Heiloo contact 11 HEILOO GEMEENTE nieuws en informatie voor de inwoners van Heiloo Verkeer Bouwen en wonen Openingstijden Bezwaar maken Burgerzaken Vergunningen Heeft u vragen? Bel meteen!! Volg ons op UITKIJKPOST 26 SEPTEMBER 201 Concept saneringsplan railschermen Heiloo ter inzage Burgemeester en wethouders van de gemeente Heiloo maken bekend dat het concept saneringsplan ten behoeve van geluidsreductie op de gevels van woningen langs het spoor in Heiloo van 27 september tot en met 8 november ter inzage ligt in de hal van het gemeentehuis van Heiloo. In het concept saneringsplan staat dat de gemeente de geluidreductie langs het spoor wil bereiken door: - het plaatsen van raildempers op het spoor; - het plaatsen van mini-schermen dicht langs het spoor 1,75 meter van het hart van het spoor) met een hoogte van 0,80 meter ten opzichte van de bovenkant spoor. Schanskorf- of mini-schermen Oorspronkelijk besloot de raad in 2014 raildempers te plaatsen in combinatie met hogere schermen van maximaal 1,5 meter ten opzichte van de boven kant spoor. Deze stonden ook verder van het spoor namelijk op 4,65 meter uit het hart van het spoor. De voorkeur ging toen ook al uit naar mini-scher men, maar omdat het niet mogelijk was om deze optie verder uit te werken in de aanvraag voor uitvoeringssubsidie is daar destijds niet voor gekozen. In overleg met de subsidieverlener ligt deze mogelijkheid nu wel voor. Bewoners is in september 2017 gevraagd een voorkeur uit te spreken voor vier mogelijke type schermen van: beton, aluminium, kokosvezel GEMEENTEHUIS Raadhuisplein 1 Postbus 1, 1850 AA Heiloo t 072 535 66 66, info@heiloo.nl whattapp 06 821 735 46 www.heiloo.nl Openingstijden ma t/m vrij 08.00 - 12.30 uur maandagavond 18.00 - 20.00 uur Op andere tijden na afspraak. BEHEER OPENBARE RUIMTE AFVALBRENGPLAATS Rosendaal 2, Postbus 1, 1850 AA Heiloo t 072 535 66 66 Openingstijden ma t/m vrij 08.30 - 15.45 uur zaterdag 09.00 - 13.00 uur of schanskorf. Aanwonenden kozen voor de schanskorf-railschermen. Door technische ontwikkelingen is de kans toch aanwezig dat er in de nabije toe komst een nieuwe variant beschikbaar is: de mini-schermen. Het voordeel van deze schermen is dat zij dicht op het spoor staan en lager zijn. De impact op de omgeving is veel kleiner. Nadeel is dat de geluidreductie rekenkundig gezien iets minder is, maar wel binnen de norm valt. Omdat uiterlijk 1 december het definitieve saneringsplan ingediend moet worden bij het ministerie van Infrastructuur Waterstaat heeft het college vanwege de voordelen beslo ten om in het concept saneringsplan te kiezen voor mini-schermen. Zij neemt hiermee een voorschot op eventuele goedkeuring van de mini-schermen door ProRail. Mochten de schermen door ProRail in een later stadium toch afgekeurd worden, dan zal een nieuwe procedure worden gestart met schans korf-schermen. Bewonersenquête Om niet voorbij te gaan aan de eerder uitgesproken voorkeur voor schans korf-schermen, ontvangen aanwonen den deze week een brief en enquête om te kiezen tussen de schanskorf- en de mini-schermen. Wanneer blijkt dat de meerderheid toch kiest voor Als een besluit rechtstreeks gevolgen voor u heeft, kunt u hiertegen bezwaar maken. Dit doet u in een brief binnen zes weken nadat het besluit is ver zonden. In dit bezwaarschrift zet u uw naam, adres en handtekening, datum, omschrijving van het besluit en reden waarom u het niet eens bent met het besluit. Het bezwaarschrift stuurt u naar degene die het besluit heeft geno men: burgemeester of burgemeester en wethouders, Postbus 1, 1850 AA Heiloo. Dit staat vermeld in de tekst over het besluit. U kunt de besluiten vinden op officielebekendmakingen.nl/ gemeenteblad Vragen om schorsing Een bezwaarschrift heeft geen schor sende werking. Het besluit blijft van kracht. Bij een spoedeisend belang kunt u een voorlopige voorziening (schorsing) aanvragen bij de voorzie- ningenrechter van de rechtbank Noord Holland, sector Bestuursrecht, Postbus 1621, 2003 BR Haarlem. Hiervoor betaalt u griffierecht. schanskorf-schermen dan wordt er een nieuwe procedure gestart met schans korf-schermen. Indienen zienswijze Het concept saneringsplan ligt van 27 september tot en met 8 november ter inzage in de hal van het gemeente huis. Tijdens deze termijn kan iedereen schriftelijk of mondeling zienswijzen indienen: - Schriftelijke zienswijzen moeten gericht worden aan burgemeester en wethouders van Heiloo, Postbus 1, 1850 AA Heiloo. Vermeld in de ziens wijze in ieder geval: naam en adres van de indiener, datum, inhoud van de zienswijzen en het plan waarop de inspraak betrekking heeft; - Wilt u uw