Zo wordt hij NOOIT vergeten! Kringloopwinkel Keer op Keer gaat verhuizen!!! Kennemer Wonen verhuist naar Heiloo 8 OPEN Kringloopwinkel XopX gaat Heiloo verlaten. Wij gaan naar een prachtige locatie aan de rand van Heiloo/Limmen. Aan de Rijksweg 127 in Limmen (voorheen JohWin) wordt in septem ber hard gewerkt om het pand in te richten voor de verkoop van nieuwe en gebruikte spullen. Voor onze verhuizing willen we zoveel mogelijk spullen verkopen dus vanaf heden hebben wij ELKE WEEK DIVERSE ARTIKELEN 2 HALEN/1 BETALEN. Op dinsdag 2 oktober bent u van harte welkom op onze nieuwe locatie. Tevens kunt u uw overtollige verkoop bare huisraad inleveren, tot 22 september op de oude locatie en vanaf 2 oktober op onze nieuwe locatie. Met de opbrengst van deze spullen zullen wij weer vele mensen, vereni gingen en andere goede doelen gaan steunen in de regio en daarbuiten. De winkel in Heiloo, Industrieterrein Oosterzij 17 blijft open tot en met zaterdag 22 september. IDEE ONTWERP PRINT/DRUKWERK INTERNET SIGN Rijksweg 42a Limmen 072 - 505 49 57 UITKIJKPOST 4 JULI 201 HEILOO - Ter nagedachtenis aan haar vader Fred heeft Hortense Assink (Tans voor intimi) een herdenkingsplekje gecreëerd op het grasveld tussen de ijs salon en het oude politiebureau. Onder de boom staan twee stoelen met een tekstplaatje en een foto van haar vader op de rugleuning. Mensen eten er hun ijsje op of rusten even uit van een fiets tochtje. Tans kijkt er vanuit haar keu kenraam op uit. Een prachtig moment was dat ze een kindje van drie jaar aan haar moeder hoorde vragen: "Mama, wie is die meneer?" De moeder antwoordde: "Die meneer is een sterretje, ga maar even op zijn stoel zitten." Een dag voor zijn overlijden vertelde Fred aan zijn vrouw Ans dat hij euthanasie wilde. Fred was al lange tijd ernstig ziek, zijn aorta was twee jaar ervoor gescheurd en na zes weken coma en een half jaar in het zieken huis werd hij nu al twee jaar liefdevol thuis verzorgd door Ans. Fred was daarbij ook nierpatiënt en had hele zware medicatie, daardoor raakte hij soms in een delier (ern stige verwardheid), zo ook die avond ervoor. Het was uitzichtloos, Ans belde de dokter. Terwijl haar moeder en haar zus bezig waren met het uitzoeken van de muziek voor de uitvaart kwam Tans thuis van haar werk. Ze kreeg het gevoel dat ze achter een trein aanrende, er was al zoveel gebeurd terwijl zij nietsvermoedend aan het werk was. Ze besefte ook dat ze dit nog helemaal niet wilde maar realiseerde zich wel dat het haar vaders beslissing was. Om 17.45 uur stond de dokter op de stoep en de paniek sloeg toe, ze wilde haar vader nog zoveel zeggen. Haar vader riep zijn twee dochters en zijn kleinkinderen om beurten bij hem. Hij sprak met ieder van hen een kwartier en drukte iedereen op het hart goed voor mama en oma te zorgen. Een dag later stierf hij. Hortense had het moeilijk op de eerstvolgende Vaderdag en besloot een herdenkingsplekje te creëren zodat haar vader nooit meer verge ten zou worden. Fred Assink was één brok humor. Toen het gezin zijn as uitstrooide in een karpervij ver kwamen er wandelaars langs. Eén van de wandelaars merkte op: "Zo dames, zijn jullie lekker de vissen aan het voeren?", waarop Hortense antwoordde: "Uh nee, dit is mijn vader". Vervolgens lag het gezin in een deuk, dit was typisch de humor van haar vader. Naast een eerlijk zakenman was Fred vooral een familieman, de rots in de branding voor 'zijn meiden'. Tans werd als puber altijd overal opgehaald, Fred stond midden in de nacht om de hoek van de disco op zijn doch ter te wachten. Later haalde hij ook zijn klein kinderen op, als het moest om kwart voor vijf 's nachts uit Amsterdam. Hij was bescheiden, hield zich graag op de achtergrond. In tegen stelling tot Hortense die zingt, presenteert en in musicals speelde. Fred zei altijd geksche rend over zijn dochters: "Ik heb er één die is doktersassistente en die jongste heeft haar E.H.B.O.-diploma en denkt dat ze kan opere ren". Fred overleed op 15 oktober 2016, één dag voor de verjaardag van zijn vrouw Ans waar mee hij 56 jaar gelukkig getrouwd was. Hij werd 79 jaar. Na een tip van Paul Dirks heeft Uitkijkpost Media besloten op zoek te gaan naar de verhalen achter de herdenkingsplekjes. Er zijn in Heiloo namelijk nog veel meer herdenkings plekjes gecreëerd voor mensen die nooit vergeten mogen worden. De redactie is benieuwd naar de perso nen en de verhalen achter de herden kingsplekjes. Wilt u uw verhaal delen? Neem dan contact met ons op via redactie@uitkijkpost.nl. HEILOO - Woningcorporatie Kennemer Wonen verhuist volgend voorjaar naar Heiloo. Het pand aan de Schuine Hondsbosschelaan 45, waarin Landschap Noord-Holland is gevestigd, wordt volle dig gerenoveerd tot een energieneutraal kantoor. Kennemer Wonen, eigenaar van het pand, gaat het kantoor samen met Landschap Noord-Holland betrekken. De woningcorporatie huurt momenteel nog een pand aan de Hertog Aalbrechtweg in Alkmaar. De bedoeling is dat bouwbedrijf Tervoort uit Egmond aan den Hoef het pand in april 2019 volledig energieneutraal oplevert. Directeur Cor Tervoort: "Inmiddels zijn we een kleine maand bezig met de werkzaamhe den en is nagenoeg al het sloopwerk gedaan, maar vooral zijn achter de schermen met alle partners de voorbereidingen getroffen voor het vervolg. Na renovatie is de regio een aan sprekend duurzaam kantoorpand rijker! Wij herkennen ons in de duurzaamheidsambities van Kennemer Wonen. In 2016 hebben wij ook ons eigen kantoor voorzien van zonnepanelen, is in 2017 een warmtepomp geplaatst en is ons volledige bedrijfspand voorzien van energie zuinige ledverlichting." Wilt u op de hoogte blijven van de ont wikkelingen en bent u nieuwsgierig naar impressies van het kantoor? Kijk op www. kennemerwonen.nl/duurzaamkantoor. Hortense op een van de stoelen van het herdenkingsplekje voor haar vader. Aangleverde foto Dick Tromp van Kennemer Wonen (links) en Cor Tervoort van Tervoort Egmond. Op de achtergrond het pand dat volledig wordt verduurzaamd. Aangeleverde foto vanaf 2 oktober oersterk.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2018 | | pagina 8