Bijna 50 judoka's op het strand Met diploma op vakantie TC Heiloo United draait gewoon door deze zomer SPORT 13 Foresters JO17-1 kampioen landelijke 4e divisie Zilver voor Owen Westerhout UITKIJKPOST 18 JULI 201 HEILOO - Afgelopen voorjaar is het team van de Foresters JO.17- 1 kampioen geworden van de landelijke 4e divisie. Daarmee pro moveert het team direct naar de 3e divisie. De uitwedstrijden zullen nu naast Noord-Holland ook in Utrecht, Overijssel en Gelderland worden gespeeld. In een zeer spannende wedstrijd werd WV-HEDW uit Amsterdam met 2-0 verslagen. De winst was ook nodig om KFC van de titel af te houden. Aangeleverde foto HEILOO - Traditiegetrouw werd het wedstrijdseizoen van de wedstrijdjudoka's van Dojo 't Loo afgesloten met een training op het strand. Ook dit jaar was het weer een mooi spektakel om bijna 50 judoka's in judopak op het strand te zien. Niet alleen was het stralend weer, maar ook de kinderen straalden van plezier. Uiteraard mocht het slot spektakel niet ontbreken waarbij de judoka's met pak en al te water gin gen. Na afloop stond er bij de dojo aan de Bergeonstraat een barbecue te wachten om na alle inspannin gen op het strand de honger van de jeugd te stillen. Daarna werden de 'Belofte van het jaar' en 'Judoka van het jaar' bekendgemaakt. Omdat het seizoen voor de wedstrijdgroep succesvol is geweest en iedereen goed vooruit is gegaan, viel het voor trainers Kars, Karen en Maaike niet mee om een keuze te maken. Uiteindelijk werd Luuk van Waggendorff van Rijn verkozen tot Belofte van het jaar bij de jongens en Celine Kleijmeer tot Belofte van het jaar bij de meisjes. De titel Judoka van het jaar ging dit seizoen naar Jonne Coolegem die zich onder andere via een 3e plek op het Noord-Hollands kampi oenschap knap had geplaatst voor het NK-18. Al met kan er worden terugge keken op een mooi seizoen, maar nu gaat iedereen eerst even bijtan ken tijdens de zomervakantie. Dan kunnen de judoka's er na de zomer weer vol energie tegenaan. HEILOO - Afgelopen zaterdag veroverde Owen Westerhout (midden), lid van de topsportgroep O2 Athletics en AV Trias, een zilveren medaille tijdens het Nederlands Kampioenschap baanatletiek (NSK Baan) voor studenten. Het zonnige Eindhoven was dit jaar het toneel voor de NSK Baan. Alle sprintonderdelen hadden dit jaar een serie en een finale. Westerhout kwam uit op de 400 meter en kwam met een tijd van 50.29 zonder problemen door de series. Later op de dag, in de finale, werd daar een schepje bovenop gedaan. De tijd van 49.98 was voldoende voor een zilveren medaille. Foto: Aad de Bruijn Gefeliciteerd allemaal! Aangeleverde foto Marit Sengers, Senna van Son, Desy Teekens, Cas Ursem, Saar Valkering, Julia Venema, Guus de Waard. Diploma B: Femke Admiraal, Milan Baltus, Gijs van Basten Batenburg, Sarah Bijleveld, Sun-Hee Blokker, Abel du Bois, Stella Bonnet, Ruben Dekker, Florijne Geldermans, Ferron de Groot, Hala Haddad, Anne Hanraads, Sepp van 't Hoff, Sharon van der Hulst, Laurens Jurrius, Betje Klinkenberg, Fien Kuiper, Anna Meijne, Jara Moes, Daan van der Molen, Bastian Nielen, Max Nienhuis, Maud Nieuwstad, Luca Nijholt, Tycho Smit, Hélène Ton, Isa Tromp, Maud Ursem, Puk Vogel, Rosalie Wisman, Isa Wolfs. Diploma C: Damian Bruinink, Josefien Buys, Lotte van Cronenberg. HEILOO - Ruim 60 leerlingen van zwembad Loos hebben zaterdagmorgen 7 juli voor de laatste keer van dit zwemsei- zoen afgezwommen voor het A-, B- of C-diploma. Na het zwem men van de verplichte banen en vaardigheden, is iedereen trots met zijn of haar diploma naar huis gegaan. Nu maar hopen op een mooie zomer zodat iedereen volop van het diploma kan gaan genieten. De geslaagden zijn: Diploma A: Evi Adema, Albashir Aljokhadar, Maryam Amiriyan, Bosse Andriessen, Arvid van Bohemen, Mathilde de Bruin, Thomas de Graaff, Morris Graas, Laurens Hofstee, Daniëlle Hoogland, Lauren van der Horst, Marijtje Jong, Fay Koppes, Megan Kos, Luc Kuindersma, Jet Kuiper, Eline Lehman, Juul Ooms, Hiske van der Peet, Liz Robert, HEILOO - Met een ladies night in stijl heeft TC Heiloo United het voorjaar definitief afgeslo ten. De tennisvereniging aan De Dors kan terugkijken op een zeer geslaagd eerste halfjaar. De 13 banen zijn intensief gebruikt en het aantal leden is ver der toegenomen. Dankzij een grote inzet van vrijwilligers en met hulp van enthousiaste horeca en tennis- leraren was de activiteitenkalender flink gevuld met activiteiten voor alle leeftijden en niveaus. Hoewel de lessen de komende weken stilliggen, draait de ver eniging tijdens de zomer gewoon door. Leden kunnen natuurlijk vrij tennissen, maar ook terecht bij de racketinstuif (op maandag, dins dag en donderdag). De kantine is de hele week open. Om het gemis van vakantiegangers op te vangen mogen leden tijdens de zomerva- kantie een introducee meenemen. De laatste week van de vakantie start alweer het toernooiseizoen met clubkampioenschappen voor de jeugd, het Eiland de Wild 40+ Open dubbeltoernooi en de senio ren clubkampioenschappen. Ook de najaarscompetities starten half sep tember weer, met voor TC Heiloo United twee keer zoveel deelne mende teams als vorig jaar. Traditiegetrouw werd het seizoen afgesloten met een strandtraining. Foto: Fred Stevenson Aangeleverde foto

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2018 | | pagina 13