Philippe Jean Lucien Laureau Jopie figthart-Konijn Jan Muijs Jan Demarteau Anna Catharina Admiraal - Meijer Hans Greeuw Annie Elly Willem Sombroek UITKIJKPOST 22 AUGUSTUS 2018 "Kom, we gaan' Met veel verdriet, maar dankbaar voor de mooie herinneringen die hij bij ons achterlaat, nemen wij afscheid van mijn man, onze vader, opa en opi Heiloo f Bergen 25 augustus 1931 15 augustus 2018 Elly Greeuw-Out Peter-Arie Ellen en Ger Sander in liefdevolle herinnering Jeroen Ingrid en Harry Iris en Geert-Jan David Onze speciale dank voor de respectvolle en toegewijde verzorging van Hans gaat uit naar de medewerkers van afdeling Zwaan van verzorgingsbuis Oudtburgb in Bergen. Correspondentieadres: Zeekamplaan 31 1851 XE Heiloo De uitvaart heeft in familiekring plaatsgevonden. Met groot verdriet, zo kort na onze Tineke, hebben wij los moeten laten onze lieve, zorgzame en onvergetelijke vrouw, moeder, schoonmoeder en oma Zuidschermer Heiloo 19 december 1936 1 18 augustus 2018 Kees Ligthart Tineke Ligthart en Jan Heijne Marieke en Dennis Hink Willem, Tessa Petra en Roelof Brouwer Bastiaan, Martijn, Laurens Jan en Angela Ligthart Lisa, Luuk Paul en Charlotte Ligthart Thijs Jopie is thuis, alwaar geen bezoek. De afscheidsdienst vindt plaats op woensdag 22 augustus om 16.00 uur in de Willibrorduskerk, Westerweg 265 te Heiloo. Vanaf 15.30 uur is er gelegenheid om ons te condoleren. Na de dienst komen wij samen in de ontmoetingsruimte. Aansluitend begeleiden wij haar met ons gezin naar het crematorium. Familie Ligthart Werkendelslaan 44, 1851 VD HEILOO Onwezenlijk, oneerlijk, niet te begrijpen Hartverwarmend was het dat zovelen ons bij het afscheid van onze lieve kwamen troosten en moed inspraken. Uw belangstelling en de vele blijken van medeleven nemen het intense verdriet niet weg, maar geven ons wel het gevoel dat wij dit gemis niet alleen hoeven dragen. Uit de grond van ons hart bedanken wij u voor uw steun, bloemen, brieven, vriendschap, warmte en liefde. Uit aller naam, Irene Laureau-Bulte Augustus 2018 Groot was zijn liefde Groot het verdriet Mooi de herinneringen Die hij achterliet Na een gezond en actief leven is op de respectabele leef tijd van 90 jaar, van ons heengegaan onze lieve vader, schoonvader en trotse opa weduwnaar van Jeanne Kröger levenspartner van Honny Jansen - Peerdeman t Heiloo, 16 september 1927 Heerhugowaard, 17 augustus 2018 Gerda en Piet f Wendy Kwint en Ineke Pita v Ronald Jean en Hester Damian en Mees Camiel Finn Per Peter en Sabine Joeri Danique Senna Correspondentieadres: Peter Muijs Rosa Spierplantsoen 34, 1705 KW Heerhugowaard Onze vader en opa is thuis, in woon-zorgcentrum "De Raatstede", Dolomiet 2 app.13 in Heerhugowaard, alwaar gelegenheid is tot afscheid nemen en condoleren op woensdag 22 augustus van 17.00 uur tot 20.00 uur. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op donderdag 23 augustus om 11.30 uur in crematorium de Waerdse Landen, Krusemanlaan 5 te Heerhugowaard. Na de plechtigheid ontmoeten wij elkaar in de ontvang kamer van het crematorium. Onze speciale dank gaat uit naar het personeel van De Raatstede en dokter Mens, voor de liefdevolle zorg. Stetlaantje 1 - 1906 AN Limmen 072-5053009 info@uitvaartverzorging-groot.nl www.uitvaartverzorging-groot.nl U kunt ons dag en nacht bereiken. Met persoonlijke nazorg voor de nabestaanden. Ik heb een prachtig leven gehad" Onze fantastische vader en opa heeft ons in alle rust verlaten Weduwnaar van Eef Demarteau-Röring 23 maart 1937 6 augustus 2018 Maasniel Limmen Het hartverwarmende medeleven dat wij mochten ontvangen geeft ons veel steun bij het verwerken van dit grote verlies. Wij willen u hiervoor enorm bedanken. Marie José en Cor Lisa Max Sem Sander en Esther Robert Iris Laura Men moet niet treuren om wat niet meer is. Maar gelukkig zijn om wat is geweest. Ze was zo eigen, in alles wat ze deed. Haar lachen, haar huilen, haar liefde en haar leed. Na een lang en prachtig leven is thuis in haar vertrouw de omgeving overleden onze moeder, schoonmoeder, oma en overgrootmoeder weduwe van Wim Admiraal Alkmaar, 5 maart 1926 t Heiloo, 19 augustus 2018 Hans en Anita Sjoerd en Yvonne, Lars Sanne en Sean, Lina, Tom Jette en Yan Jon en Sophie John en Karin Frank en Ra'iesa Celine en Martijn Daniëlle Dennis Ingrid en Martien Mare Lynn en Chris Steven Marcel Niké en Rob, Jip Nadie en Bas Correspondentieadres: Elly Admiraal, Vennewatersweg 21-56, 1852 PT Heiloo Onze moeder is overgebracht naar het uitvaartcen trum van Associatie Uitvaartverzorging, Westerweg 263 te Heiloo. Donderdag 23 augustus om 19.00 uur is er de avond wake in de Rooms Katholieke St. Willibrorduskerk, Westerweg 265 te Heiloo. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren. De uitvaartdienst is vrijdag 24 augustus om 10.30 uur in bovengenoemde kerk. Aansluitend begeleiden wij onze moeder naar haar laatste rustplaats op het naastgelegen kerkhof. Na afloop is er gelegenheid om elkaar te ontmoeten in de ontvangkamer van bovengenoemd uitvaart centrum. Het is goed zo. Je handen hebben voor ons gewerkt, je hart heeft voor ons geklopt, en nu ben je rustig van ons heengegaan, onze lieve pa, schoonpa en trotse opa echtgenoot van Trees Zentveld +2007 Heiloo, t Heiloo, 4 november 1932 20 augustus 2018 Ans en Frans Annette Mariska en Rick Jan en Tiny Jenny Croeneweg24a 1851 PN Heiloo Pa is thuis. Erisaldaargelegenheidtotafscheid nemen en condoleren woensdag 22 augustus van 19.00 uur tot 20.00 uur. De viering ten afscheid zal plaatsvinden donderdag 23 augustus om 13.30 uur in de kleine kapel van Onze Lieve Vrouw ter Nood, Kapellaan te Heiloo. Aansluitend is de bijzetting in het familiegraf op begraaf plaats Rinnegom, Herenweg 107, Egmond-Binnen. Na de bijzetting is ergelegenheid om elkaarte ontmoeten in Herberg Binnen, Herenweg 59, Egmond-Binnen.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2018 | | pagina 14