Toch weer een Verdonk De Andersons en Sjoerd Kuyper brengen verwondering naar Limmen 34ste editie AMAK-Loop in Akersloot Bridgeclub Akersloot zoekt leden jAJjnl li r SPORT/REGIO 06 13 9 184 98 21 ✓DRUKWERK ✓ONTWERP ✓OPMAAK Vrijwilligers bedankt! Nieuwe velden, nieuwe shirts *_E f. yJ W UITKIJKPOST 26 SEPTEMBER 201 AKERSLOOT - Wim Verdonk uit Egmond aan den Hoef pakte de welverdiende overwinning in de wekelijkse donderdagavondwed strijd in Akersloot om de Kids and Parents Bikeschool (KPB) mountainbikecup. Op Sportcomplex de Cloppenburgh ontspon zich een mooie strijd tussen Verdonk, die vorige week niet deelnam aan de beruchte wedstrijd met de besmette uitslag, en Stijn Hink (Heiloo), nadat laatstgenoemde in de eerste ronden had af te rekenen met de eveneens uit Heiloo afkomstige Wout Bakker. Jammer was het voor Castricummer Vincent Beentjes die het al in de eerste omloop, na een goede start, voor elkaar kreeg een bijna niet te ontwarren kronkel in zijn ketting te krijgen. Na deze tegenspoed verhol pen te hebben, slaagde Beentjes er toch nog in zich door het hele veld van achter naar voren te werken en naar een vijfde plek te rijden. Ogenschijnlijk met de handrem erop rijdend, maar wel Stijn Hink in de gaten houdend, kwam Wim Verdonk met broer Henk junior met zijn glimmende nieuwe strandbike aan de hand als toeschouwer, met een big smile over de finish. Uitslag: 1. Wim Verdonk (Egmond aan den Hoef) 2. Stijn Hink (Heiloo) 3. Henk Jan Verdonk senior (Egmond aan den Hoef) 4. Wout Bakker (Heiloo) 5. Vincent Beentjes (Castricum). LIMMEN - Limmen JO10-1 heeft nieuwe shirts van sponsor Sunco gekregen. Het team speelt in de hoofdklasse. Van links naar rechts boven: Ronald (sponsor van Sunco), trainers Rox en Ruud. Midden: Kai, Tygo, Max en Jurre. Onder: Jari, Lesley en Sem. Aangeleverde foto AKERSLOOT - Op zondag 30 september aanstaande vindt de 34ste editie plaats van de AMAK trimloop in Akersloot. Er is een trimloop over 5, 10 en 15 km, die start bij de handbalkantine aan de Boschweg 3 te Akersloot. De start van alle drie de afstanden is om 11.00 uur. Voor de eerste drie op iedere afstand zijn leuke prijzen te winnen. De jeugd tot en met 8 jaar loopt de halve mijl (805 meter) en de oudere jeugd (tot en met 13 jaar) loopt de hele mijl (1610 meter). AKERSLOOT - Elke dins dagavond wordt er door de Bridgeclub Akersloot gespeeld in 't Achterom aan de Kerklaan in Akersloot. Het begint om 19.45 uur en zo tegen elven is het tijd om de kaarten op te rui men, de uitslag af te wachten en nog even gezellig na te praten. Iedereen is welkom. Of u nu een ervaren bridger bent of het brid gen net een beetje onder de knie heeft, u wordt naar uw niveau inge- ADVERTENTIE iraal 1SCHE VORMGEVING LIMMEN - Dit jaar heeft Limmen Cultuur De Andersons uitgenodigd om het nieuwe sei zoen 2018-2019 te komen ope nen. Zij verzorgen een optre den op vrijdag 12 oktober in Cultureel Centrum Vredeburg om 20.00 uur. De Andersons is een sprankelend kleinkunstgezelschap. Zij nemen je mee in het hartstochtelijke en humoristische theaterconcert 'Hier dooft niets', over opnieuw beginnen en de luiken openen. Een begrip dat ze opnieuw ontdekten toen ze een nieuwe huisgenote kregen, nl. de jongste non van Nederland. Deze voorstelling van De Andersons laat de grootste pessimist weer geloven in het leven. Zij bruisen, verstillen, ontroeren en passioneren je, om je vervolgens niet meer los te laten. Met liederen en verhalen vol levens lust trekken ze ten strijde tegen de onverschilligheid. Elke voorstelling nodigen ze ook een bijzondere gast uit, die zijn verwondering met hen deelt. In Limmen is dat 'streekgenoot' Sjoerd Kuyper. Hij schreef meer dan vijf tig kinderboeken, waarvan vele zijn bekroond en verschillende verfilmd. Hij zal als onderdeel van dit theater concert op eigen wijze vertellen en voordragen over wat hem verwon dert, inspireert en beweegt. Eerder De halve mijl start om 10.00 uur en de hele mijl om ca. 10.15 uur. Deelname voor de jeugd is geheel gratis. De jeugd krijgt na afloop een medaille en maakt kans op prijzen in de verloting. Inschrijven kan op zondag 30 sep tember vanaf 09.00 uur in de kantine van handbalvereniging Meervogels aan de Boschweg 3 te Akersloot en kost 5. Voorinschrijving is moge lijk via www.inschrijven.nl en kost 4. Deelname voor de jeugd is gra tis. Voor meer informatie kunt u terecht op www.amak.nu. maakten De Andersons samen met Arjen Lubach de voorstelling 'Stockholm Sneeuwt' en brachten ze een voorstelling over het leven en werk van Cornelis Vreeswijk. Ook speelden zij als zangers in de productie 'Verboden te lachen' met Herman van Veen. Kom en maak de opening van het nieuwe seizoen 2018-2019 van Limmen Cultuur mee, met De Andersons en Sjoerd Kuyper. Het wordt een heel bijzondere avond, volgens eerdere recensies een top prestatie qua acteren en zang. Voor meer informatie, tijden en toe gangsprijzen kijk op onze site www. limmencultuur.nl. f dl J De Andersons. Aangeleverde foto deeld. Ook nieuwe leden die niet in Akersloot wonen, zijn van harte welkom. Onervaren bridgers kun nen bovendien drie in plaats van vier spellen per ronde spelen, het geen de tijdsdruk sterk vermindert. Het is ook mogelijk om eens per 14 dagen te komen bridgen, zodat u niet elke dinsdagavond bezet bent. Het seizoen loopt van september tot en met april. Opgeven kan bij Gerard Berghuis, tel. 0251-313750 en Niek Beentjes, tel. 0251-313253. HEILOO - Inwoners van de gemeente Heiloo die actief zijn als vrijwilliger krijgen van 3 tot en met 11 november een bedankje voor hun werk. Het Vrijwilligers Informatie Punt Heiloo (VIP Heiloo) organiseert samen met de gemeente tal van workshops, rondleidingen en voorstellingen onder het motto 'Vrijwilligers Bedankt!'. Variërend van wandelingen, sport en spel tot kookworkshops en filmvoorstellingen. De actie is een 'dankjewel' voor al het werk dat vrijwilligers verzetten en waarvan inwoners in de gemeen ten profiteren. Op de website www. vrijwilligers-bedankt.nl staat het complete overzicht van de activiteiten. Vrijwilligers kunnen zich daar vanaf 1 oktober tot en met 29 oktober inschrijven. Bron: Gemeente Heiloo

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2018 | | pagina 21