Musical 'You're the one that I want' Zonnepanelen voor Radboudschool 1 SCHOOL HEILOO TER r I N G E Z O N D E N M E D E D E L I N G E N Fysio Heiloo trots op voortzetting status Plus Praktijk! Mzomeravondrond- LEIDINGEN IN DE JUL WITTE KERK BLOKFLUIT- UO KWARTET BRISK JUL Spectaculair spel van 4 befaamde blokfluitisten. Met ruim 40 verschillende blokfluiten speelt BRISK muziek uit de middeleeuwen, renaissance én de huidige tijd, stuk ken die alles te maken hebben met vocale muziek. Aanvang 15.00 uur. verkoop@uitkijkpost.nl Kledinginzameling gestopt Café Blondes, nieuw in Heiloo UITKIJKPOST 4 JULI 2018 Het nieuwe logo prijkt trots aan de gevel. Aangeleverde foto HEILOO - Fysio Heiloo, specialist in bewegen, heeft wederom met suc ces de Plus Audit doorlopen en mag de komende twee jaar de Plus status voortzetten! Bovendien heeft Fysio Heiloo per 1 juli een nieuwe huisstijl en logo geïntroduceerd. Een Plus Praktijk is een fysiotherapiepraktijk met de hoogste kwaliteits- status van fysiotherapeutische zorgverlening. Het Koninklijk Nederlands Genootschap voor Fysiotherapie verleent deze status aan praktijken die niet alleen voldoen aan alle kwaliteitseisen van de eigen beroepsvereni ging, maar hierbij nog een paar stappen verder gaan, met name in het behandeltraject van patiënten en het inzichtelijk maken van kwaliteit door het gebruik van de nieuwste behandel- en testmogelijkheden. De Plus Audit richt zich op het vakinhoudelijke gedeelte van de praktijk. Het gaat dan over zaken zoals de deskundigheid van de fysiotherapeuten, het resultaat van klanttevredenheidsonderzoeken, gebruik van behandel- richtlijnen van de beroepsorganisatie, de effectiviteit van een behandeling, zorginnovatie en interdisciplinaire samenwerking. Ook wordt gekeken naar zaken als goede bereikbaarheid, ruime openingstijden, korte wacht tijd, hygiëne, privacy en veiligheid. Daarmee is de Plus Audit bij uitstek een instrument voor praktijken die zich op het gebied van kwaliteitszorg willen onderscheiden. Er is maar een klein percentage praktijken in Nederland die zich Plus Praktijk mogen noemen. Het behouden en voortzetten van de Plus status mag als een groot compliment beschouwd worden voor alle fysiotherapeuten van Fysio Heiloo. Fysio Heiloo biedt zoals bekend een breed pakket aan specialisaties. Nieuwe specialisaties binnen de praktijk zijn handtherapie, fysiothera pie bij aangezichts-, kaak- en hoofdpijn en dry needling. Fysio Heiloo werkt nauw samen met specialisten en orthopeden en is onder andere verbonden aan het Rug Netwerk, het Orthopedie Netwerk Noordwest Ziekenhuisgroep en ClaudicatioNet. Team Fysio Heiloo houdt zich, naast fysiotherapie, ook bezig met het stimuleren van bewegen in combinatie met een gezonde leefstijl. Zo zijn er posttherapeutische trainingsgroe pen en is er samenwerking met Buurtzorg Heiloo en Diëtistenpraktijk Alimentum, nu ook gevestigd op het Slimpad! U bent van harte welkom in onze volledig vernieuwde en gemoderniseerde praktijk. Voor meer informatie verwijzen wij u naar onze website www. fysioheiloo.nl. Fysio Heiloo, Slimpad 16a, 1851 LB Heiloo 072-5339355. HEILOO - Ter afsluiting van dit musicalseizoen speelt de musicalgroep van de Muziek-en Dansschool Heiloo de voorstel ling 'You're the one that I want'. Onder leiding van docente Sanne Mallant is er weer hard gewerkt aan een spetterende en swingende musical. 