zienswijze mondeling doen, laat dit dan uiterlijk 14 dagen voor het einde van de ter inzage legging weten. Maak hiervoor een afspraak met de Pim Broersen, bereikbaar via telefoonnummer 072 - 535 66 66 of via e-mailadres info@heiloo.nl. U wordt dan uitgeno digd voor een gesprek waarbij u uw zienswijze kunt weergeven. Meer informatie Heeft u nog vragen? Neemt u dan contact op met Pim Broersen, beleids medewerker binnen het team beleid en beheer (CWV) via telefoonnummer 072 - 535 66 66. Burgerlijke stand tot en met 18 september 2018 Geboren Evy Admiraal d.v. E. Admiraal en E.M. Kosterink Guus van der Poll z.v. D.J.M. van der Poll en H.S. Weijers Floortje F. Roos d.v. J.W. Roos en A. de Best Jelle D. Bot z.v. S. Bot en J.M.G. Admiraal Huwelijken geregistreerde partnerschappen R.P. Kraakman en K.I.M. Morsch M.S. Schouten en L. Huijsmans W. Adrichem en J.S.M. Rozemeijer J.T. van Diepen en J.T. van Heteren Overlijden G.M. Beers-Gaarthuis L.A.J.M. van Eck A.M. Fraase Storm L.J.W. Hallewas J.P. Overbeek Omgevingsvergunningen Ontvangen aanvragen - De Droogmakerij (tegenover 37, 39 en 43, 47), realiseren bedrijfs verzamelgebouw (4e fase), ont vangstdatum 13 september 2018 (WABO1801447); - Zeekamplaan 14, vergroten woning (dakopbouw), ontvangst datum 19 september 2018 (WABO1801470); - Zevenhuizerlaan 2a-2h, het aan leggen van een mantelbuis (PWN), ontvangstdatum 15 september 2018 (WABO1801451). Verleende vergunningen U kunt tegen verleende vergunningen bezwaar maken. Zie hiervoor de tekst 'Bezwaar maken'. - De Laghe Weijdt 20, plaatsen dakopbouw, verzonden 19 septem ber 2018 (WABO1801107); - Werkendelslaan 37, plaatsen dakopbouw, verzonden 13 septem ber 2018 (WABO1801154). Vastgesteld uitwerkingsplan Hof van Sombroek Burgemeester en wethouders maken ingevolge het bepaalde in artikel 3.8 lid 3 van de Wet ruimtelijke ordening bekend dat met ingang van donderdag 27 september 2018 voor een periode van zes weken voor een ieder ter inza ge ligt: het vastgestelde uitwerkings plan Hof van Sombroek te Heiloo. Doel van het ontwerpuitwerkingsplan Het doel van het uitwerkingsplan is het planologisch - juridisch mogelijk maken van realisatie van totaal 8 woningen op het betreffende per ceel tussen de hoek Krommelaan, Groeneweg, Vennewatersweg te Heiloo. Op het perceel dat is opgeno men in het uitwerkingsplan 'Hof van Sombroek' zijn drie 2 onder één kap woningen en 2 vrijstaande woningen gepland. Qua verkaveling en opzet past de uitwerking van het betreffende perceel binnen de regels van het geldende (globale) bestemmingsplan Zuiderloo. Ter inzage Het vastgestelde uitwerkingsplan ligt van donderdag 27 september tot en met woensdag 7 november 2018 op de volgende wijze ter inzage: - bij de informatiebalie in het gemeen tehuis, Raadhuisplein 1 te Heiloo; - i n de Openbare Bibliotheek, Westerweg 250 te Heiloo. Inzien via internet - op de website www.ruimtelijke- plannen.nl/ (NL.IMRO.0399. UwpHofvansombroek-0401). Zienswijzen Gedurende de periode dat het uitwer kingsplan ter inzage ligt, kunnen de volgende belanghebbenden beroep instellen bij de Afdeling bestuursrecht spraak van de raad van State: - Belanghebbenden die eerder tijdig een zienswijze hebben ingediend tegen het ontwerpuitwerkingsplan; - Belanghebbenden, die kunnen aanto nen redelijkerwijs niet in staat te zijn geweest om een zienswijze tegen het ontwerpuitwerkingsplan in te dienen. Het beroepschrift dient te worden gericht aan de Afdeling bestuurs rechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA Den Haag. Inwerkingtreding Het besluit tot vaststelling van het uit werkingsplan treedt in werking daags na afloop van de beroepstermijn. Het instellen van beroep schort de inwer kingtreding van het uitwerkingsplan niet op. Degenen die beroep hebben ingesteld kunnen een verzoek om een voorlopige voorziening indienen. Als binnen de termijn naast het beroep schrift een verzoek om voorlopige voorziening is ingediend bij de voor zitter van de Afdeling bestuursrecht spraak van de Raad van State, treedt het besluit niet in werking voordat op het verzoek is beslist. Meer informatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met mevrouw Sandra Jager van het team Plannen en Projecten, Domein Ruimtelijke Ontwikkeling, tele foonnummer 088 909 7508. Verleende APV vergunningen - Standplaatsvergunning Bevolkingsonderzoek borstkanker in de periode van maandag 1 novem ber 2018 tot en met 1 april 2019 ter hoogte van theater De Beun op het parkeerterrein bij de Willibrordusweg 2, verzenddatum besluit 20 septem ber 2018 (APV1800824).

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2018 | | pagina 11