t voeding voor de geest JU WAAN TIM KNOL HANS DORRESTIJN Films Dansen Zingen Bewegen Foodtrucks Opzaterdagenzondagtshette^nopenomu^r 0n ctnrten de activiteiten om 12 uur. Het tijdschema met het volledige programma vind u op vnw.willibwdusdraaitdooTnl Hier kunnen ook digitaal kaartjes besteld^g 15 en 16 SEPTEMBER 2 O 1 8 W Landgoed WillibrordusCultuurkoepel Heiloo www.willibrordusdraaltdoor.nl tr f i WAAN Het verhaal over de cyclus van de bij Medische Qigong De Theaterbeweging WAAN Locatietheater Tim Knol Cut the Wire Postzegel ontwerp wedstrijd Hans Ruiter Weermannen aan het woord Hoe wordt weer gemaakt? Stemmingmakerij in de bovenkamer Wesam Kareem Ce n'est pas la route Ervaringsdeskundigen Herstelverhalen Schilderen voor kinderen Maak een familieschilderij Keuken met Karakter Onder de luifel Hete Pieper Toffe Tosties Toffe Peer IJsmakerij ci Vediamo Mocca d'Or Dansen voor ouderen en jonger één-uit-duizend impressies van ontmoetingen Oud Standing Popquiz Hans Dorrestijn Voor jong en oud Waanzinnige muziek Oase van Rust Zwagers Akoestisch Generatiekoor Mini koorscratch Workshop Toverlantaarn Voor kinderen UITKIJKPOST 5 SEPTEMBER 2018 - v www.waanvoorstelling.nl En wat kan je zelf doen aan diversiteit en hulp aan de bijen en vlinders. Tijdens de wandeling wordt er verteld en vragen beantwoord. Ben je snel vermoeid? Pieker je veel? Ben je prikkelbaar of snel geïrriteerd? Voel je je onrustig? Ben je angstig? Heb je lichamelijke klachten? Heb je het gevoel jezelf continu voorbij te lopen? Ben je meer met anderen bezig dan met jezelf? Verbeter je vitaliteit, ontspan en kom tot -rust-met- Medische-Qigong Je versterkt je Waar houdt de filosoof op filosoof te zijn en wordt hij waanzinnig? Sta jij open voor de werkelijkheid? Kijk met andere ogen naar de stad. Kom op plekken die voor anderen gesloten blijven. Ontmoet mensen met een bijzonder levensverhaal. Vele shows en festivals verder Tim speelt nu voorde 2 e achtervolgende keer op Willibrordus Draait (Anders) Door. Er wordt voor de jeugd een postzegel ontwerpwedstrijd gehouden. De winnaar per leeftijdscategorie krijgt als prijs een officieel velletje postzegels met zijn eigen ontwerp erop! Wie stelt het weerbericht samen.? Code rood, oranje en groen, draaien we door. Hebben we in Noord Kennemerland vaste grond onder de voeten Een documentaire over Maarten's leven met schizofrenie. De Alkmaarse cineast met Syrische achtergrond laat tijdens Willibrordus Draait ANDERS Door zijn film Ce n'est pas la route in première gaan. Herstelverhalen zijn persoonlijke verhalen van kracht en hoop. Van vallen en opstaan. Van dromen en doelen en een leven voorbij diagnoses. Vaders, moeders, opa's en oma's mogen graag assisteren om met elkaar een origineel familieschilderij te maken. Leer- en werkrestaurant van GGZ NHN. Zaterdag en zondag een Theatermenu van 17.00 uur tot 20.00 uur. De gepofte snack: Slowcooked - Fast Food! Een ham/kaas voor elke toffe peer! Toffe smoothies voor elke toffe peer! Leverancier van ambachtelijk schepijs voor iedereen Hemelse koffie Voetjes van de vloer! Henk Vasbinder verzorgt gevarieerde live muziek met voor ieder wat wils. Kom met de hele familie, plezier voor alle leeftijden. 'Mensen maken verhalen. Verhalen maken mensen.' Dit is de leidraad in het werk van Pijnacker Mellink. Zij schrijven op locatie in interactie met de plek en de mensen die ze ontmoeten. Popquizen is leuk! Je kunt meedoen met een team van maximaal 6 personen. Bij voorkeur personen van alle leeftijden, dit vergroot uiteraard de kans op winnen! De middag start met een inloop vanaf 14.30 uur. Er is een fotoronde waar al direct mee gestart kan worden. Verder is de middag gevuld met muziekfragmenten uit de afgelopen 80 jaar. Dus allemaal meezingen! Hans Dorrestijn maakt speciaal voor deze gelegenheid een programma rondom het thema Ouderen Eenzaamheid. De voorstelling is geschikt voor alle generaties, grootouders, ouders, kinderen, kleinkinderen. Iedereen is welkom! "het moet gekker" Lezing en muziek door Teunis van der Zwart Sfeerconcert en ceremonie op de begraafplaats Oase van Rust Zwagers zijn twee muzikanten die akoestisch gitaar spelen. Ze spelen bij de luifel waar de bar en foodcars staan. Als dat geen happy hour is. Kleinschalige activiteit: 1 a 2 liederen instuderen en dan opvoeren met pianobegeleiding in De Cultuurkoepel. Vind je het leuk om te kleuren en schilderen en heb je een leuk verhaal dat erbij verteld moet worden. Kom dan naar de Workshop Toverlantaarn! Oud-Standing Heiloo

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2018 | | pagina 24