'You're The One That I Want' speelt zich af op de Rydell High School, waar de T-Birds en de Pink Ladies op school zitten. De leider van de T-Birds, Danny, is tijdens de zomervakantie verliefd geworden op het nieuwe meisje op school, Sandy. Maar verliefd zijn past niet echt bij zijn imago. Ook de andere leerlingen op school heb ben zo hun problemen: Kenickie en Rizzo hebben steeds ruzie, Marty heeft wel drie vriendjes en Frenchy moet naar een andere school. Op 7 juli 2018, om 19.30 uur, kunt u komen kijken hoe dit verhaal afloopt. Kaarten voor de voorstel ling zijn te verkrijgen via de admini stratie van Muziek- en Dansschool Heiloo (maandag - donderdag tus sen 14:00 - 17:00 uur, Het Veld 1, 072-5332460). Aangeleverde foto In de zomeravonden organiseert de Historische Vereniging in samen werking met de Stichting Witte Kerk Heiloo, avondrondleidingen in de Witte Kerk van Heiloo. De gids, de auteur van het boek 'Meer dan 1000 jaar Witte Kerk in Heiloo' zal u ver tellen over de geschiedenis van het interieur van de kerk maar ook over het gebouw zelf valt veel te vertellen. De gids begint om 19.00 uur. 5,00 p.p inclusief brochure (geen pin). OUD HEILOO Info: 06-51718363. WITTE KERK info@concertenwittekerk.nl; 06 45 18 45 25, Heerenweg 32 Heiloo Wilt u uw vermelding ook in de culturele agenda van Heiloo terugzien? Dat kan voor een bescheiden tarief. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de Uitkijkpost via het e-mailadres HEILOO - In de week van 25 juni zijn er 24 zonnepanelen geplaatst op het dak van de Radboudschool aan het Slimpad in Heiloo. Initiatiefnemer is Martijn Smit, die in de zomer van 2017 in Seattle een training volgde bij Al Gore. Na die training realiseerde hij zich dat het er slechter voor staat met het klimaat dan hij had gedacht. Martijn zocht contact met schooldirecteur Loek Settels en vroeg hem: "Wat kunnen we doen om de school te verduurzamen?" Er werd contact gezocht met Stichting Blosse, waar de school onderdeel van uitmaakt, en met elkaar zijn de mogelijkheden bekeken. Het resultaat mag er zijn: 24 zon nepanelen op een van de daken van de school. De ligging van de school in de boomrijke omgeving maakt dat niet alle daken geschikt zijn voor zonnepanelen. Naar ver wachting zullen de panelen jaar- lijks tussen de 6.000 en 7.000 kWh opleveren. Een gemiddeld huis houden verbruikt zo'n 3.000 kWh per jaar. HEILOO - De afgelopen 12 jaar heeft Ton Steenaert geheel op vrijwillige basis onder andere tweedehandskleding ingezameld ten behoeve van dak- en thuisloze bezoekers van inloophuis De Kloof in Amsterdam. Met ingang van 1 juli stopt hij daarmee. Hij bedankt iedereen die in al die jaren kleding bij hem heeft afgeleverd. Tenminste één keer per maand ging een volle aanhangwagen met kleding, schoeisel, shampoo, balpennen en wat dies meer zij naar De Kloof. U kunt de tweedehandskleding voortaan brengen naar de container van Het Rode Kruis Heiloo. Deze staat aan Het Zevenhuizen 50. Daar wordt de kleding door vrijwilligers gesorteerd en beschikbaar gesteld aan arme mensen uit onder andere Moldavië. HEILOO - Na drie maanden verbouwen kon men tijdens de ker mis het nieuwe café Blondes bezoeken. Menigeen heeft er tijdens het kermisweekend al een kijkje genomen en iets gedronken. Het café heeft een eigentijdse uitstraling, waar men zich al snel thuisvoelt. Op verschillende dagen zal er een dj te horen zijn. Ook kunt u er kleine evenementen verwachten. Tot Blondes! Aangeleverde foto Als de zon wat later op de dag is gedraaid, liggen de panelen prachtig in de zon. Aangeleverde foto

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2018 | | pagina 7