Tien vragen aan... Juf Anneke Loman 25 jaar in het onderwijs Bezoek de open dag van windmolen Boekel 3 Elke week verschijnt de rubriek 'De tien vragen aan' in de Uitkijkpost. Elk mens heeft onvermoede kanten, stukjes van zichzelf die niet altijd zicht baar zijn. Op deze manier proberen wij net iets meer te weten te komen van een bekende of onbekende dorpsgenoot. Na het beantwoorden van de tien vragen, krijgt hij/zij de vrijheid om de vragen door te geven aan een volgend 'slachtoffer'! UITKIJKPOST 18 JULI 201 Juf Anneke genoot zichtbaar. Aangeleverde foto HEILOO - Op vrijdag 13 juli was het groot feest op CBS de Duif. De teamleden organiseerden voor alle ouders een bedankje, in de vorm van een tropisch feest op het schoolplein. Alle groepen hadden voor de gele genheid een optreden voorbe reid, wat resulteerde in een tropische cocktail van zang en dans. 25 jaar onderwijs Bijzondere aandacht was er voor juf Anneke Loman. Zij is 25 jaar verbonden aan het onderwijs en werd daarom extra in de bloemetjes gezet. Na een feestelijke ontvangst in haar klas genoot zij met haar familie en de kleuters van groep 1-2A van een pannenkoekenmaal tijd. Ook was zij eregast tijdens de optredens en genoot zij met een aantal genodigden van de optre dens. Kerstorkest Juf Anneke zorgt jaarlijks voor de begeleiding van de kerstviering van de Duif in de Ter Coulsterkerk. Van alle leerlingen die een muziek instrument spelen, vormt zij een kerstorkest dat klinkt als een klok. Om haar daarvoor te bedanken stu deerden de muzikanten een stuk van Beethoven in, onder leiding van Madelon Kooi van de Muziek- en Dansschool Heiloo. Juf Anneke en haar genodigden genoten van het zonnige en muzi kale spektakel ter afsluiting van het schooljaar op CBS de Duif. Uitkijkpost verschijnt op woensdag huis-aan-huis in een oplage van 18.500 exemplaren in Heiloo, Limmen, Egmond- Binnen en Egmond aan den Hoef. Op de teksten, de foto's en het ontwerp van Uitkijkpost rust copyright. Niets mag op welke wijze dan ook worden overge nomen, verveelvoudigd en/of openbaar gemaakt worden zonder toestemming van de uitgever. Het weekblad Uitkijkpost wordt geproduceerd op een waterloos offset rotatiepers, de milieu vriendelijke druktechniek Openingstijden ma. 08.30 - 12.00 13.00 - 17.30 uur di. 08.30 - 12.00 13.00 - 17.30 uur wo. GESLOTEN do. 09.00 - 12.00 vr. 09.00 - 12.00 13.00 - 14.30 uur Verkoop De verkoopafdeling is bereikbaar op maandag, dinsdag en donderdag, tel. 072-5351072 of via verkoop@uitkijkpost.nl. Redactie De redactie is bereikbaar op maandag, dinsdag en vrijdag, op tel. 072-5351071 of via redactie@uitkijkpost.nl. Administratie De administratie is bereikbaar op maandag, dinsdag en donderdag, op tel. 072-5330175 of via administratie@uitkijkpost.nl. Adres Bezoekadres: Willibrordus Business Centrum, Kennemerstraatweg 464, Heiloo Uitkijkpost Media is nimmer aansprakelijk voor schade, door wie dan ook geleden, welke veroorzaakt is door niet, niet tijdig of onjuiste plaatsingen van uitkijkertjes. In geval van twijfel beslist de uitgever. Uw privacy: https://www.uitkijkpost.nl/ pagina/privacy HEILOO - Op 21 juli is iedereen welkom aan de Boekelerdijk 27 te Heiloo om de windmolen Boekel te bewonderen. Deze windmolen is van 10.00 uur tot 13.00 uur opengesteld voor publiek. De lokale energieco- operaties Alkmaar Energie, Bergen Energie, CALorie, Heiloo Energie en DUEC zijn er samen met HVC om tekst en uit leg te geven. Windenergie is een belangrijke duurzame energiebron, en best lucratief. Bewoners van de gemeen ten Alkmaar, Bergen, Castricum, Heerhugowaard, Heiloo en Uitgeest zijn mede-eigenaar van