Flashing Heiloo mix U12 begint seizoen met knappe zege 10x Dam tot Damloop voor Smit Partners 45e schaakseizoen van start bij SV Vredeburg fO\K SPORTNIEUWS UIT DE REGIO De Andersons en Sjoerd Kuyper brengen verwondering naar Limmen sport/regio 21 Toch was de eerste van de acht periodes wel even wennen en aftas ten. Die werd verloren met 2-0. Maar toen kwam Flashing pas echt los. Met scores van Thijs, Bjorn en Jens stond Flashing na de tweede periode 2-12 voor. Een belangrijk gat was nu geslagen. Coach Kris had een paar punten die hij graag van de spelers wilde terugzien. Het HEILOO - Accountant Thijs Smit weet nog goed dat hij in 2009 voor het eerst, met één team, over de finish kwam bij de Dam tot Damloop. "Na de eerste keer met medewerkers en zake lijke relaties de tien Engelse mijl te hebben afgelegd, was het voor mij duidelijk dat het niet alleen gezond is om met sport vrienden hard te lopen, maar juist ook dat sporten verbroe dert. Dat vinden wij belangrijk." Rob Radsma beste in de variaties <pM 26 SEPTEMBER 201I HEILOO - De eerste wed strijd van het seizoen begon in Heemstede. Voor een groot deel van het team was dit ook gelijk hun eerste wedstrijd. De afgelopen trainingen was ieder een goed voorbereid op wat er bij een wedstrijd komt kijken. Hierdoor leken de zenuwen mee te vallen. was goed te zien dat de kinderen dit oppakten en dit steeds beter gingen doen. Zo groeiden de spelers zicht baar tijdens de wedstrijd. En dat is voor de coach nog belangrijker dan Helaas viel Tom, na een veelbelo vende start van de wedstrijd, uit in de rust. Na rust werd de voorsprong nog verder uitgebouwd waarbij door coach Kris de nadruk werd gelegd op het verdedigen. Dit lever de een aantal steals op en gemakke lijke scores in de omschakeling van Jens, Thijs, Bjorn en Jip. De wed strijd eindigde daardoor in 12-37. Lijkt basketballen jou ook leuk? Kom ook een keer gratis meetrainen! Drie teams Een traditie was in gang gezet en in 2018 stond het bedrijf met maar liefst drie enthousiaste teams aan de start in Amsterdam. Voor de tiende keer werd de sportieve top prestatie neergezet en waren de 30 teamleden te herkennen aan de markante T-shirts in oranje-zwart mét rugnummer 10. Cijfers spe len voor het accountantskantoor natuurlijk een centrale rol, dus heeft Smit Partners eens uitgerekend hoeveel kilometer er voor de Dam tot Damloop in totaal door hen is afgelegd: ruim 3.105 km. En in die 10 jaar heeft het bedrijf uit Heiloo 193 finishes bij de Dam tot Damloop behaald. Ook al was het een regen achtige Damloop, na 10 Engelse mijl kwamen alle teamleden in Zaandam trots en voldaan over de finish. Er is een topprestatie geleverd, want Smit Partners eindigde in de busi- nesscategorie op de 31e positie, van de 2089! Keep on running Dat het accountantskantoor spor tief is, werd eerder dit jaar ook al duidelijk toen team Smit Partners voor het goede doel Roparun van Parijs naar Rotterdam rende. De vraag is nu: wat wordt de volgende sportieve uitdaging? Feit blijft: keep on running! HEILOO - Zaterdag was het een toernooi waar verrassingen konden wor den verwacht. Zes varianten om met drie darts te kijken wie er het best kan mikken én rekenen, want behalve een standaard 501 potje kon de dobbelsteen bepalen of je wellicht 101 met dubbele 1 finish moest gooien of 151 met als openingstreffer de single of dubbele bull. HEILOO - Na een lange zomer- pauze hebben de schakers van SV Vredeburg een aanvang gemaakt met een nieuw schaak seizoen. Het 45e in de clubhisto rie. Maar eerst werden de prijswin naars van afgelopen seizoen in het zonnetje gezet. De nieuwe club kampioen Bert Hollander werd geflankeerd door Bob Stolp (zilver) en Hidde Ebels (brons). Bij de vrou wen eindigden Sandra Hollander, Yvonne Schol en Marlies Sturk als de nummers een, twee en drie. De indeling voor de eerste ronde was gebaseerd op rating, zodat er veel spannende partijen te zien waren. Nieuweling Luc Janssen - Limburger in Noord-Holland - maakte indruk door de sterke Bob Stolp op remise te houden. De partij tussen Bert Hollander en Ed Stolp eindigde eveneens in remise, net als de partijen tussen Niels Hageman en Hidde Ebels en tussen Robin Rommel en Barry Blekemolen. Met name voor Rommel had er meer in gezeten, maar na een ijzersterke opening liet hij Blekemolen weer opkrabbelen naar een gelijkwaar dige stelling. Harold Ebels rekende een verwikkeling in het middenspel dieper door dan Jos Admiraal en won daarmee een stuk en de partij. Indriaas Booij debuteerde ver dienstelijk met een zege op Theo Al. De uit Syrië afkomstige Samer Alyares begon zijn Limmer schaak leven met een overwinning op Paul de Ruijter, die zijn rentree maakte bij SV Vredeburg. De partij tussen Sandra Hollander en Tars Wanders was lang en boei end. Een in het middenspel opge haalde pion bracht de witspeelster een voordeel dat in het eindspel netjes werd uitgebouwd naar een fraaie zege. Jan Levering speelde een puike partij tegen Dick Aafjes die wellicht iets te veel risico nam met een aanval in het middenspel. Levering verkreeg een stuk tegen twee pionnen en wist dat plusje tot het einde te bestendigen. De manier waarop hij in het eindspel met dame en loper de witte koningstel ling belaagde, was van grote klasse. Yvonne Schol behaalde een punt tegen Harry Levering die een beetje te snel speelde en prompt een fout maakte en materiaal verloor. Remi Aafjes was uitstekend op dreef. Met gedurfd spel verover de hij twee pionnen van Gertjan Hafkamp en schoof vervolgens uitgekiend naar de mataanval. Komende week is de schaakagenda goed gevuld: op dinsdag de traditio nele massakamp tegen SV Oppositie - ditmaal in Heiloo - op donder dag de eerste bondswedstrijd van Vredeburg 1 in Bergen en op vrij dag de tweede ronde van de interne competitie. Yvonne Schol, Sandra Hollander en Marlies Sturk. Aangeleverde foto Het team van Smit Partners. Foto: Mees Beerkens Na de poulefase kwamen de sterkste twee darters van de avond uiteinde lijk in de finale; Rein Glas en Rob Radsma mochten strijden voor plek 1 en 2. Dat die 151 met bull in met drie darts uit kon bewees Rob in de derde leg: tweemaal dubbele bull met een triple 17 ertussen met zijn tweede dart. Met nog 5 toernooien te gaan is er natuur lijk nog alles mogelijk voor de Sport wereld Heiloo ranking maar de eerste 9 punten zijn voor Rob Radsma. Rein Glas volgt met 7 punten. Het volgende toernooi is zaterdag 17 november als er weer wordt gestreden om de Paul Pesser Memorial bokaal.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2018 | | pagina 19