zwanger was. Dit was niet het geval. De huisarts vertelde mij dat ik zwakke buik spieren heb en dat deze spieren de bolle vorm aan mijn buik geven. Hij verwees mij door naar de plastisch chirurg en die gaf de diagnoses navelbreuk en buikwandbreuk. Enkele dagen daarna ging ik naar het ziekenhuis voor een scan van mijn hele buik en een plan voor een operatie. Er zou een buikwand-correctie worden uitgevoerd. Ik was blij, eindelijk werd er iets aan mijn buik gedaan!' 'Mijn blijdschap was snel weer weg, want het bleek dat mijn buikspieren te ver uit elkaar staan. De operatie kon toch niet worden uitgevoerd. Ik moest het maar accepteren. Dit wilde ik niet! Er moest toch iets te doen zijn aan mijn buik? Ik besloot om het heft in eigen handen te nemen en op zoek te gaan naar een organisatie die mij wél kon helpen. Ik kwam uit op de website van Easyslim.nu en heb de hele site uitgespit. Dit klinkt toch te mooi om waar te zijn? Mijn man haalde mij over om een proefbehandeling te onder gaan en ik heb een afspraak gemaakt.' 'Ik kwam terecht bij Karin (eigenaar Easyslim.nu) en dit voelde erg goed. Tijdens de behandeling voelde ik mijn buik spieren samentrekken. Eindelijk gebeurde er iets! Ik was razend enthousiast. En toen ik hoorde dat ik na de eerste behandeling al een aantal centimeters was kwijtgeraakt kon ik mijn geluk niet op! Ik besloot een behandeltraject van 10 weken in te gaan.' 'Door de lieve dames van Easyslim.nu en het verliezen van 18 centimeter buikomtrek werd ik steeds enthousiaster. Kon ik mijn ervaringen delen met anderen? Ik wilde zelf wel aan de slag met een Easyslim.nu-studio. Binnen twee maanden was het geregeld. Inmiddels ben ik al ruim acht maanden bezig in mijn eigen studio. Ik heb veel vrouwen, maar ook mannen, kunnen helpen hun figuur weer terug te krijgen.' 'Veel klanten denken dat zij de enige zijn die niet kunnen afvallen. Dit is niet waar! Zelf heb ik er ook last van gehad. Ik deel mijn verhaal graag met mijn klanten. Zo weten zij dat schaamte absoluut niet nodig is. Easyslim.nu is er om jou te helpen!' '"'^M/gt/m 31 au?»^ ■ar#* Het apparaat doet het werk voor je. Door middel van ultrasound gaat het vet uit de vetcel. Door mid del van elektrostimulatie worden je spieren nog eens maximaal getraind. ■■in-w.» Slqmjld-1 PLAFON DS

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2018 | | pagina 6