Chronische klachten WELKOM Vi jfhoek FORTE Belevenis tafel voor onze kids! zoals nekpijn? Belevenistafel voor kids van De Vijfhoek KOOP JE KAARTJE VAN KLIK NAAR DUIK: vrienden van de Volgende week woensdag 29 augustus derde editie Heel Heiloo Bakt! Bowen- en massagetherapie www.praktijktesselaar.nl Kinderdagopvang EEEaSnSIa Buitenschoolse opvang Peuteropvang laat je groeien echo-adfysio kennemertstraatweg 464 1951 NG gerbrand@echo-adfysio.nl tel 06 53106162 uw voeten mijn zorg 06-21265477 ^oet ve^o Een duidelijke diagnose door echo,- en functie onderzoek geeft inzicht in oorzaak, gevolg en oplossing van uw lichamelijke klachten aan spieren, pezen en gewrichten. Kijk voor meer informatie op www.echo-adfysio.nl fysiotherapie MSU echografie shockwave therapie osteonomie I «.ho-adfyüo.nl Ontwikkeling beleving en plezier zwembadhetbaafje.nl Zwembad Het Baafje De Omloop 11 072-533 39 09 zwembadhetbaafje.nl 1852 RJ Heiloo info@sportsl.nl De Zorg en Welzijn Special verschijnt elke maand in de Uitkijkpost Voor info: verkoop@uitkijkpost.nl. Hazelaar 46 Heiloo T 06 4561 0265 VERGOEDING vanuit het aanvullende pakket van de meeste zorgverzekeraars www.carinsvoetverzorging.nl medisch pedicurevoetreflexmaseage V.l.n.r. Suzan Kaandorp en Pirn Kaandorp Vrienden met Myla), Amber Bos (De Vijfhoek) en René de Boer (Vrienden van De Vijfhoek). (Foto: aangeleverd) De Vijfhoek werd de beleve- nistafel goed uitgeprobeerd. Pirn Kaandorp: "Als opa van Myla ben ik erg blij dat we er een goed ontwikke lingsinstrument bij hebben. Wij weten uit ervaring hoe frustrerend het is voor deze kinderen als ze niet begre pen worden. Myla heeft het zeldzame Wiedemann-Steiner syndroom. Wij zien elke dag de strijd die zij voert, doordat ze op het niveau van ongeveer anderhalfjaar functioneert, het korteter- mijngeheugen mist en geen enkel woord begrijpt of kan spreken." Namens beide stichtingen zei René de Boer dat er zoveel meer bereikt kan worden door samenwer king: "We willen alle dona teurs en sponsoren bedanken voor hun acties en bijdragen. Dankzij u kunnen wij doen wat wenselijk en noodzake lijk is voor onze kids!" Voor meer info bezoekt u vriendenmetmyla. com en vriendenvandevijfhoek.nl. HEILOO - Deze zomer wer den de kinderen van ortho pedagogisch dagcentrum De Vijfhoek aangenaam verrast met een interactieve beleve nistafel. De tafel stond hoog op het wensenlijstje van De Vijfhoek en er wordt in deze vakantieperiode al dagelijks veel gebruik van gemaakt. De belevenistafel stimuleert niet alleen ontwikkeling en motoriek, maar is er ook voor beleving en plezier. Kin deren kunnen op hun eigen niveau en manier meedoen. Van actief tot wat meer op afstand. Er zijn veel verschil lende spel- en belevenispro gramma's bijgeleverd en de tafel is elektrisch kantelbaar' en verstelbaar in hoogte. Zo kunnen alle kinderen er gebruik van maken en werkt het ergonomisch voor de begeleiding. De belevenista fel is ter beschikking gesteld vanuit een gezamenlijk initia tief van de stichting Vrienden met Myla en de stichting Vrienden van De Vijfhoek. Bij de symbolische over dracht aan Amber Bos van De belevenistafel is ter beschikking gesteld vanuit een gezamenlijk initiatief van de stichting Vrienden met Myla en de stichting Vrienden van De Vijfhoek.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2018 | | pagina 6