windmo len Boekel in de Boekelermeer en delen zo in de winst. Samen hebben bewoners tot 37% van de Boekel in handen en HVC 63%. Er zijn momenteel nog 400 certificaten a 300,- per stuk te koop. Mensen kunnen ook nu gelijk een Boekel-certificaat aanschaffen. Dat gaat via de websites van de boven genoemde lokale energiecoöpera ties of via de site. De certificaten kosten 300 euro per stuk met een verwacht rendement van 5%. Voor meer info www.heilooenergie.nl of www.windmolenboekel.nl. Volg de Uitkijkpost ook op Windmolen Boekel. Aangeleverde foto 1. Waar ben je geboren en getogen? Ik ben geboren op de Boswinde in Heiloo, waar ik woonde met mijn ouders en 3 jaar oudere broer. Daar heb ik een superfijne jeugd gehad. 2. Als je hobby je werk was, welk beroep zou je nu dan hebben? Dan zou ik nu net als Zeb Hogan, Robson Green of Jakub Vagner de wereld rondreizen om de meest bizarre vissoorten te vangen voor de camera. Sinds ik een gezin en eigen installatiebedrijf heb is er van m'n hobby overigens weinig meer terechtgekomen. 3. Wie zou je graag eens ontmoeten? Ik heb veel bewondering voor mensen die in hun werk of sport bij de allerbesten horen en kijk daar dan ook graag naar, ze daarente gen ontmoeten is voor mij minder belangrijk. 4. Wat is jouw mooiste jeugdherinnering? Als 9-jarig mannetje eind 1996 voor de eerste keer met pa naar de (inmiddels) Johan Cruijff Arena heeft veel indruk gemaakt. Ook gingen we vaak bij Egmondia kijken waar Ajax toen zijn trainings kampen had. Vissen, schaatsen en voetballen achter in het park zijn ook fijne jeugdherinneringen. 5. Wat vind je de mooiste plek van Heiloo? De Noorder- en Zuiderneg waar ik ben opgegroeid vind ik de mooi ste en rustigste plek van Heiloo. We komen hier nog wekelijks op de fiets of met de benenwagen. 6. Waar kunnen we je 's nachts voor wakker maken? Hier hoef ik helaas niet lang over na te denken. Een geneesmiddel tegen de hersentumor waar mijn broer Dennis mee te dealen heeft. 7. Wat is het beste advies dat je ooit kreeg? Pluk de dag! Dat probeer ik ook iedere dag te doen. 8. Wat weten de meeste mensen niet van je? Ik ben een open boek. Wat mensen misschien niet weten is dat ik geregeld sport bij TCHU en bij HZV. 9. Wat zou je veranderen als je burgemeester was? Volgens mij levert de heer Romeyn prima werk. Het feit dat hij al sinds 2005 (gegoogeld) burgemeester is van onze prachtige gemeente zegt denk ik genoeg. 10. Persoonlijke vraag van Anita Jonker: "Robin, je bent een paar jaar werkzaam geweest op een boorei land. Wanneer en waarom heb je ervoor gekozen een eigen bedrijf op te starten en hoe bevalt dat?" De wens om een eigen bedrijf op te starten was er al voordat ik de sprong naar de offshore waagde. Je kunt het je nu haast niet meer voorstellen, maar toen dit zes jaar geleden speelde was er crisis in de bouw, waardoor een eigen bedrijf opstarten riskant was geweest. Ik was destijds vrijgezel waardoor de sprong naar de off shore makkelijk, uitdagend en bijzonder leerzaam is geweest. In de drie jaar die ik op de Noordzee gewerkt heb (drie weken op, drie weken af) heb ik thuis een solide basis gelegd voor het loodgie- tersbedrijf, waar we inmiddels de vruchten van plukken. Het derde jaar offshore leerde ik Marike kennen, waar ik inmiddels al ruim twee jaar mee getrouwd ben. Samen hebben we een zoontje van 16 maanden, genaamd Tijl. Ik geef de vragen door aan Marc van Twuijver. Mijn vraag aan Marc is: "Hoi Marc, je hebt onlangs een bonbonatelier geopend. Hoe ben je op dit idee gekomen en wat voor producten maak je allemaal?"

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2018 | | pagina 3