v ...ELLA WiUUm/Gjomes HEILOO Willem Gomes Lieve Willem Dag lieve Willem Willem Gomes WILLEM GOMES Catharinus Bernardus Verver -Rein- Omdat ieder vaarwel bijzonder is... Op 12 september 2018 is na een kort ziekbed onver wacht ons raadslid de heer op 82-jarige leeftijd overleden. Sinds 2002 was de heer Gomes onafgebroken lid van de gemeenteraad namens de NCPN. Op authentieke en principiële wijze, gedreven door een groot hart voor mens en dier, was hij actief in de lokale politiek in Heiloo. Als overtuigd communist verkondigde hij zijn stand punten voor iedereen hoorbaar, daarbij geholpen door zijn karakteristieke en gedragen stem. Zo zorgde hij voor een hele persoonlijke inkleuring van zijn rol als volksvertegenwoordiger. Zijn overlijden betekent dan ook het einde van een bijzondere periode in de gemeenteraad van Heiloo. Wij wensen zijn familie en vrienden sterkte bij het verwerken van dit verlies. Namens de gemeenteraad en college van burgemeester en wethouders, H. Romeyn R. Vennik G. Heemskerk Burgemeester Griffier Gemeentesecretaris Dank voor de hechte vriendschap. We missen je enorm. Ronald, Karin, Lotte, Thom en Sarah Met bedroefdheid namen wij kennis van het plotseling overlijden van onze fractievoorzitter en afdelingsvoorzitter Willem was een gevoelsmens die zijn eigen weg bewandelde, kritisch, gedreven en oprecht. Een vrije geest, een inspirator, onderzoekend, kwetsbaar. Maar ook strijdvaardig met een niet aflatende inzet voor sociale rechtvaardigheid, cultuur en natuur. Een volksvertegenwoordiger in woord én daad. Wij wensen zijn nabestaanden veel sterkte met dit grote verlies. Jacqueline Bolten Bas van Beusekom Dirk Bolten Bram van der Laan Nel Kaandorp Jos Kraakman Heiloo, 15 september 2018 Bedankt lieve Willem voor je vriendschap. We zullen je erg missen. Peter en Nel Kaandorp. We zullen je enorm missen Jos, Nico, Linda, Anneke, Esmeralda, Tanja, Marcel, Jeroen, Wendy, GertJan en Janneke Heiloo, 15 september 2018 Op 12 september 2018 is na een kort ziekbed overleden onze collega Sinds 2002 heeft hij onafgebroken zitting gehad in de gemeenteraad van Heiloo. De heer Gomes was niet alleen raadslid en fractievoorzitter namens de NCPN; in Heiloo was hij de NCPN. Niet altijd even makkelijk; niet zelden rechtlijnig maar wel altijd helder en duidelijk. Zeer betrokken bij Heiloo en het wel en wee van zijn inwoners. Een volks vertegenwoordiger in hart en nieren. Hij laat letterlijk én figuurlijk een grote leegte na in onze raadszaal. Onze gedachten zijn bij zijn familie en vrienden. Corrie Konijn Heiloo-2000 René van Splunteren VVD Fons Hopman D66 Hessel Hiemstra CDA Ko Hemminga PvdA Tijmen Valkering Heiloo Lokaal Wij zijn diep bedroefd door het onverwachte overlijden van Willem was een belangrijke pijler in ons politieke en in ons menselijke denken en voelen. Een heel mooi, sociaal, gevoelvol, integer, dapper en strijdbaar mens is niet meer. Een groot verlies. Wij wensen de familie en nabestaanden veel sterkte met dit grote verlies. Edith de Jong Peter Rood Marinus van Mourik UITKIJKPOST 19 SEPTEMBER 2018 GEMEENTE Stetlaantje 1 - 1906 AN Limmen 072-5053009 info@uitvaartverzorging-groot.nl www.uitvaartverzorging-groot.nl U kunt ons dag en nacht bereiken. Met persoonlijke nazorg voor de nabestaanden. Fractie Gemeentebelangen Heiloo Helaas ook niet meer Verdrietig laten wij weten dat onze vader, opa en overgrootvader in het bijzijn van ons allemaal rustig is ingeslapen. Rinus heeft de geweldige leeftijd van 89 jaar bereikt Valburg, Heiloo, 28 februari 1929 14 september 2018 echtgenoot van Nel van Mourik - Kieft 2017 Mieke en Clive Mark en Hinka, Olivier, Willemien Ewoud en Ester Alec en Myriam Jan en Astrid Mick en Maxime Jack en Mariëlle Melissa Jonina Esmee We willen graag Evean Thuiszorg, en in het bijzonder Inge, heel erg bedanken voor de goede en lieve zorg voor Rinus in de laatste fase van zijn leven. Correspondentieadres: M. Ewing - van Mourik Obriglaan 49 1852 KC Heiloo Het afscheid heeft reeds in stilte plaats gevonden in het bijzijn van de naaste familie. Als je in de harten van zovelen een plaatsje hebt gekregen, dan is het leven rijk geweest. Lieve ome Rein, Hoeveel wist u nog? We zullen het nooit weten, maar uw humor en uw lach zullen we nooit vergeten. Met verdriet, maar ook vervuld van ontelbare herinneringen, delen wij u mee dat, na een mooi leven, van ons afscheid heeft genomen onze zwager en oom weduwnaar van Corry Verver-Zandbergen f 7-7-2013 Heiloo f Limmen 30 oktober 1932 14 september 2018 Limmen: Familie Zandbergen neven en nichten Een speciaal woord van dank, voor de goede zorg, gaat uit naar alle medewerkers van Zorgcentrum "De Cameren Correspondentieadres: Familie Liefting Nachtorchis 11 1906 HK Limmen De crematie heeft inmiddels plaatsgevonden op 19 september te Schagen. Henny Stoop J uitvaartverzorging Heiloo e.o. E.J. Potgieterweg 27 Heiloo Telefoon: 072 532 0345 www.capella-uitvaartverzorging.nl

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2018 | | pagina 22