Dorssports breidt aanbod uit met Small Group Personal Training Morgen begin ik echt! I I Dojokamp weer groot succes sport 21 SPORTNIEUWS UIT DE REGIO Surprise darttoernooi bij Oosthonk At TTtTn HSVpresenteert nieuwe tenues en shirtsponsors Instructeurs Jeroen Brouwer en Nick Wolven. Aangeleverde foto HEILOO - Zaterdag 22 september gaat het dan echt gebeuren: het nieuwe rankingseizoen in het Oosthonk gaat van start met het eerste van zes toernooien, het surprisetoemooi. Een spel met drie darts per deelnemer, maar wat voor spel blijft vooralsnog een verrassing. Elke deelnemer heeft in ieder geval een bonuspunt voor de Sportwereld Heiloo ranking te pak ken en er zijn natuurlijk ook mooie prijzen voor de besten van de avond. Deelname is 5 en we beginnen om 20.00 uur, de deur is een uurtje eer der al open. Tot darts! Foto: Uitkijkpost Media HEILOO - All-in healthclub Dorssports breidt vanaf 1 okto ber het sportaanbod nog ver der uit. Zowel leden als niet- leden kunnen nu ook in de club terecht voor Small Group Personal Training (SGPT). Bij deze vorm van sporten train je in groepen van maximaal vier personen en krijg je extra per soonlijke aandacht. Een-op-eenbegeleiding Deze fitnessvorm wordt in Nederland steeds populair der. Eigenaar Marcel Frank: "Begrijpelijk ook, want Small Group Personal Training heeft veel voor delen ten opzichte van Personal Training of 'gewone' fitness. De kos ten voor deelnemers zijn lager dan bij een-op-eenbegeleiding. En daar naast werkt samen sporten natuur lijk ontzettend motiverend." Instructeurs Jeroen Brouwer en Nick Wolven gaan de Small Group- trainingen verzorgen. Beide mannen zijn al jarenlang bekende gezich ten in de club en ervaren, gecer tificeerde trainers. Nick Wolven: "Binnen Dorssports bestaat al een tijd de mogelijkheid voor intensieve Personal Training. Op de tweede etage van ons pand hebben we een mooie, grote ruimte die we volle- dig hebben ingericht voor de Small Groups. Alle faciliteiten die we beneden in de zaal hebben, vind je hier nu ook. Bijkomend voordeel is dat deelnemers hier meer privacy hebben dan wanneer je beneden aan het trainen bent én eigen sani tair." Voor iedereen Jeroen vervolgt: "Small Group Personal Training is voor iedereen geschikt, ongeacht de doelstellin gen. We helpen iedereen binnen drie maanden naar het gewenste (realistische) resultaat. Uniek in dit traject is onze Dors-app, waar we voor elke deelnemer een speciaal trainingsschema op maat in klaar zetten. Zo kunnen we alles heel gedetailleerd bijhouden. Dat doen we ook door middel van verschil lende metingen in het traject; zowel aan het begin als tussentijds en aan het eind van de twaalf weken." De intake is helemaal gratis. Mocht je met het traject willen star ten, krijg je ook de fittest ter waarde van 75,- cadeau. En draag je een nieuw lid aan, dan krijg je zelf een uur Small Group Personal Training cadeau. Kijk voor meer informatie op www.dorssports.nl of neem contact op via 072 - 5330403. HEILOO - Of je nu start met een ontspanningsmassage bij de masseur, een advies van de diëtiste, een consult bij de fysio therapeut anti-stresscoach of met je eerste workout in de sportschool, bij Fitnesscentrum Heiloo vind je alles onder één dak! Sporten/bewegen kan iedereen! De instructeurs maken een schema op maat, je kunt zelf aan de slag en er zijn dagelijks groepslessen. Bij fysiotherapeut/coach Tien ga je aan de slag met lichamelijke klachten of het verminderen van stressklachten. Je leert hoe je oefeningen goed uit voert zodat je beter kunt bewegen. Ben je ontevreden over je gewicht? Diëtiste Maaike van Startpunt Diëtetiek helpt je met een voedingsadvies op maat en een lichaamsmeting. Masseur Petra masseert alle stress en vermoeidheid uit je spie ren, zodat je ontspannen naar huis gaat! Neem jij een voorsprong op je goede voornemens voor 2019? Kom gerust langs! Sporten: www.fitnesscentrumheiloo.nl. Fysiotherapie: www.tienwork.nl. Diëtist: www.waarbeginjij.nl. Massage: www.massageheiloo.nl. V.l.n.r.: Petra van Baar, Maaike Hoogland, Stephan Minnesma en Tien van der Weide. Aangeleverde foto i HEILOO - Op zondagmiddag 23 september, na de eerste competitiewedstrijd van het seizoen tussen HSV 1 en Assendelft 1, presenteert de sponsorcommissie van HSV aan de sponsors en geïnteresseer den de nieuwe voetbaltenues. Dankzij alle shirtsponsors en mede dankzij Sport2000/Johan Jansen voetballen alle 52 jongens-, meisjes-, heren- en damesteams van HSV dit seizoen in nieuwe tenues. Nieuwsgierig geworden? Kom dan 23 september naar HSV en woon deze 'rood-gele modeshow' bij. Aanvang 16.00 uur. Op de foto: Marc Niesten (midden) en zijn vrouw van Sport2000/Johan Jansen, samen met een HSV-delegatie na het ondertekenen van een nieuw contract. Aangeleverde foto

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2018 | | pagina 19